Już dzisiaj czeka nas FAME MMA 13, czyli hitowa gala freak fightów. Tym razem w karcie walk znalazło się wiele głośnych pojedynków, w tym m.in. rywalizacja Araba z Szelim, czy Malczyńskiego z Ponczkiem. Kibice oczekują dobrego widowiska, które powinno nam zostać dostarczone przez zawodników. Pod lupę wzięliśmy więc dwie walki i typujemy je razem z Betclic. U tego bukmachera możesz odebrać specjalny zakład bez ryzyka do 228 PLN. W jaki sposób? O tym więcej przeczytasz niżej!

Szeli vs. Arab

Dzisiejszą analizę zaczniemy od walki Szeligi z Arabem. Trzeba uczciwie przyznać, że drugi z nich jest tutaj ogromnym faworytem i powinien sobie poradzić z rywalem bez większych problemów. W końcu w poprzednich walkach prezentował wysoki poziom, szczególnie w stójce. Teraz jednak format walki jest nieco inny, bo to K1. To faworyzuje Araba, ale ten nie może zlekceważyć rywala. Za raperem przemawia fakt, że posiada lepsze warunki fizyczne niż jego przeciwnik, a do tego jeszcze ma lepszą motorykę. Z drugiej strony uderzenia Szeliego mogą być zabójcze, jeżeli dosięgną celu. Dotychczasowy bilans obu zawodników to:

 • Szeli: 1-1
 • Arab: 3-0

Jak więc widzimy różnica jest dość spora i to na korzyść popularnego rapera. Ten nie zaznał jeszcze goryczy porażki w oktagonie FAME MMA. Warto jednak podkreślić, że tym razem obaj zawodnicy podejdą do tego starcia w dobrych nastrojach. Szeli pokonał ostatnio Fericze i to w dość dobrym stylu. Ta walka odbyła się na gali FAME MMA 11. Z kolei edycję wcześniej Arab był lepszy od Lupy. Umiejętności obu zawodników są dość spore, ale zanim przejdziemy do konkretnych typów, to zobacz jeszcze wszystkie kursy i typy na tę galę!

Co gramy?

Arab w przygotowaniach do tej walki wyglądał dotychczas znacznie lepiej niż jego rywal. To sprawia, że wiele osób stawia tutaj właśnie na niego. W przypadku kursów dostępnych u bukmachera Betclic różnica w mnożnikach to aż 14 procent. Gabiel Al-Sulwi ma jednak wiele argumentów po swojej stronie, które powinien zamienić tutaj na zwycięstwo. Czy tak się faktycznie stanie? Kurs zachęca do zagrania na jego zwycięstwo i taki też zakład dodamy tutaj na kupon jako jego podstawę. Pamiętaj jednak, że dobrze taki kupon będzie zagrać w formie zakładu bez ryzyka, a możesz to zrobić aż do stawki 228 PLN. Niżej tłumaczymy szczegóły.

Betclic
1.65
Arab wygra walkę

banner grupa zagranie

Ponczek vs. Malczyński

Teraz przejdziemy do kolejnego starcia, które jest dość emocjonujące. Oczywiście takich zestawień w karcie walk nie brakuje, ale jednak trzeba przyznać, że to rywalizacja Ponczka z Malczyński może być jedną z bardziej interesujących z tych zaplanowanych na sam początek gali. Ponczek na papierze ma małe szanse w tej rywalizacji. Na FAME MMA 13 zestawiono go z rywalem, który ma o wiele lepsze warunki fizyczne. Różnica w zasięgu ramion jest wręcz ogromna, o czym trzeba pamiętać. To działa bardzo mocno na korzyść Malczyńskiego. Ten jednak musi pamiętać, że nie może zlekceważyć rywala, bo to się szybko skończy w bardzo zły sposób. Jak dotychczas wyglądał bilans tych zawodników?

 • Malczyński: 4-2
 • Ponczek: 1:0

Ponczek zadebiutował w FAME MMA na dziewiątej gali tej federacji. Wtedy też pokonał Patrykosa w dość ładnym stylu. Jednak różnica w doświadczeniu Ponczka i Malczyńskiego jest ogromna i działa jedynie na korzyść tego drugiego. Bocian walczył w oktagonie FAME już sześć razy, z czego cztery razy zwyciężył. Ostatnio jednak nie udało mu się to, bo na FAME MMA 10 przegrał z Adrianem Polakiem. Wtedy różnica była jednak dość spora, więc teraz będzie chciał się odkuć za wszelką cenę. W przypadku braci Malczyńskich warto odnotować fakt, iż nie tylko same umiejętności się liczą, ale także psychika. Często u nich “głowa nie dojeżdża” i wyglądają po prostu o wiele gorzej niż ich rywale. Czy teraz będzie inaczej? Na to pytanie odpowiedź poznamy wieczorem. Tymczasem sprawdź, gdzie obstawiać FAME MMA 13 –> https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-fame-mma-13-obstawianie-fame-mma-13/

Co gramy?

Starcie Ponczka z Malczyńskim być może nie będzie tak emocjonujące, jak walki wieczoru, czy rywalizacja Polaka z Ferrarim, ale i tak powinno przynieść nam sporo emocji. Malczyński gra o sporą stawkę, bo kolejna porażka w słabym stylu może pokrzyżować jego plany na karierę. Na pewno jednak za Bocianem przemawia tutaj ogromny zasięg ramion oraz o wiele większe doświadczenie niż te, jakie zdążył zebrać Ponczek. Czy to wystarczy, żeby wygrać walkę? Mamy taką nadzieje, bo tutaj stawiamy właśnie na zwycięstwo Malczyńskiego po kursie 1.40, co świetnie nam uzupełni kupon. Grając bez ryzyka za 228 PLN z AKO 2.31 możemy wygrać nawet 463 PLN. Skoro już wiesz, co grać na FAME MMA, to sprawdź też, gdzie oglądać tę galę!

Betclic
1,40
Malczyński wygra walkę

SPECJALNA PROMOCJA – FAME MMA 13 BEZ RYZYKA DO 228 PLN

KUPON WCHODZI = kasa jest TWOJA! 
KUPON NIE WCHODZI? = masz ZWROT KASY! 
Zasady promocji w Betclic dla nowych graczy opisaliśmy tutaj:
 1. Zakładasz konto z linku: zagranie.com/go/betclicfamemma
 2. Wpisujesz kod promocyjny: VIPFAME 
 3. Stawiasz pierwszy kupon na koncie do 228 złotych. Dowolne kursy i zdarzenia (np. te przedstawione niżej).
 4. Jeśli kupon z wygraną Araba i Malczyńskiego (albo jakikolwiek inny) wejdzie – otrzymasz 463 PLN!
 5. Jeśli kupon nie wejdzie, to dostaniesz zwrot 200 złotych, który musisz obrócić tylko jeden raz, aby wypłacić!
 6. 228 PLN to maksymalna stawka w tej promocji. Możesz zagrać za mniejszą stawkę pierwszy kupon.
kupon na fame mma 13
fot. betclic

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze