FAME MMA 13 PPV. Gdzie oglądać? Cena, transmisja i stream na żywo!

fame mma 13 transmisje

Gdzie oglądać transmisję z FAME MMA 13? Najbliższa gala organizacji FAME coraz bliżej, a to oznacza, że warto rozeznać się, jak oglądać to wydarzenie na żywo? Transmisja z FAME MMA 13 ponownie będzie dostępna w systemie Pay Per View. Do oglądania tego wydarzenia na żywo będzie trzeba wykupić specjalny kod PPV, który aktywuje przekaz wideo. Jak i za ile kupić PPV na FAME MMA 13? Wszystko to znajdziesz w tym artykule!

fame mma 13 bonusy

FAME MMA 13 gdzie oglądać? FAME MMA 13 PPV

Oglądanie FAME MMA jest coraz popularniejsze o czym świadczą liczby sprzedawanych PPV. Federacja ta rośnie w siłę i nic nie wskazuje na to, żeby FAME MMA 13 miało stracić na popularności. Tym bardziej, że włodarze organizacji ponownie postawili na głośne nazwiska takie jak Popek, Norman Parke, NitroZyniak czy Jacek Murański. Walki z udziałem tych zawodników będziesz mógł oglądać w przekazie PPV na żywo.

Wydarzenie FAME MMA 13 odbędzie się w marcu 2022 roku. Przed galą można zakupić kod PPV, żeby swobodnie uruchomić go w dniu wydarzenia. Transmisja live dostępna będzie w serwisie famemma.tv. Przy uruchomieniem przekazu na żywo należy zarejestrować konto w tym portalu, a następnie zrealizować abonament Pay Per View.

FAME MMA 13: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Czy FAME MMA jest możliwe kiedykolwiek w otwartej telewizji? To raczej się nie wydarzy, ponieważ podczas tych wydarzeń jest zbyt dużo kontrowersji. Dlatego federacja transmituje walki w kodowanym przekazie PPV. To oznacza, że oglądanie gali na żywo możliwe jest po tym, jak dana osoba dokona opłaty za transmisje. Wówczas może uruchomić FAME MMA 13 na stronie online, Smart TV i telefonie.

Jak kupić transmisje na FAME MMA 13? Wszystko to możesz zrobić w serwisie, który służy do oglądania gali FAME MMA. Portal famemma.tv wyposażony jest w płatności online, dzięki którym dokonasz zakupu PPV. Przypominam jednak, że przed zakupem transmisji – należy utworzyć konto w tym portalu. Rejestracja przebiega szybko i sprawnie, bo wystarczy uzupełnić kilka standardowych kwestii.

PPV na FAME MMA 13 występuje w dwóch cenach. Opcja BASIC to koszt 27.99, a opcja PREMIUM to 32.99. Wersja premium gwarantuje wyższą jakość przekazu oraz dostęp do bonusów jak transmisje z Loży Szederców oraz z gal FAME MMA 10,11 i 12!

Warto zauważyć, że na FAME MMA 13 oferowany jest specjalny kod promocyjny przez bukmachera Betclic. Dzięki niemu można odebrać zakład bez ryzyka do 200 złotych na obstawianie FAME MMA 13! Jak to zrobić? Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: VIPFAME.

FAME MMA 13 stream online

Zdajemy sobie sprawę, że stream online z FAME MMA 13 interesuje również tych, którzy na bieżąco typują sporty walki. Wydarzenia pod egidą FAME MMA skupiają w sobie już nie tylko celebrytów, ale też aktywnych sportowców. W końcu gwiazdy FAME MMA 13, czyli Norman Parke i Popek walczyli niegdyś dla federacji KSW. Jak oglądać ich pojedynek na FAME MMA 13?

Jeśli chodzi o stream online z FAME MMA 13 to jedyną opcją jest kupienie PPV. Ceremonia ważenia, a także konferencja prasowa transmitowana jest na YouTube’ie, ale sama gala tylko w Pay Per View. Wszelkie próby nadużycia i nielegalnej transmisji są szybko blokowane, więc raczej nie ma co liczyć, że można obejść tego rodzaju obostrzenia.

Obstawiaj walki FAME MMA 13 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAME. Załóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 200 PLN!

FAME MMA 13 transmisja na żywo

Galę FAME MMA 13, na której dojdzie do konfrontacji NitroZynika z Unboxallem obejrzysz na stronie federacji. Transmisje live uruchomisz w Smart TV za pośrednictwem przeglądarki internetowej, a także na komputerze i telefonie. Przypomnijmy, że FAME MMA oferuje dedykowaną aplikację mobile na iOS i Android, dzięki której możesz kupić PPV, a następnie uruchomić transmisje.

Co więcej, fani FAME MMA, którzy chcą oglądać galę z Gliwic w telewizji, ale jednocześnie nie posiadają funkcji Smart – mogą skorzystać z opcji chromecast, która umożliwia przesyłanie sygnału do TV z komputera/telefonu.

FAME MMA TV – jak oglądać galę?

Jeśli zastanawiasz się, jak oglądać FAME MMA 13 w telewizji, to już śpieszę z najważniejszymi wyjaśnieniami. Wiesz już, że PPV można wykupić na stronie famemma.tv. Dzięki temu otrzymasz dostęp do transmisji online. Najwięcej osób ogląda gale FAME MMA za pomocą komputera lub na telefonie. Są jednak tacy, którzy chcą obejrzeć FAME MMA na tv. Jeśli posiadasz Smart TV, to nie będziesz miał z tym większego problemu. Wystarczy na telewizorze wejść w przeglądarkę np. Google Chrome lub Safari, zalogować się na swoje konto na famemma.tv i cieszyć się z transmisji z FAME MMA 13 na dużym ekranie.

Jeśli jednak nie posiadasz telewizora z funkcją Smart, to będziesz musiał skorzystać z opcji chromecast. Urządzenie to umożliwia przesłanie sygnału z komputera lub telefonu na telewizor. Dzięki temu będziesz mógł oglądać FAME MMA 13 na dużym ekranie swojego telewizora!

CENA PPV na FAME MMA 13 – ile kosztuje?

Jak bardzo trzeba sięgnąć do portfela, żeby obejrzeć na żywo FAME MMA 13? Oczywiście PPV to i tak mniejszy wydatek niż wejście do hali. Bilety do gliwickiej areny sprzedawane są od kwoty 80 złotych. W przypadku transmisji PPV mówimy o znacznie mniejszych pieniądzach.

Jak wspominaliśmy wcześniej – cena uwarunkowana jest rodzajem transmisji. Jeśli zdecydujesz się na tańszą opcję, a więc BASIC – zapłacisz 27.99 złotych. W przypadku wyboru pakietu Premium musisz liczyć się z wyższą kwotą. Ile wtedy trzeba zapłacić? PPV Premium to FAME MMA 13 kosztuje 32.99 złotych.

PPV na FAME MMA 13 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Gdzie kupić PPV na FAME MMA 13? Tradycyjnie sprzedaż PPV odbywa się oficjalnymi kanałami federacji. Co więcej, influencerzy udostępniają w mediach społecznościowych specjalne linki, dzięki którym można dokonać opłaty za PPV na FAME MMA 13.

fame mma 13 zakład bez ryzyka

Co proponujemy? Najlepiej wejść na serwis famemma.tv, a następnie zalogować się na swoje konto i wybrać funkcję kup PPV. W tym samym miejscu możesz skorzystać z płatności Hotpay, czyli znanego operatora transakcji online. Po zaksięgowaniu wpłaty – organizator powinien wysłać na twój adres e-mail wiadomość z kodem PPV. W każdej chwili możesz go aktywować w zakładce “zrealizuj kod”.

Trzeba zaznaczyć, że różne serwisy streamingowe oferują transmisje z gal FAME MMA, ale pamiętaj, że korzystanie z tzw. strumyków jest całkowicie nielegalne. Jedyną legalną opcją do oglądania FAME MMA 13 jest korzystanie z fame mma tv!

FAME MMA 13 PPV – jak kupić?

Gala FAME MMA 13 wzorem tego, co oferuje również High League sprzedawana jest w dwóch pakietach. Użytkownik decyduje czy wybiera transmisje Premium czy Basic. O co chodzi? O to, że w obu przypadkach jest różna cena za PPV. Jeśli chodzi o transmisję premium, to charakteryzuje się ona wyższą jakością obrazu (1090p). Opłacając pakiet podstawowy – otrzymujesz przekaz telewizyjny w jakości obrazu 720p.

Warto zaznaczyć, że za transmisje FAME MMA 13 możesz dokonać opłaty korzystając z popularnej aplikacji BLIK. PPV kupisz w dniu gali (26 marzec), jak i długo przed tym wydarzeniem.

Kiedy i gdzie odbędzie się FAME MMA 13?

Pod koniec stycznia na specjalnej konferencji prasowej włodarze FAME MMA ogłosili datę pierwszej gali w tym roku. Fani walk celebrytów dowiedzieli się, że FAME MMA 13 odbędzie się 26 marca 2022 roku. Co więcej, organizatorzy od razu zdradzili miejsce gali. Gdzie odbędzie się FAME MMA 13? NitroZyniak, Unboxall, Japczan i Robert Pasut zawalczą w Arenie Gliwice. To obiekt doskonale znany fanom sportów walki, bo były w nim organizowane galę KSW, a także FAME MMA.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze