Gdzie obstawiać FAME MMA 13? Przed nami kolejna gala typu FAME, a jak wiadomo, wydarzenie to jest dostępne u polskich bukmacherów. Obstawianie FAME MMA 13 to podkręcenie emocji, a także okazja do wytypowania prawidłowego kuponu. Na FAME MMA 13 można solidnie zarobić, bo w ofercie znajdują się bonusy związane z obstawianiem tej gali. Co i gdzie możesz typować w FAME MMA 13? Wyjaśniamy w tym artykule!

Obstawiaj walki FAME MMA 13 z kodem promocyjnym Betclic: VIPFAMEZałóż konto z naszego linka promocyjnego i odbierz zakład bez ryzyka 200 PLN!

fame mma 13 bonusy

FAME MMA 13, gdzie obstawiać?

W obstawianiu FAME MMA 13 w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na ofertę bukmacherską. Jeśli chodzi o typy bukmacherskie na tą galę, to możesz je robić tylko w zakładach Betclic. Federacja ta współpracuje na wyłączność z tym bukmacherem, co oznacza, że tylko na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji zrealizujesz wszystkie kupony. Podczas najbliższej gali FAME MMA 13 możesz obstawiać 9 pojedynków, w tym walkę wieczoru: Sergiusz „Nitrozyniak” Górski vs Paweł „TheUnboxall” Smektalski.

Jeśli obstawianie FAME MMA nie jest dla ciebie nowością, to powinieneś kojarzyć Betclic z tej rozrywki. Od dłuższego czasu firma ta umożliwia typowanie walk w tej federacji. Nowi typerzy, którzy do tej pory nie zarejestrowali konta w Betclic mogą skorzystać z kodu promocyjnego: VIPFAME, za który otrzymają bonus powitalny!

Obstawianie FAME 13 – bonus Betclic na obstawianie walk FAME MMA 13

W karcie walk FAME MMA 13 znajduje się osiem męskich i jedno kobiece starcie. W Betclic na obstawianie tych konfrontacji możesz odebrać bonus. To oferta, która dotyczy tylko nowych klientów. Za bonus Betclic wytypujesz dowolny pojedynek na FAME MMA 13. Co więcej, promocja ta dostępna jest na stronie internetowej bukmachera, jak i aplikacji mobilnej.

Jak odebrać bonus? W pierwszej kolejności zarejestruj konto z naszego linku promocyjnego i wpisz kod promocyjny: VIPFAME. To ekskluzywna promocja dla wszystkich tych, którzy chcą obstawiać FAME MMA 13. Co dalej? Następnie dokonaj wpłaty na konto, aby uzyskać bonus od depozytu. Mówiąc dokładnie to zakład bez ryzyka z ubezpieczeniem stawki do 200 złotych.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN w Betclic na FAME MMA 13

W promocji Betclic na FAME MMA 13 możesz maksymalnie odebrać 200 złotych bonusu. Tak jak wyżej pisaliśmy – po rejestracji i wykonaniu pierwszej wpłaty uzyskujesz ubezpieczenie kuponu. Na czym to polega? Na tym, że możesz zagrać bez ryzyka dowolny zakład na FAME MMA. Jeśli twoje przewidywania się nie sprawdzą, to w prezencie bukmacher zwróci stawkę.

Po przegraniu pierwszego zakładu w ramach promocji odbierzesz freebet do 200 zł. To bonus, który przed wypłatą trzeba wykorzystać. W jaki sposób? Freebet trzeba postawić na kuponie z kursem minimalnym 2.14. W sytuacji, kiedy wygrasz obstawiając za bonus, to pieniądze nie podlegają warunkom obrotu. Wówczas możesz dokonać wypłaty na konto bankowe.

fame mma 13 zakład bez ryzyka

Gdzie obstawiać FAME MMA 13 – oferta bukmachera Betclic i karta walk

Co jeszcze przygotował Betclic na FAME MMA 13? W ofercie znajdują się wszystkie pojedynki, a więc m.in. starcie Popka z Normanem Parke, a także konfrontacja Amadeusza Roślika z Adrianem Polańskim. W ofercie Betclic znajdziesz również pojedynek o pas FAME MMA pomiędzy Martą Linkiewicz a Karoliną Brzuszczyńską.
Tradycyjnie na FAME MMA Betclic wystawił kursy dotyczące następujących rozstrzygnięć:

  • zwycięzca walki,
  • liczba rund,
  • metoda zwycięstwa: KO, TKO, poddanie, przez decyzję,
  • wygrana na punkty,
  • w której rundzie zawodnik wygra walkę.
Betclic oferta na FAME MMA 13

Jak na freak fights to oferta Betclic na FAME MMA 13 jest szeroko rozbudowana. To oznacza, że wszystkie walki wytypujesz w oparciu o kompleksowe zakłady. Dla przykładu możesz wskazać w jaki sposób zakończy się starcie wieczoru: Sergiusz „Nitrozyniak” Górski – Paweł „TheUnboxall” Smektalski.

W Betclic obstawianie FAME MMA 13 było możliwe od dłuższego czasu. To bukmacher, który udostępnia ofertę zaraz po ogłoszeniu nazwisk, jakie wezmą udział w wydarzeniu.

Obstawianie FAME MMA 13 – jak obstawiać?

Jak zawsze przed FAME MMA 13 nie brakuje kontrowersji. Tak jest i tym razem. Co ciekawe, najwięcej mówi się nie o głównym starcie, a walce Polaka z Ferrarim. Chodzi o to, że Amadeusz Roślik przekonuje, że jest kontuzjowany, co uniemożliwia jego bój z Polańskim. Włodarze FAME MMA uważają, że uraz nie jest na tyle poważny, żeby miało nie dojść do konfrontacji podczas najbliższego weekendu. To oznacza, że z jednej strony Polak chce walki, z a drugiej jego rywal Ferrari przekonuje, że nie jest w pełni sił. Wszystko to wywołało dodatkowe zamieszanie na konferencji przed FAME MMA 13.

Obstawiając FAME MMA 13 trzeba brać pod uwagę wszystkie czynniki. Jeśli Ferrari zgłasza uraz, to warto o tym pamiętać analizując pojedynek Roślik – Polański. W pozostałych walkach również trzeba dokładnie przeanalizować dyspozycje obu zawodników/zawodniczek. Co istotne, to branie pod uwagę poprzednich walk, warunków fizycznych i zasad pojedynku.

Gala FAME MMA 13 – informacje o wydarzeniu

Najbliższe wydarzenie FAME MMA 13 odbędzie się 26 marca 2022 roku. Miejscem gali będzie Arena Gliwice, która już w przeszłości gościła galę FAME MMA, a także wydarzenia związane z KSW. Fani, którzy nie wykupią biletu do hali mogą oglądać FAME MMA 13 w FAME MMA TV. To specjalny serwis, do którego można uzyskać dostęp wykupując Pay Per View.

Jak zwykle zainteresowanie FAME MMA jest ogromne i tak jest tym razem. Po dłuższej przerwie do oktagonu tej federacji wejdzie Popek, który zawalczy z Normanem Parke. Co łączy obu zawodników? To że przed laty rywalizowali w federacji KSW. Na FAME MMA 13 nie brakuje innych, głośnych nazwisk. O kim mowa? Chociażby o Mariuszu Słońskim znanym jako Hejter czy Jakubie Piotrowiczowi określanym jako Japczan. W FAME MMA 13 wezmą też udział Piotr Szeliga i Gabriel Arab Al-Sulwi.

To, gdzie obstawiać FAME MMA 13 jest już doskonale ci znane. Dodatkowo tylko przypomnijmy, że w Betclic na start możesz odebrać bonus 200 złotych bez ryzyka!

Fot. PressFocus

FAQ

Gdzie obstawiać FAME MMA 13?

Betclic to jedyny bukmacher w Polsce, u którego obstawisz najbliższą galę FAME MMA 13.

Co otrzymasz na obstawianie FAME MMA 13 od Betclic?

Jako nowy gracz z kodem VIPFAME możesz odebrać zakład bez ryzyka do 200 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze