FAME MMA 13: typy i kursy bukmacherskie, 26.03.2022

fame mma 13 typy

Typy na FAME MMA 13! Jakie zakłady wybrać na FAME MMA 13? W kursach bukmacherskich widać wyraźnych faworytów poszczególnych walk, co zachęca do obstawiania. Na FAME MMA 13 zawalczą mężczyźni, jak i kobiety. Tradycyjnie trzeba przygotować się na galę pełną zwrotów akcji. Czy tak będzie również w zakładach? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na FAME MMA 13. Co polecamy do obstawiania?

Załóż konto w Betclicu z kodem VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN! Dzięki temu jeśli Twój pierwszy kupon na FAME MMA 13 okaże się nietrafiony, to kasa wróci na Twoje konto!

fame mma 13 bonusy

FAME MMA 13, typy bukmacherskie

W typach na FAME MMA w pierwszej kolejności naszą uwagę koncentrują Norman Parke i Popek. Jeszcze jakiś czas temu obu tych zawodników mogliśmy oglądać w KSW, a dziś walczą dla FAME MMA. Ich bezpośrednia konfrontacja jest ciekawa z kilku względów. Trzeba zauważyć, że Norman Parke jest zdecydowanie lżejszym zawodnikiem. Tak naprawdę obaj powinni występować w różnej kategorii wagowej. Pytanie: czy Irlandczyk zdoła zniwelować różnicę kilogramów? Norman Parke od strony sportowej jest lepszym zawodnikiem, ale Popek ma doświadczenie, a także sporą masę.

Załóż konto w BETLICU z kodem promocyjnym VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN na obstawianie FAME MMA 13!

W MMA ostatni raz Popek walczył w 2020 roku. Wówczas pokonał Stiflera na początek swojej przygody z FAME MMA. Później miał konfrontować się z Kizo, ale doznał kontuzji. Norman Parke to na pewno jego największe wyzwanie w aktualnej federacji. Dla Stormina sobotnia walka będzie powrotem do MMA. W ostatnim czasie Parke pojedynkował się na zasadach bokserskich – tak było m.in. w Don Kasjo.

Co typujemy? W kursach na FAME MMA 13 dużym faworytem jest Norman Parke. Spodziewamy się, że obaj będą dążyć do szybkiej konfrontacji, co oznacza, że walka nie powinna potrwać zbyt długo. Dlatego obstawiamy zakład na poniżej 1.5 rundy.

2.45
Kurs: Poniżej 1.5 rundy w starciu Popek vs Parke
Zagraj!

FAME MMA 13 najważniejsze informacje  
Kiedy FAME MMA 13 26.03.2022
Miejsce gali Arena Gliwice
Transmisja gali PPV
Walka wieczoru The Nitrozyniak vs Unboxall
Gwiazdy gali Popek, Norman Parke, Polański, Ferrari
Kod promocyjny na FAME MMA 13 VIPFAME

FAME MMA 13, kursy i zakłady w Betclic

W karcie walk FAME MMA 13 znalazło się miejsce dla ośmiu męskich konfrontacji i jednej kobiecej. Jeśli chodzi o panie, to w sobotni wieczór dowiemy się, gdzie powędruje pas FAME MMA. Aktualnie dzierży go Marta Linkiewicz, ale Way of Blonde zapowiada, że jej go odbierze. W kursach od Betclic szanse są wyrównane, ale bukmacher lekko przychyla się w stronę Linkimaster. A jak prezentują się kurs na walkę wieczoru: Nitro vs Unboxall? W tym przypadku faworytem jest Sergiusz Górski.

Poniżej prezentujemy wszystkie kursy bukmacherskie na kartę walk FAME MMA 13:

Kto wygra?
Betclic
1.48
Sergiusz Nitrozyniak Górski
2.35
Paweł TheUnboxall Smektalski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.30
Norman Parke
3.00
Paweł Popek Mikołajuw
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.60
Adrian Polak Polański
2.10
Amadeusz Ferrari Roślik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.00
Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska
1.65
Marta Linkimaster Linkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.15
Piotr Szeliga
1.58
Gabriel Arab Al-Sulwi
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.90
Jakub Japczan Piotrowicz
1.75
Robert Sutonator Pasut
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.60
Mariusz Hejter Słoński
1.40
Rafał Takefun Górniak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.18
Patryk Patrykos Domke
4.00
Jakub Kuba Post Postaremczak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.38
Dawid Malczyński
2.65
Paweł Ponczek Sikora
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAME MMA 13: bonusy i kod promocyjny

W Betclic bonus na FAME MMA 13 dotyczy wszystkich nowych graczy, którzy zdecydują się na rejestrację przed tym wydarzeniem. Zakładając konto z kodem: VIPFAME każdy z was może odebrać zakład bez ryzyka na sobotnią galę. Co to oznacza? To że możesz postawić kupon za maksymalnie 200 złotych, a jeśli przegrasz, to bukmacher zwróci ci stawkę w formie freebetu. W ten sposób niczym nie ryzykujesz, bo nawet, gdy twoje typy FAME MMA 13 przegrają, to i tak odzyskasz zainwestowane środki.

fame mma 13 zakład bez ryzyka

Typy na FAME 13

Przypomnijmy, że jedynym bukmacherem, u którego możesz robić typy na FAM MMA 13 jest Betclic. Pozostali bukmacherzy w naszym kraju nie oferują tego rodzaju zakładów, bo tego zabrania im umowa, która obowiązuje pomiędzy federacją a FAME MMA. A więc, jeśli chcesz typować walkę Norman Parke – Popek czy Szeli – Arab, to jedyną opcją jest konto w zakładach Betclic.

Na FAME MMA 13 można wiele zarobić, ale też stracić. Zachęcamy do rozważnych typów na galę, ponieważ to freak fights, gdzie czasami dzieją się niespodziewane wydarzenia. W FAME MMA chodzi o wygraną, ale też o show, które czasami bierze górę nad sportową rywalizacją.

Odbierz zakład bez ryzyka od Betclic na FAME MMA 13 >>

Jakie typy polecamy obstawiać? Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie Betclic, są jedynym bukmacherem, który w swojej ofercie ma typy na FAME MMA. Sprawdź naszą analizę i typy na walki FAME MMA 13:

Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski, walka wieczoru FAME MMA 13

Włodarze FAME MMA zdecydowali, że w walce wieczoru udział wezmą debiutancji, a więc Sergiusz Górski i Paweł Smektalski. Oczywiście obaj bardziej są znani pod swoimi pseudonimami, czyli Nitrozyniak i TheUnboxall. To internetowi twórcy, którzy generalnie koncentrują się na produkcjach filmów na YouTube. Przed walką na FAME MMA 13 bukmacher Betclic większe szanse na sukces daje Nitrozyniakowi. Dlaczego? Z filmów udostępniach w social media wyniak, że Sergiusz Górski na poważnie bierze swój debiut w MMA. Ponoć Nitrozyniak ciężko zasuwa w sali treningowej u boku znanych trenerów MMA. To podbija jego notowania przed sobotnim FAME 13.

TheUnboxall nie jest spisywany na straty, ale daje się mu mniejsze szanse na wygraną. Patrząc na przygotowania Sergiusza Górskiego liczymy, że dobre treningi przełoży również na swój występ w oktagonie.

Wygra Nitro
Kurs: 1.48
Zagraj!

Norman Parke – Paweł Popek Mikołajuw

Walki Fame tym razem odbędą się w Arenie Gliwice, a kolejnym ciekawym zestawieniem jest Popek vs Parke. Stormin będzie musiał być uważny, żeby Popek nie sprowadził tego pojedynku do parteru. Wówczas lżejszy Norman Parke będzie w dużych opałach, bo zadziała nacisk Popka. Różnica wagi oznacza, że Popek w każdej sekundzie będzie stanowił zagrożenie. Wystarczy jeden moment, żeby Stormin stracił kontrolę nad pojedynkiem. Irlandczyk ostatni raz na zasadach MMA rywalizował z Mateuszem Gamrotem. Wówczas przegrał, a później walczył z Don Kasjo i Borysem Mańkowskim na bokserskich zasadach. To pokazuje, że Parke będzie starał się rozstrzygnąć pojedynek rywalizując w stójce.

Popek powoli odcina kupony od swojej kariery. Wątpimy, żeby był w swojej najlepszej formie. Dlatego typujemy wygraną Normana Parke.

Wygra Norman Parke
Kurs: 1.30
Zagraj!

Adrian Polak Polański – Amadeusz Ferrari Roślik

Wydaje się, że wszystkie atuty leżą po stronie Polańskiego. Tym bardziej, że Ferrari ogłosił kontuzje, ale i tak weźmie udział w konfrontacji. Jeśli uraz Roślika jest prawdziwy, to na pewno będzie mu dawał się we znaki. Włodarze federacji zapewniają, że kontuzja Ferrariego to błahostka i może w pełni rywalizować. Jaka jest prawda? Tego nie wiemy. Patrząc jednak na wszystkie okoliczności szanse Polaka idą w górę. Podobnie widzi to Betclic, który również wyżej ocenia Adriana Polańskiego.

Przed FAME MMA 13 istotnym pytaniem jest też: czy Polak po raz kolejny wygra z Ferrarim? Do tej pory Adrian Polański dwukrotnie zwyciężył Ferrariego, choć ostatnio za sprawą dyskwalifikacji. W najbliższą sobotę dojdzie do kolejnej konfrontacji pomiędzy Roślikiem a Polańskim. Kto wygra? Pojedynek ma odbyć się na zasadach bokserskich, a więc nie będzie można walczyć w parterze. Polański, jak i Roślik aktywnie biorą udział w kolejnych galach FAME MMA. Spodziewamy się, że Polak będzie grał na zwłokę, żeby sprowokować rywala. To wszystko może zakończyć się werdyktem sędziów na korzyść Polańskiego.

Wygra Polański na punkty
Kurs: 2.05
Zagraj!

Karolina WayOfBlonde Brzuszczyńska – Marta Linkimaster Linkiewicz

Karolina Brzuszczyńska coraz pewien czuje się w MMA. Way of Blonde, jak na razie, ma 100% skuteczności. Zwyciężyła ona Patrycję Zahorską, Annę Andrzejewską i Patrycję Wieję. W końcu nadszedł czas na prawdziwy sprawdzian, a więc konfrontację z Martą Linkiewicz. Linkimaster to aktualna mistrzyni FAME MMA. Ostatnio pokonała Kamilę Wybrańczyk, partnerkę Artura Szpilki. Wcześniej zwyciężyła m.in. z Martą Rentel i Kamilą Smogulecką.

Linkimaster w FAME MMA czuje się, jak ryba w wodze. Linkiewicz ma duże doświadczenie, a także dobre wyniki. Przygodę ze sportami walki traktuje bardzo serio, co widać po regularnych treningach. Way of Blonde to jednak trudna rywalka. Co obstawiamy? Typujemy, że walka rozstrzygnie się na punkty.

Wygrana na punkty
Kurs: 1.35
Zagraj!

Piotr Szeliga – Gabriel Arab Al-Sulwi

W kursach przed walką bukmacherzy wyżej oceniają szanse Araba. Al-Sulwi, jak na razie, jeszcze nie przegrał w MMA. Arab wygrywał w FEN, a teraz świetnie radzi sobie również w FAME MMA. Ostatnio zwyciężał z Łukaszem Lupą, Kizo i Pawłem Tyburskim. Czy Piotr Szeliga będzie kolejny na liście? Szeli to zawodnik o dużej mocy, bo wiele czasu spędza na siłowni. W październiku ubiegłego roku pokonał swojego kolegę po fachu, Krzysztofa Ferenca. Wcześniej uległ Bestii, czyli Piotrowi Piechowiakowi. Na tle Szeligi Arab wydaje się być bardziej wszechstronnym zawodnikiem. To może mieć decydujący wpływ na przebieg całej walki.

Wygra Arab przez decyzję
Kurs: 2.35
Zagraj!

Jakub Japczan Piotrowicz – Robert Sutonator Pasut

Japczan po krótkiej przygodzie w High League dołączył do FAME MMA. Na sobotniej gali zmierzy się z debiutantem, Robertem Pasutem. Jakub Piotrowicz w High League pokonał Bonusa BGC. Przed Pasutem wielkie wyzwanie, żeby zwyciężyć z Japczanem. Twórca kanału Abstrachuje TV, jak na razie, idealnie odnajduje się w świecie FAME, co widać po konferencjach prasowych. Pytanie, czy równie dobrze poradzi sobie w oktagonie? To zagadka. Znamy umiejętności Japczana i w tym przypadku stawiamy na jego wygraną.

Wygra Japczan
Kurs: 1.90
Zagraj!

Dawid Malczyński – Paweł Ponczek Sikora

Dawid Malczyński czy Paweł Sikora? Betclic stawia na tego pierwszego, a my podzielamy tego rodzaju typy. Dawid Malczyński co prawda ostatnio przegrał z Polańskim, ale wcześniej wygrywał Wojciechem Golą, Tomaszem Olejnikiem czy Amadeuszem Roślikiem. Ponczek tymczasem na swoim koncie ma tylko wygraną z Patrykiem Domke. Malczyński ma znacznie większe doświadczenie w FAME MMA, co powinno procentować podczas sobotniego pojedynku. Liczymy na to, że szybko rozprawi się ze swoim rywalem.

Dawid Malczyński przez KO, TKO, DQ
Kurs: 3.65
Zagraj!

Patryk Patrykos Domke – Jakub Kuba Post Postaremczak

Patrykos wraca do oktagonu FAME MMA po porażce z Pawłem Sikorą, której doznał w marcu ubiegłego roku. Na tej samej gali udanie w FAME MMA zadebiutował Kuba Post, który rozprawił się z Mikołajem Rdzankiem. Kto wygra tym razem? Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że górą będzie Patryk Domke. Co ciekawe, to walka, w której jest największa dysproporcja kursowa. To pokazuje, że Kuba Post jest spisywany na straty w tym pojedynku.

Mariusz Hejter Słoński – Rafał Takefun Górniak

Hejter na swój rozkład bierze debiutanta, czyli streamera Rafała Górniaka. Mariusz Słoński z atmosferą FAME MMA jest już za pan brat. Hejter ma na swoim koncie trzy walki w tej federacji i jedną w HYPE MMA. Prawdę mówiąc bilans, jak i umiejętności Słońskiego nie powalają na nogi. Do tej pory odniósł 2 wygrane i 2 porażki. Z kim zwyciężał? Z Marcinem Krasuckim i Tomaszem Olejnikiem. Przegrywał z Filipem Zabielskim i Patrykiem Baranem. Takefun, jeśli zaprezentuje ciekawe umiejętności, to może pokonać Hejtera. Umówmy się – Mariusz Słoński w FAME MMA nie jest ze względu na predyspozycje do sportów walki, a rozgłos.

Rafał Takefun Górniak przez KO, TKO, DQ
Kurs: 3.25
Zagraj!

Typy bukmacherskie na FAME MMA 13 – podsumowanie

W prezentowanych przez nas typach na FAME MMA 13 stawiamy, że w walce wieczoru górą będzie Nitrozyniak, z kolei co-main event padnie łupem Normana Parke. Co więcej, spodziewamy się, że w trzeciej odsłonie walki Polak – Ferrari, ten pierwszy ponownie będzie górą. Naszym zdaniem takie zakłady bukmacherskie na Fame MMA 13 wyglądają naprawdę obiecująco!

W pozostałych starciach z karty walk FAME MMA 13 typujemy wyrównany przebieg konfrontacji Way of Blone z Linkimaster. Obstawiamy też, że Arab podtrzyma zwycięską serię w rywalizacji z Piotrem Szeligą.

Propozycja kuponu na FAME MMA 13

Przed galą FAME MMA 13 przygotowaliśmy dla ciebie kupon z typami. Tym razem proponujemy zakład typu trebel – z trzema selekcjami:

  • Wygra Arab – kurs 1.65
  • Wygra Polak – kurs 1.60
  • Wygra Nitrozyniak – kurs 1.40

typy na fame mma 13

Tak skonstruowany kupon pozwolił osiągnąć kurs całkowity na poziomie 3.70. Grając zakład za 200 zł potencjalna wygrana to 651,20 zł!

Zapowiedź i analiza gali FAME MMA 13

FAME MMA 13 rozpocznie się od godziny 20:00 już w najbliższą sobotę tj. 26 marca. Włodarze zadbali o to, aby publiczność na to wydarzenie mogła dopisać, bo wynajęli Gliwice Arena. To obiekt, który kilkukrotnie gościł m.in. galę KSW. W Arenie Gliwice dojdzie zatem do wielu interesujących z karty walk FAME MMA 13.

Fani FAME MMA, którzy nie mogą wybrać się do Gliwic mogą obejrzeć FAME MMA 13 w transmisji Pay Per View. W serwisie FAME MMA TV, a także aplikacji mobilnej aktywując kod PPV masz dostęp do pełnej gali. Koszt transmisji to 27.99 złotych. W tym miejscu jeszcze raz warto przypomnieć o promocji Betclic, gdzie za kod VIPFAME otrzymasz na start zakład bez ryzyka do 200 zł. Gala FAME MMA jak zawsze wzbudze ogromne emocje, a my mamy nadzieję, że zaproponowane typy i kursy pochodząze z zakładów bukmacherskich Betclic pozwolą zarobić trochę pieniędzy!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze