Dzisiaj do walki o tytuł Mistrza Świata przystępuje kilku bardzo solidnych zawodników, którzy swoje nazwiska mocno rozsławili już na kartach darterskich turniejów. Na nasz kupon wybrałem trzy spotkania, gdzie w każdym z nim zobaczymy reprezentanta gospodarzy, a więc Anglika. Ponownie wracamy do systemu dwóch sesji w ciągu dnia, a nasze zestawienie rozpoczynamy od godziny 14:30 z udziałem byłego mistrza Premier League. Sprawdźcie, jaki AKO Boost stworzyliśmy dla Was na PDC World Championship 2022! 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Glen Durrant vs William O’Connor: typy i kursy bukmacherskie (22.12.2021 r. – 14:30)

Zarejestruj się w Fortunie korzystając z naszego kodu promocyjnego i zgarnij bonusy na start! 

Dzień zaczynamy od spotkania, w którym udział wezmą Glen Durrant oraz William O’Connor. Jakbyśmy spojrzeli na te nazwiska jeszcze półtora roku temu, to wydaje mi się, że faworytem do wygrania tego pojedynku byłby Glen Durrant. Przypomnijmy, że jest to zwycięzca najbardziej prestiżowych rozgrywek w ciągu sezonu, a więc darterskiej Premier League/Ligi Mistrzów. Jednak od momentu wygrania tego turnieju nie jest on w stanie nawiązywać jakiejkolwiek rywalizacji z zawodnikami z topu. Dzięki tamtemu zwycięstwu utrzymuje on wysoki ranking i dalej jest w gronie zawodników, którzy mają zagwarantowany udział, np. w Mistrzostwach Świata. Obecnie zajmuje w tym zestawieniu 24. miejsce i wiele wskazuje na to, że od przyszłego sezonu wypadnie już z cyklu telewizyjnego. Swój ostatni wygrany mecz Glen miał w lipcu w Players Championship. Od poprzednich Mistrzostw Świata, a więc niemalże równy rok temu, wygrał tylko 10 meczów w sezonie kalendarzowym. Do tego zaliczył aż 34. porażki, z czego ostatnia na Grand Prix przyniosła mu tylko 58. punkty średniej na trzy lotki. Glen zdecydowanie jest zawodnikiem, który ma doświadczenie w tourze, jednak ostatnio pokazuje się z fatalnej strony i przegrywa z zawodnikami z cyklu. Dawno go nie widzieliśmy na telewizyjnym turnieju, ale sądzę, że nie był w stanie poprawić aż tak swoich umiejętności, aby zaskoczyć dzisiejszego przeciwnika. Do tego pewnie pojawi się taki sam stres, jak ostatnio, gdzie Glen pokazywał swoją niemoc i nie poprawiał gry na dystansie spotkania.

Zupełnie inaczej ma się forma i obecność Williama O’Connora w tourze oraz w turniejach telewizyjnych. W poprzednim roku na Mistrzostwach Świata przegrał w drugiej rundzie z Gurneyem, a sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Pierwsze spotkanie przeszedł spokojnie. W 1/64 pokonał w MŚ 2022 pokonał niesamowicie grającego Lauby’ego, który postawił wysokie warunki do rywalizacji. Irlandczyk miał 7 rzuconych maxów oraz uzyskał średnią powyżej 96. punktów. Nie przekonywała tylko skuteczność na doublach, gdzie William trafiał jedną na trzy lotki. O’Connor pokazał się także dobrze w poprzedzającym turnieju tv, którymi były finały Playersów. Jego obecna forma i umiejętności punktowe są znacznie wyższe niż rywala z Anglii, dlatego mój typ skierowany jest w jego stronę.

Co obstawiać?

Mecz, który zdecydowanie powinien podlegać pod dyktando Irlandczyka. Dość, że jest on w bardzo wysokiej formie, to jego rywal powinien zdecydowanie mu pomóc i ułatwić sprawę w zdobywaniu legów. Dawno nie mieliśmy okazji spotkać Glena na arenie telewizyjnej, ale uważam, że wiele się nie zmieniło od ostatniego pojawienia się na arenie rywalizacji tv. Gram na win O’Connora z handicapem setów oraz dorzucam jego częstszą obecność na maxach!

Fortuna
AKO BOOST
William O'Connor win + więcej 180-tek

grupa

Joe Cullen vs Jim Williams: typy i kursy bukmacherskie
(22.12.2021 r. – 16:30)

Drugim mecze, który zakończy sesję popołudniową będzie zmaganie Anglika, którym jest Joe Cullen, z zawodnikiem z Walii, którego mogliśmy już zobaczyć w pierwszej rundzie, a więc z Jimem Williamsem. Joe jest już znany szerszemu gronu odbiorców na arenach telewizyjnych, gdzie już od wielu lat uczestniczy w ważnych dla darterów zmaganiach. Tym razem zobaczymy go podczas jego kolejnych Mistrzostwach Świata. W poprzednim roku zaszedł do 1/8 finału i przegrał po bardzo pasjonującym pojedynku z Michaelem van Gerwenem. Szkoda było braku obecności Joe w kolejnej rundzie, gdyż grał na bardzo wysokim poziomie. W pojedynku z MVG zagrał na poziomie 97+ punktów na trzy lotki oraz miał aż 19 maxów przy swoim nazwisku. Przegrał 3:4 w stosunku setowym, jednak pozostawił bardzo dobre wrażenie. Ten sezon jest dla Anglika bardzo udany. Playersy zakończył w czołówce rankingowej, a w turniejach telewizyjnych w ostatnim czasie ani razu nie zszedł na średnią poniżej 92. punktów. Wysoka skuteczność tego zawodnika na maxach oraz bardzo dopracowane sektory. W tym roku powinien pokazać się nam z podobnej strony co ostatnio na MŚ, na co bardzo liczę.

Jego rywal to znacznie mniej doświadczony zawodnik, który dopiero zaczyna przygodę z turniejami telewizyjnymi. Jest obecnie na 116. miejscu w rankingu PDC, ale kilkukrotnie mogliśmy go już zobaczyć na różnych zawodach o wysokiej randze. W pierwszej rundzie pokazał się nam z nie najlepszej strony, mimo że swój mecz wygrał z wyżej notowanym w światowych rankingach przeciwnikiem i świeżo upieczonym Mistrzem Świata Juniorów. Wygrał on 3:1 w stosunku setowym z Evettsem. Przy swoim pierwszym zwycięstwie miał średnią poniżej 90. punktów, która z rzadkich wizyt powyżej 100. punktowych not. Średnia kończąca stała na wysokim poziomie, ale nie zanotował ani jednego maxa, co przy jego sposobie rzucania jest bardzo częste, gdyż mocno podnosi swoje lotki, a to może dawać brak komfortu i pewności, przy dorzucaniu kolejnych lotek na T20. Czy dzisiaj jest w stanie zaskoczyć Anglika?

Co obstawiać?

Do naszego AKO Boosta dodaje także dwa zdarzenia z tego meczu. Po pierwsze sądzę, że doświadczenie i ogranie stoi po stronie Cullena, a także widze w nim większe zdolności oraz umiejętności gry na 180-kach. W pierwszych meczach na Mistrzostwach raczej się nie pali i powinien mieć więcej zapasu mentalnego w dzisiejszym pojedynku. Stawiam na więcej maxów po stronie Anglika oraz zwiastuje jego awans do kolejnej rundy! 

Fortuna
AKO BOOST
Joe Cullen win + więcej 180-tek

Nathan Aspinall vs Joe Murnan: typy i kursy bukmacherskie
(22.12.2021 r. – 20:00)

Ostatni pojedynek, który pojawi się na naszym kuponie, to pierwsze starcie sesji wieczornej, w którym wystąpi dwóch Anglików. Z jednej strony będziemy mieli obecnie 10. zawodnika świata, którym jest Nathan Aspinall, a jego przeciwnikiem jest Joe Murnan, czyli gracz, który im dalej w sezon, tym bardziej spadał ze swojej pozycji i obecnie plasuje się na 94. miejscu. Nathan na tegorocznej arenie wystąpi po raz pierwszy, gdyż jego pozycja w zestawieniu światowym dała mu rozstawienie w pierwszej rundzie rywalizacji. Jest to gracz, który ostatnimi czasy bardzo ustabilizował swoją formę i przyzwyczaił nas do ciągłości dobrych występów telewizyjnych oraz podłogowych. Gra najczęściej na średnich w okolicach 95. punktów, które są często przepustką do kolejnych rund rywalizacji. Ostatnio w turniejach telewizyjnych nie miał szczęścia do swoich przeciwników, pomimo jego dobrych występów. Dla mnie jest to darter, który przy słabszych rywalach czuje się dużo bardziej komfortowo, aniżeli przy rywalizacji z kimś o podobnym rankingu. Czy dzisiaj wykorzysta szanse szybkiego awansu i powrotu do Ally Pally po Świętach?

Jego przeciwnik to zawodnik o bardzo zniżkowej formie. Joe od dawna nie jest już graczem, który może rywalizować z najlepszymi w turniejach telewizyjnych. Ma za sobą bardzo słabe spotkanie w pierwszej rundzie, gdzie mierzył się z ulubieńcem londyńskiej publiczności, Paulem Limem. Jedne z najgorszych średnich, pomimo dosyć częstych wizyt na 180. Jednak brak regularności i mocny rozrzut dawały mu tak niskie średnie. Do tego niespełna 36% skuteczności na doublach, co dawało także jego przeciwnikowi szanse na podchodzenie do tarczy, aby móc zdobywać legi. W całym spotkaniu Murnan oddał aż 10 legów i miał średnią poniżej 80. punktów na trzy lotki. Był to jeden z najgorszych występów zawodników z rankingiem PDC. Dzisiaj rywal znacznie trudniejszy i, pomimo że gra może się poprawić po jego stronie, to obecne umiejętności nie powinny wystarczyć na więcej niż zdobycz jednego seta.

Co obstawiać?

Starcie rodaków powinna paść dzisiaj łupem tego młodszego. Bez dwóch zdań Murnan nie odrodził się ze swoich ostatnich słabych występów na turniejach tv i w pierwszej rundzie pokazał się z bardzo miernej strony. Aspinall ma już doświadczenie gry na takich turniejach i spokojnie powinien pilnować swojego licznika, przy czym starać się uciekać w grze na tarczy, aby mieć sporo czasu na double, które są o wysokiej skuteczności, jeżeli nie czuje presji. Podobnie, jak w pierwszym pojedynku, gram na win Nathana Aspinalla z handicapem setowym! 

Fortuna
AKO BOOST
Nathan Aspinall -1,5 setów handicap

Kupon Fortuna zakład Specjalny dart MŚ 22.12.2021

Specjalnie dla Was stworzyliśmy AKO Boost, które możecie zagrać jedynie Fortunie z podwyższonym kursem! Jak znaleźć typ? 👇👇👇

Wejdź na stronę bukmachera i przejdź do zakładki “zakłady bukmacherskie“. Następnie w pasku po lewej stronie odszukaj „Lotki”. Właśnie tej zakładce znajduje się „Zagranie – zakład specjalny”. Jeżeli zgadzasz się z moją propozycją, możesz skorzystać z moich typów i zagrać z podwyższonym kursem w takim zestawieniu na Mistrzostwa Świata w darta!

Pozycja AKO Boost dart 22.12.2021

Zaklad specjalny dart MŚ Fortuna 22.12.2021

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze