Po dwóch dniach z profitem +700PLN wczorajszy dzień niestety liczymy na minus. Nic co dobre nie trwa wiecznie. Ważne jednak, że w ogólnym rozrachunku jesteśmy na plus. Mało, ale lepsze to, niż obstawiać pod presją większej straty. Na dziś, spróbujemy kupon double z ESL Pro League, oraz United Masters League. Zapraszam!

Zagraj z nami i odbierz specjalny Freebet 20 PLN + 1500 PLN od depozytu! Nawet 1590 złotych na start z kodem promocyjnym od Zagranie: 1500PLN

Przejdź do rejestracji w LVBet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Skuteczność typów na e-sport : 12/20

Profit/strata w typach na e-sport: +3 PLN

Movistar Riders vs Heretics

O meczu:

 • Godzina: 16:00
 • Format: BO1
 • Wydarzenie: United Masters League Season 2 Qualifier 2

Movistar Riders: #53 drużyna na świecie

 1. mopoz
 2. ALEX
 3. SOKER
 4. DeathZz
 5. tabz

Heretics: #43 drużyna na świecie

 1. Davidp
 2. LOGAN
 3. Maka
 4. kioShiMa
 5. Lucky

ANALIZA:

Otwierające grupę B spotkanie kwalifikacji do UML zapowiada się bardzo ciekawie. Moviestar Riders są znani z zaskoczeń, a nowy skład Heretics na papierze robi bardzo duże wrażenie.

Movistar Riders było i zawsze będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych hiszpańskich formacji. Rok w rok grają oni w zmieniających się składach i rok w rok są w stanie zaskakiwać topowe drużyny tieru drugiego. Ostatnio mają za sobą ciężki okres. Świadczą o tym słabe występy przeciwko Avangar i Aristocracy oraz przeciw ich dzisiejszym przeciwnikom, Heretics. O wiele lepiej czują się w pojedynkach BO1, co widać. Słabsze drużyny mają to do siebie, że przeciw ekipom lepiej usposobionym muszą szukać swoich okienek do gry, by chociaż liczyć na lepszy wynik. Niestety różnice skillowe, decyzyjne i te związane ze zgraniem są nie do przeskoczenia bez godzin spędzonych na treningu. A jak tu trenować? Gdy co kilka miesięcy wymieniany jest minimum jeden zawodnik? Pozostaje czekać, aż Hiszpanie znajdą złoty środek.

Heretics przeszło dość dużą przebudowę składu i muszę powiedzieć, że nie jestem jedyną osobą, która może być pod wrażeniem tych zmian. Do składu dołączył doświadczony kioShiMa oraz młody Lucky. Rotacje w składzie są według mnie strzałem w dziesiątkę i jako fan Heretics mogę powiedzieć szczerze, że to może być to, czego tym chłopakom brakowało. W końcu Davidp, który prowadził skład do zwycięstw, będzie trochę odciążony. Na szczęście ze składu nie wyleciał Maka, który moim zdaniem świetnie radzi sobie ze snajperki. Ich dzisiejsze spotkanie, przeciwko Espadzie (1:2), mimo małej ilości treningów wyglądało bardzo fajnie. Zdarzały się błędy, jednakże widać było, że Espada miała dziś po prostu swój dzień.

Statystyki:

 • Drużyny grały ze sobą 8 razy. 5-krotnie zwycięsko wychodziło z tych pojedynków Heretics.
 • Najlepszą mapą Movistar Riders jest Train, gdzie mają win-ratio na poziomie 60%. Heretics na tej mapie spisuje się słabo (25% wygranych)
 • Najlepszą mapą Heretics jest inferno, gdzie rozegrali aż 27 spotkań, wygrywając 19 z nich! Hiszpanie grali na tej mapie 6 razy wygrywając dwukrotnie.
 • Heretics rozegrało także aż 26 spotkań na mapie dust. Dla porównanie, Movistar Riders nie zawitało tam ani razu.

Co obstawić?

Faworytem do wygrania meczu jest zdecydowanie Heretics. Grają oni lepszego cs-a mimo słabego przygotowania do kwalifikacji. Mecz nie będzie jednostronny i może dojść do dogrywki.

TYP:Zwycięstwo Heretics

Kurs lvbet: 1.72

FaZe vs mousesports

O meczu:

 • Godzina: 18:25
 • Format: BO3
 • Wydarzenie: ESL Pro League Season 10 Europe

FaZe: #17 drużyna na świecie

 1. NiKo
 2. rain
 3. olofmeister
 4. coldzera
 5. broky

mousesports: #7 drużyna na świecie

 1. chrisJ
 2. ropz
 3. karrigan
 4. woxic
 5. frozen

ANALIZA:

Ah, cóż za świetne spotkanie. Mecz ma dwa, a może nawet więcej dodatkowych smaczków! Karrigan, gracz mousesports został kilka miesięcy temu odsunięty od składu FaZe. Po tym wydarzeniu razem z myszami pokonywał swoją starą drużynę dwukrotnie. Porównania tych dwóch ekip istnieją od zawsze. Mousesports zwykło być nazywane przez społeczność budżetowym FaZe”. Coś w tym niewątpliwie jest.

FaZe ma za sobą dwa ciężkie spotkania w lidze ESL. Mecz z Optic wygrany 2:0, wcale nie wyglądał tak świetnie, jak ukazywać to może wynik. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że odrobina szczęścia i to Optic triumfowałoby w tym pojedynku. Festiwalem nieudolności w zamykaniu map, FaZe jednak pokazało dopiero dzisiaj, w meczu na BIG. Najpierw na pierwszej mapie, gdzie z wyniku 11:4 doprowadzili do remisu 11:11, po czym na drugiej mapie, gdzie prowadząc 13:6, przegrywają rundę eko przez co oddają mapę 14:16. Na szczęście YnK doprowadził chłopaków do porządku i na inferno wyglądało to o wiele lepiej, co poskutkowało wygraną FaZe 2:1, jednak niesmak pozostał. Są to błędy, które zdarzają się młodym, niedoświadczonym drużyną. A nie superdrużynie światowego kalibru! Podejście do dzisiejszego rywala będzie na pewno inne. Zobaczymy, co przygotuje dla nas ekipa Niko.

Mousesports prezentuje się dobrze, choć mają swoje problemy. Największą ich bolączką jest, gdy słabo wejdą w mecz. Mogliśmy to zobaczyć na drugiej mapie przeciwko BIG oraz pierwszej przeciwko Optic. W drugim przykładzie szło im bardzo słabo. Był wynik 6:12 i maszyna dopiero w tym momencie, z wielkim opóźnieniem-ruszyła. Dzięki o wiele lepszej grze w dogrywce udało im się wygrać pierwszą mapę.

Statystyki:

 • Drużyny spotkały się ze sobą 5 razy, z czego 4 razy triumfowały myszy.
 • Obydwie drużyny stawiają opór na każdej granej mapie. Przez to bardzo często dochodzi do 3-mapowych pojedynków.
 • Najlepszą mapą FaZe jest inferno, lecz mousesports radzi sobie tam jeszcze lepiej, wygrywając 71% spotkań.
 • Najlepszą mapą mousesports jest dust2 gdzie FaZe zagrało 2 razy i nie wygrało ani jednego takiego pojedynku.

Co obstawić?

Minimalnym faworytem przez wzgląd na słabość FaZe w zamykaniu map-jest mousesports. Będzie to jednak tak wyrównane spotkanie, że trudno powiedzieć kto wygra jedną rundę więcej i przez to zgarnie cały mecz. Proponuje pójść troszkę bezpieczniej.

TYP: +2,5 mapy.

Kurs LVBet: 2.07

KUPON ESPORT 10.10

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne na zdjęciu poniżej!