Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Sosnowski - Super Mario, Ludwiczek gdzie oglądać

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański: gdzie oglądać tę walkę? Podczas nadchodzącego Clout MMA 5 odbędzie się niezwykle ciekawa walka pomiędzy trzema zawodnikami. Były mistrz świata w boksie stanie naprzeciw dwóm freak fighterom. Mimo ich przewagi liczebnej, Dragon powinien bez większych problemów zwyciężyć. A jeśli chcesz poznać informacje na temat tego gdzie oglądać Sosnowski – Super Mario, Ludwiczek, to te informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Albert Sosnowski – Super Mario, Ludwiczek? Tak naprawdę zbyt wielu opcji fani freak fightów nie mają. Wiadomo nie od dziś, że dostęp do gali w telewizji jest bardzo mało prawdopodobny, a najczęściej oferowane są one za pośrednictwem PPV. O tym, czy tak samo jest w tym przypadku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Zapowiedź walki Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański

Pojedynek pomiędzy trzema zawodnikami nie zdarza się często, ale w końcu są to freak fighty i każde udziwnienie przyciągnie dodatkową liczbę fanów przed telewizory. Tym razem Albert Sosnowski zdecydował się zawalczyć z dwoma przeciwnikami – Super Mario i Ludwiczkiem. Obaj nie mają zbyt dużych sukcesów w oktagonie, więc trudno spodziewać się, aby ,mimo przewagi liczebnej pokonali rosłego i cały czas świetnego Dragona.

Baner na Clout MMA 5

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański, kiedy i o której godzinie?

Nadchodząca walka pomiędzy Sosnowskim a Super Mario i Ludwiczkiem odbędzie się już w sobotę, 8 czerwca. To właśnie na tego dnia zostało zaplanowane Clout MMA 5, podczas którego zobaczymy aż 13 pojedynków, a wśród nich właśnie walkę pomiędzy trzema zawodnikami. Powinni oni wejść do oktagonu około 21:10, ale oczywiście wszystko zależy od poprzednich pojedynków. A gdybyś chciał obstawić tę galę, ale nie masz jeszcze konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz specjalny bonus na start.

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański, transmisja na żywo w TV

Tak naprawdę nie należy spodziewać się nie tylko pojedynku Sosnowski – Super Mario, Ludwiczek w telewizji, ale też całej gali Clout MMA 5. Freak fighty zarezerwowane są dla PPV i wydaje się, że nie zmieni się to w najbliższych latach, bowiem od dłuższego już czasu właśnie w takiej formie przygotowywane są transmisje. Oznacza to, że opisywane również będzie można śledzić jedynie w sieci, w formie streamu online.

Albert Sosnowski – Mariusz “Super Mario” Sobczak, Kacper “Ludwiczek” Bociański, stream online

Starcie Sosnowskiego z Super Mario i Ludwiczkiem będzie zatem dostępne jedynie w sieci. Jak już wspomniałem nieco wyżej, stream online z tej walki, ale też całego wydarzenia będziesz mógł śledzić na żywo jedynie wtedy, gdy wykupisz wybrany przez siebie pakiet na stronie federacji. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 5, to są one dostępne na naszej witrynie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze