Wczorajszy dzień w Wyszejszaja Liha po raz kolejny należał do udanych i trafiliśmy kupon triple, przewidując tym samym przebieg wszystkich trzech spotkań rozgrywanych w sobotę. Trzeci raz z rzędu notujemy zieleń na Białorusi! Dzisiaj na rozkładzie mamy kolejne trzy starcia, ale ja tym razem zaproponuje dubla na najwcześniejszy oraz najpóźniejszy mecz niedzielnego dnia. Zapraszam do lektury i do skorzystania z oferty powitalnej w Forbet z zakładem bez ryzyka do 50 PLN!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2120 PLN, aby otrzymać:

2050 PLN od depozytu, 50 PLN bez ryzyka + 20 PLN freebet

tylko na

2000 2050 zł od depozytu + 0 100 zł bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 pln. z naszym kodem: 2350 pln

Kod rejestracyjny
2350PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2050 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
MAXIZYSK: 200 zł
BEZ PODATKU: Dwa tygodnie

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

FK Słuck vs Biełszyna Bobrujsk (26.04. godz. 13:00)

Gospodarze to niespodziewany lider Wyszejszaja Liha. Zasłużyli sobie na takie miano, ponieważ w tym młodym sezonie pokonali m.in. Szachcior Soligorsk. Teraz mają dużą szansę, aby uciec reszcie stawki, warunek jest jeden, pokonać beniaminka z Biełszyny. Wspominałem już to w poprzednich tekstach, że Słuck zyskał wiele fanów na świecie, ponieważ nazwa tego miasta podobna jest do jednego angielskiego wyrazu i tym samym w czasach pandemii również można zyskać popularność. Wracając już do sportowych aspektów to, co może podobać się u gospodarzy to pociąg ofensywny. Jest to klub, który obok FC Mińsk oraz Dynama Mińsk ma najwięcej zdobytych goli, a gdy zdobędzie dzisiaj kolejną, to będzie już samotnym liderem w tej klasyfikacji. Prawdopodobieństwo tego jest spore, ale trzeba uważać, Wyszejszaja Liha bywa zdradziecka, a przekonała się o tym wczoraj Sławija Mozyrz, która również liczyła na łatwe trzy oczka. Trzeba sobie je ciężko wypracować na murawie, ale Słuck ma wszystkie predyspozycje, aby zdobyć je z najgorszą drużyną w białoruskiej elicie.

Beniaminek nam się powoli rozkręca, ale czy nie za wolno? Po trzech porażkach nadeszły dwa remisy i tym samym sytuacja wygląda lepiej, ale cały czas jest zła. Biełszyna zamyka tabelę Wyszejszaja Liha i aby liczyć się o utrzymanie musi w końcu się przełamać i zwyciężyć. Już z Niomanem Grodno prezentowali się dobrze, potem ze Smalawiczy powinni dowieźć wygraną do końca, ale głupi błąd obrońcy dał szansę na remis kolejnemu beniaminowi poprzez rzut karny i oczywiście to wykorzystali. Tym samym drugi remis stał się faktem, a mogło być tak pięknie. No nic, dzisiaj mają kolejną szansę na zwycięstwo i to z liderem rozgrywek. Jak to w piłce nożnej wszystko jest możliwe, a szczególnie na Białorusi i nie zdziwię się jak aktualnie pierwszy zespół w tabeli przegra na własnym obiekcie z drużyną zamykającą stawkę. Czy Biełszyna będzie w stanie sprawić niespodziankę na start niedzielnych zmagań u naszych wschodnich sąsiadów?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Słucka w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Szachciorem Soligorsk
 • Słuck znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jedno zwycięstwo, jeden remis i jedna porażka
 • Ostatnie spotkanie Biełszyny Bobrujsk w lidze zakończyło się remisem 1:1 ze Smalawiczy
 • Biełszyna Bobrujsk znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 2 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to jeden remis i jedna porażka
 • 4 ostatnie spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Słucka, zakończyły się trzema wygranymi gospodarzy i jednym remisem

Co obstawiać?

Starcie lidera z ostatnią ekipą Wyszejszaja Liha i takie kursy na gospodarzy? Coś jest nie tak i w normalnych warunkach poszedłbym w stronę Słucka, ale mam przeczucie, że może tutaj pojawić się niespodzianka. Tym bardziej, że coś tam ruszyło u gości i kto wie, czy dzisiaj nie będzie ten przełomowy moment. Pójdę tutaj w stronę kartoników. Słuck to jest z najbardziej agresywnie grających ekip w stawce, regularnie zbierają 2-3 kartoniki, a i zdarzały się czerwienie, tak jak to było tydzień temu w Soligorsku. Biełszyna pod tym względem trochę odstaje, ale musi w końcu przyostrzyć i walczy o każdy centymetr boiska, bo za niedługo nie będzie czego zbierać i spadek będzie bliski. Swoją determinację pokazali ostatnio w meczu ze Smalawiczy, zarabiając trzy kartoniki i taki klub z Bobrujska chcę widzieć. Dobrze się składa, bo sędzią tego widowiska będzie Denis Shcherbakov, który w tym sezonie nie zszedł z min. 6 upomnień na spotkanie. Pobieram niską linię 4.5, pamiętając o tym, że gramy w Forbet, a więc ewentualna czerwona kartka liczy się podwójnie.

Zdarzenie: FK Słuck vs Biełszyna Bobrujsk

Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona kartka=2)

Kurs: 1.36

Isłacz Mińsk vs FK Witebsk (26.04. godz. 17:00)

Przechodzimy już do ostatniego spotkania 6. kolejki Wyszejszaja Liha, w którym to stołeczny zespół podejmie rewelacyjny Witebsk. Gospodarze po niedawnym małym kryzysie powoli wracają na dobre tory, pokonując tydzień temu zawsze niebezpieczną Sławiję Mozyrz. Trzeba przyznać, że trochę dziwne było to starcie, ale koniec końców liczy się komplet oczek, które pozostały w Mińsku. Nie wiem, jak jest układany kalendarz białoruskiej ekstraklasy, ale Isłacz dzisiaj rozegra piąty mecz na własnym obiekcie, gdzie inne ekipy mają ich 2-3. Tylko raz występowali w delegacji i tam ulegli mistrzowi Dynamie Brześć. Trzeba przyznać, że gospodarze bardzo dobrze czują się na obiekcie dzielonym z FC Mińsk i do tej pory przegrali tylko jeden mecz z liderem Wyszejszaja Liha, a więc ze Słuckiem z wiadomych względów. Dzisiaj wcale nie czeka ich łatwe spotkanie, ba śmiem twierdzić, że będzie o wiele trudniej o trzy punkty niż w starciu, który odbył się tydzień temu. Czy Isłacz to zespół, który może sprawić niejedną niespodziankę na Białorusi?

Witebsk zaskakuje i to bardzo pozytywnie. Okej, można było bagatelizować ich zwycięstwa z Haradzieją, czy Smalawiczy, ale remis z liderem rozgrywek oraz wygrana z mistrzem z poprzedniego roku to jest już coś i z pewnością tworzy się tam pozytywna atmosfera. Na własnym obiekcie goście są jeszcze niepokonani, ale jest co poprawić szczególnie w delegacjach. Fakty są takie, że Witebsk to aktualnie czwarta drużyna białoruskiej elity z szansami na pokaźny awans przy ewentualnym zwycięstwie. Kibice pewnie sami w to nie wierzą, jeżeli przypomną sobie, gdzie ich ulubieńcy znajdowali się w poprzedniej kampanii. Wtedy do końca musieli walczyć o byt w ekstraklasie i rok 2019 zakończył się pasmem porażek. Teraz ma być inaczej i solidna praca od samego startu rozgrywek przynosi piękne owoce. Zadaniem trenera i innych zawodników jest utrzymanie koncentracji i niewpadanie w hurra optymizm, bo ta sielanka może się szybko skończyć. Jaki Witebsk dzisiaj ujrzymy? Trzy komplet oczek pojedzie to tego miasta?

 Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Isłacza Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 ze Sławiją Mozyrz
 • Isłacz Mińsk znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to trzy zwycięstwa i jedna porażka
 • Ostatnie spotkanie Witebsku w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Dynamem Brześć
 • Witebsk znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to jedno zwycięstwo, jeden remis i jedna porażka
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi drużynami na stadionie Isłacza Mińsk, zakończyły się dwoma wygranymi gospodarzy, jednym remisem i dwoma zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Od początku moje oczy były skierowane na kornery, a konkretnie linii gospodarzy. Pomimo tego, że mamy dwie overowe ekipy w kartki to odpadają, nie zaufam pod tym względem Aminowi Kurgheli, który jest najbardziej underowym arbitrem w upomnienia w Wyszejszaja Liha, ale powoli nam się rozkręca. Dlaczego rzuty rożne Isłacza? Jest to zespół, który zdecydowaną większość swoich meczów rozegrał na własnym obiekcie, a tam czuje się bardzo dobrze. Inaczej gra się na własnych śmieciach a inaczej w delegacji i jestem zdania, że gospodarze nie będą zbyt gościnni i będą dominować nad rywalem.

Witebsk to trudny przeciwnik, który chowa się za podwójną gardą i czeka na swoje pojedyncze okazje. Jakie są liczby kornerów stołecznych pod tym względem w tym sezonie? 7, 4, 3, 5, 8. Jak widzimy, linia 4.5 wcale nie jest wygórowana i bardzo często została pokrywana przez klub z Mińska. Witebsk to drużyna, która oddaje rywalom wiele rzutów rożnych. Po prostu wolą wybijać piłkę, niż narażać się na niebezpieczeństwo. Do tego bardzo dobrze prezentują się w defensywie i niezwykle ciężko jest im zdobyć gola. Takiego właśnie spodziewam się spotkania, w którym to Isłacz będzie walił głową o mur, co tylko zwiększy powodzenie naszego typu.

W Forbet znalazłem niezwykłe value na ten typ, ponieważ kurs na zaproponowane przeze mnie zdarzenie wynosi 2.15, gdzie u innnych bukmacherów jest na poziomie 1.6. Warto korzystać, póki jeszcze nie spadło!

Zdarzenie: Isłacz Mińsk vs FK Witebsk

Typ: Isłacz Mińsk powyżej 4.5 rzutów rożnych

Kurs: 2.15

ForBET – 50 PLN bez ryzyka:

 • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2120PLN
 • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 50 PLN
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
 • Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
 • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Dubel na Białoruś 26.04. w Forbet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!