Jeden kupon już za nami i oczywiście na „zielono”! Prawo serii zostanie zachowane? Miejmy nadzieję! Przygotowałem dla Was kolejny, tenisowy kupon, w którym do zgarnięcia 459 PLN! Co gramy? Spotkania wystartują mniej więcej o tej samej porze i będzie to około godziny 19:00. Najpierw zameldujemy się w Stanach Zjednoczonych na International Tennis Series. Po raz kolejny bohaterem naszej analizy będzie Paolo Lorenzi w pojedynku z Prestonem Brownem. Drugie spotkanie to już białoruska Pro Series i spotkanie Andreja Novikova z Artsiomem Synitsynem. Tym razem zagramy z Forbet. Chyba nie muszę pisać, że stawka zostaje maksymalna! 

Zachęcam do skorzystania z forBET kodu promocyjnego 2120PLN, aby otrzymać:

2050 PLN od depozytu + 50 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

Paolo Lorenzi – Preston Brown

20.04.2020r. godz. 19:00

Pierwsze spotkanie na naszym kuponie to rywalizacja Paolo Lorenziego i Prestona Browna. Małe „deja vu”? Tak, ten mecz był już przeze mnie analizowany w dniu wczorajszym. Wtedy, bez wątpienia, faworytem był doświadczony Włoch i stawiałem na jego pewne zwycięstwo, ale tym razem okoliczności nieco się zmieniły. Ci, którzy grali ze mną pierwsze spotkanie tych panów, doskonale pamiętają dramaturgię. Lorenzi wygrał 7 gemów z rzędu i był po prostu ścianą dla młodego Amerykanina. Preston sobie z tym nie poradził, ale nie pomagał też serwis. Był to ogólnie dość przeciętny mecz w jego wykonaniu, a i tak mógł pokryć linię handicapową.

W dniu dzisiejszym, linia ustawiona podobnie, która bardzo mi się podoba. Do tego wysoki kurs na +4,5 gema Browna. Dlaczego dzisiaj inaczej? A no dlatego, że dla Lorenziego będzie to już 9 mecz w ciągu 3 dni. Zdaję sobie sprawę, że nie są to długie mecze, ale dziś z Andreevem było widać uciekające paliwo. Owszem, będzie walczył, ale też nie na całego. Było słychać charakterystyczne, dla niego, oddechy z okrzykiem, które świadczą o tym, że odczuwa już to towarzyskie granie. Z Adrianem grał przez ponad 1,5 godziny, co jak na takie granie, jest sporym osiągnięciem. Dla Prestona to będzie dopiero 6. mecz na tym turnieju. Na pewno mniej odczuwa trudny, o ile w ogóle je odczuwa. Będzie miał też o jeden mecz więcej przerwy, co też może mieć znaczenie. Wieczorne granie, wszyscy znamy Włocha, więc jestem dobrej myśli. Brown dobrze serwuje, po tym meczu z Lorenzim rozegrał się i wygrał 3 spotkania. Może tutaj ugrać nawet seta, ale jeśli nie to wystarczą mu po 2 gemy w każdym z setów. Przy dobrym losowaniu, będzie to po jednym straconym serwisie.

Moja propozycja: Brown +4,5 gema

Kurs: 2,01

Andrei Novikov – Artsiom Sinitsyn

20.04.2020r. godz. 18:30

Drugie spotkanie to już Białoruś tamtejsze rozgrywki Pro Series. Są to już zdecydowanie inne zawody i grają tutaj amatorzy, którzy gdzieś, coś, kiedyś próbowali grywać. Wybrałem na dziś jedno spotkanie i będzie to pojedynek Andreja Novikova z Artsiomem Sinitsynem, w którym mamy wyraźnego faworyta. Jest nim oczywiście Novikov, który jest zdecydowanie lepszym tenisistą i musiałby być to spory wałek, żeby tego meczu nie wygrał. Patrzę sobie na jego rezultaty i jest naprawdę w dobrej formie. Niepokonany od pięciu spotkań i ta seria powinna zostać podtrzymana.

Artsiom Sinitsynem jest jednym z najsłabszych zawodników w tej całej lidze. Obok Everta i Sharkoty gra najgorzej, jest po prostu z innego poziomu, o ile można o nim mówić w tym wypadku. Na wszystkie mecze wygrał tylko 3 ze wspomniany wyżej rywalami, co chwały mu nie przynosi. Z lepszymi rywali pokroju Novikova dostaje z reguły lekcję tenisa. Podobnie było też w meczach bezpośrednich, może nie było to srogie lanie, ale pewne zwycięstwo Andreja. Najpierw 6:4, 6:2, później 6:4, 6:3. Moim zdaniem, dziś zobaczymy zbliżony wynik i w żadnym wypadku nie spodziewam się 3 setów. O ile, nie będzie to żaden wałek, które lubią tu bywać. Nie mniej jednak, Novikov ma wszystkie argumenty po swojej stronie i dla mnie jest to pewna opcja na podbicie kursu.

Moja propozycja: Novikov

Kurs: 1,30

ForBET – 50 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2120PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 50 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Kupon tenisowy na dziś