Od grudnia 2019 roku głównym i wyłącznym sponsorem Battle Royale został Totolotek! W każdym miesiącu, każdy ma dwie szanse na zdobycie głównej nagrody – 200 PLN dla najlepszego w rywalizacji oraz 30 PLN dla tych, którzy zaciekle pozostaną na placu boju co najmniej osiem dni.

Co miesiąc aż dwie bitwy Typerskiego Battle Royale – pierwszy rusza pierwszego dnia miesiąca, a drugi szesnastego (jeżeli poprzedni zostanie już rozstrzygnięty. W innym wypadku start dzień po zakończeniu poprzedniej edycji).

W tym miesiącu zrobiliśmy wyjątek i rywalizacja ruszyła dzisiaj, 3. grudnia, więc jeszcze do północy możesz dołączyć do zabawy o 200 PLN!

Wejdź do gry dołączając do naszej Grupy Zagranie na Facebooku

Baner - skubiemy bukmachera

Codziennie na grupie będzie ukazywał się post na rozgrywkę w naszym Typerskim Battle Royale. Zadaniem gracza jest podanie jednego typu na dany dzień z oferty Totolotka – zawsze będzie narzucony, minimalny kurs. Musisz wystartować od pierwszego dnia, żeby walczyć o nagrody. Nie można wejść do gry po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywki.

Obecnie możesz dołączyć do gry jeszcze przed północą, więc wbijaj na Grupę Zagranie

Startujemy z mnożnikiem na poziomie 1,50, jednak co dwa dni zadanie będzie coraz trudniejsze, bo wymogi kursowe będą wzrastać o 0,05. Wybór zdarzeń tylko z oferty Totolotka.

Główną nagrodą dla wygranego jest 200 PLN. Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, to kliknij tutaj, aby przejść do rejestracji.

Post zawsze będzie ukazywał się o północy, aby użytkownicy lubujący się w nocnym obstawianiu także mieli swoje okazje na typy. Poza tym daje to każdemu możliwość wzięcia udziału w grze, wchodząc na grupę o dowolnej porze dnia. Bądźcie uczciwi, bo Wasze propozycje są weryfikowane.

➡️ Zdarzenia z danego dnia

➡️ Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę

➡️ W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika

➡️ Konkurs 18+

Sprawa jest prosta – trafiłeś swoją propozycję, to przechodzisz do następnego dnia rywalizacji. Pudło? Niestety, w tym miesiącu wygrana nie jest dla Ciebie, ale bądź gotów na następną edycję!

Jeżeli nie zostałeś zwycięzcą, a utrzymujesz się na placu boju już minimum osiem dni, to dostaniesz nagrodę pocieszenia w wysokości 30 PLN do Totolotka.

Wchodźcie do gry dołączając do naszej Grupy Zagranie na Facebooku