Na razie mam 3/3 trafione kupony w play-offach mistrzostw świata w League of Legends, więc lecimy po kolejny zysk. Przed nami jutro ostatni ćwierćfinał, w którym zagra G2 Esports z Marcinem “Jankosem” Jankowskim w składzie. Po drugiej stronie serwera wystąpi Gen.G. Czy Polak i spółka dadzą sobie radę z koreańską formacją? Zapraszam do krótkiej lektury

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – Gen.G

Niedziela, 18.10.20 – 12:00

G2 Esports

Analizę ostatniego z ćwierćfinałów zacznę od G2 Esports. Mistrzowie Europy, którzy są niekwestionowanie najlepszą formacją na Starym Kontynencie, są wręcz nie do podrobienia. Od kilku dni w internecie uskuteczniają popularny trashtalk, co jest jednym z powodów tego, że są uwielbiani w całej Europie. Mówię o tym też z innego względu. G2 pokazuje tym, jak bardzo pewne siebie jest i jednocześnie na każdym kroku udowadnia, iż League of Legends to dla nich dobra zabawa. To jest mentalność godna zwycięzców, a w starciu z Gen.G będzie to bardzo ważne. Wbrew pozorom G2 Esports wygrywa aż tyle trofeów nie dlatego, że jest lata świetlne przed rywalami jeśli chodzi o umiejętności indywidualne, czy zrozumienie mety, tylko właśnie dlatego, że jest bardzo mocne psychiczne. 

Wróćmy jednak na chwilę do mety. Ta nie do końca leży mistrzom Europy, którzy zdecydowanie bardziej wolą inne wybory, niż obecnie najsilniejsze na Worldsach. Jednak na tym turnieju mocno wyróżniają się Wunder i Caps. Pierwszy z nich z tego względu, że dość dobrze radzi sobie na Camille i stanowi wtedy o sile swojej drużyny, a drugi jest po prostu Capsem. Z całą pewnością można powiedzieć, że mid-laner G2 Esports jest obecnie w TOP 5 najlepszych zawodników na świecie, obok takich gwiazd jak knight, czy ShowMaker. G2 świetnie rozumie też, jak powinno grać swoją kompozycją oraz co robić wokół wrogów. Do tego potrafi też odwrócić losy mapy, gdy ta wydaje się być przegrana. Na tych mistrzostwach świata jednak Jankos nie do końca jeszcze odnalazł swoją formę i to może być problemem jego drużyny.

Zagranie na esport

Gen.G

Czysto teoretycznie Gen.G w fazie grupowej zaprezentowało się ze świetnej strony – w końcu zajęło pierwsze miejsce w grupie, wyprzedzając m.in. fnatic i LGD Gaming. Warto jednak pamiętać, że GG miało sporo problemów w grupie. Podzieliło się punktami z fnatic, a w meczach z LGD wcale nie wyglądało na o wiele lepsze. W samych starciach z Team SoloMid już było widać różnice, ale nawet Amerykanie mieli momenty, w których mogli realnie zagrozić trzeciej sile Korei. Tej zdarza się popełniać błędy podczas rotacji na mapie, a na tak wysokim poziomie nie można sobie na to pozwolić.

Problem Gen.G leży też w środkowej i górnej alejce. Bdd i Rascal to zawodnicy, którzy mogą mieć spore problemy z Capsem i Wunderem, szczególnie jeżeli ci dostaną w swoje ręce takie postacie, jak wspomniana Camille, czy Zoe. Caps potrafi bardzo dużo rotować po mapie i zadawać sporą liczbę obrażeń, czego czasami Bdd brakuje. Bardzo ważna w tym wypadku również będzie dyspozycja leśnika Gen.G, który musi wywierać sporo presji na mapie, żeby G2 nie mogło się rozpędzić. 

Co obstawiać w meczu G2 Esports z Gen.G?

Spotkanie G2 Esports z Gen.G z całą pewnością zapowiada się na bardzo wyrównane. Być może nie zobaczymy tak szalonego widowiska, jak w dzisiejszym starciu fnatic z Top Esports, ale emocji na pewno nie braknie. Trudno też wskazać jednoznacznego faworyta, ale G2 jest na tyle silne, że może awansować do półfinału. Kurs na wygraną mistrzów Starego Kontynentu wynosi 1.96. Jest to dość sporo, tym bardziej że szanse są bardziej zbliżone do 50-50 niż wskazują na to kursy. Jeżeli Caps i Jankos pokażą się z dobrej strony, to powinniśmy zobaczyć europejską formację w półfinale. Dlatego też dodaje do kuponu wygraną G2.

Moja propozycja: zwycięstwo G2 Esports
Kurs: 1.96

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet worlds 2020

Zaloguj się aby dodawać komentarze