Na spotkaniu Malmo z Chelsea ciekawe propozycje się nie kończą, dlatego wyruszamy w dalszą podróż po ofercie bukmacherów. Tym razem analizujemy w jaki sposób warto wykorzystać bonusy bukmacherskie w starciu Zurichu z Napoli.

Zurich vs Napoli – kursy główne i bonusy bukmacherskie

Napoli to jedna z drużyn, która z pewnością nie jest zadowolona z faktu, że musi rozgrywać swoje spotkania w czwartkowe wieczory. Jesienią grali na boiskach Ligi Mistrzów i pechowo pożegnali się z tymi rozgrywkami. Podopieczni Carlo Ancelottiego w lidze włoskiej plasują się na drugiej pozycji, ale zdążyli już odpaść z Pucharu Włoch. W związku z tym wszystko wskazuje na to, że Liga Europy będzie dla nich jedyną możliwością na podniesienie trofeum na koniec sezonu. W poprzedniej kampanii odpadli w dwumeczu z RB Lipsk, ponieważ skoncentrowali swoje siły na walce o Scudetto. Tym razem raczej będzie odwrotnie.

Zurich jest skazywany na porażkę w tym dwumeczu, jednak Szwajcarzy mają dobrą okazję, aby pokazać się szerszej publiczności. W fazie grupowej zajęli drugą pozycję, przegrywając rywalizację z Bayerem Leverkusen. W sześciu meczach zanotowali dwie porażki. Bilans bramkowy tej drużyny był underowy, ponieważ w tym czasie wpadło zaledwie 13 bramek. Liga szwajcarska dopiero dwa tygodnie temu wznowiła swoje rozgrywki, dlatego ciężko analizować aktualną formę tego zespołu. Z pewnością brak rytmu meczowego może być odczuwalny.

Jak prezentują się kursy główne w ofercie LVBET i możliwości do wykorzystania bonusów bukmacherskich?

bonusy bukmacherskie

Patrząc po ofercie proponowanych kursów głównych nie mamy tutaj ciekawych możliwości do wykorzystania bonusów bukmacherskich. Chyba że ktoś celuje tutaj w niespodziankę, to przelicznik na remis – 4.6 oraz wygraną gospodarzy – 7.3 wygląda ciekawie. Napoli jest tutaj przysłowiowym pewniaczkiem po kursie – 1.43.

Zdarzenia dodatkowe do wykorzystania bonusów bukmacherskich

W związku z taką ofertą kursów głównych udajemy się do sekcji zdarzeń dodatkowych, gdzie poszukamy konkretnych możliwości, aby wykorzystać promocje bukmacherskie.

Spotkania z udziałem Napoli w obecnej kampanii często kończą się underowymi rezultatami. Widać sporą odmianę w przeciwieństwie do tego, co miało miejsce pod wodzą Maurizio Sarriego. Częściej notują czyste konta, dlatego pierwszą propozycją, z której można skorzystać jest brak wyniku BTTS po kursie – 1.78.

  • BTTS (nie) – 1.78

Patrząc po ofercie i propozycjach bukmachera LVBET Napoli powinno zachować czyste konto, a przynajmniej tak wynika z prawdopodobieństwa wystawionych zdarzeń, ponieważ wynik BTTS posiada przelicznik – 1.92.

W składzie Napoli z powodzeniem występują Arek Milik i Piotr Zieliński. Polacy prawdopodobnie rozpoczną to spotkanie od pierwszej minuty, dlatego też warto przejrzeć sekcję zdarzeń dodatkowych pod kątem strzelców bramki. Milik w obecnej kampanii jest jednym z najlepszych snajperów Azzurrich, dlatego też przelicznik na jego gola wynosi – 1.95. Najniższy kurs ze wszystkich piłkarzy, którzy mogą wybiec na boisko w czwartkowej rywalizacji.

  • Milik gol – 1.95

W przypadku Piotra Zielińskiego mamy zdecydowanie wyższy przelicznik, ponieważ środkowy pomocnik strzela mniej bramek od reprezentacyjnego kolegi. Bramka Zielka jest wyceniona na 3.4.

  • Zieliński gol – 3.4

Patrząc na potencjał obu drużyn, łatwo zauważyć, że Napoli nie powinno mieć problemów w tej rywalizacji. W związku z tym, najciekawszą propozycją z oferty bukmachera LVBET jest moim zdaniem typ na gola Milika. Polak jest w dobrej formie, a zakładając, że Azzurri postrzelają sobie w Zurichu, otrzymujemy ciekawą propozycję do wykorzystania bonusów bukmacherskich.