Starcie Realu Madryt z Manchesterem City rozpocznie się już za 24 godziny. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali szereg promocji. Sprawdź bonus w eWinner dostępny z naszym kodem, a także akcję przygotowaną na mecz w Lidze Mistrzów, dzięki której możesz zagrać Wielki Kurs. Rejestrując się w eWinner z kodem promocyjnym, otrzymasz dodatkowe promocje.

eWinner bonus – na czym polega Wielki Kurs?

W rewanżowym starciu Realu Madryt z Manchesterem City większość osób jako faworyta stawia klub z Anglii. Pomimo tego, że Królewscy również mają duże szanse na awans, to bukmacher przygotował ofertę specjalnie pod Obywateli. W eWinner bonus “Wielki Kurs” będzie dostępny od godziny 17:00. Pierwsze 50 osób, które obstawi wygraną City, z maksymalną stawką 10 złotych, zgarnie aż 88 złotych. 

Bukmacher postanowił podwyższyć kurs do 10.00 dla pierwszych 50 osób. Warto się zastanowić nad tym bonusem u tego bukmachera, gdyż wygląda bardzo korzystnie dla graczy. Można go też połączyć z innymi promocjami. W eWinnerze z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie ciekawe dodatki. 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu + voucher Canal+ online (na miesiąc)

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jaki bonus jest w eWinner za rejestracje?

Rejestrując się w eWinnerze, z kodem promocyjnym 655PLN zgarniecie 155 złotych zakład bez ryzyka oraz dodatkowe 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 złotych. Jak więc widzicie, w eWinner bonus za założenie konta jest dość okazały i warto się mu bliżej przyjrzeć. Tym bardziej, że możecie go połączyć z Wielkim Kursem. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze