Piłka nożna wróciła do nas z ligowym emocjami po krótkiej przerwie na europejskie puchary. Z tej okazji eWinner postawił na bonus, który zapewni Wam 25 złotych freebetu w każdy dzień, co łącznie oznacza aż 60 złotych na darmowe granie. Zaciekawieni? To sprawdźcie, na czym polega promocja. 

Zobacz, jaki jest bonus w eWinner za piłkę nożną!

W ten weekend czeka na nas wiele emocji piłkarskich, szczególnie w Premier League. Manchester United zmierzy się z Arsenalem, a Liverpool podejmie West Ham. Wiele ciekawych spotkań dzieje się też w Hiszpanii, czy Włoszech. Swoje starcia rozegrają m.in. gracze Atletico Madryt, czy Barcelony. Nic więc dziwnego, że eWinner ma bonus w postaci freebetów, które rozda swoim klientom. Sprawdźcie więc, jakie są warunki promocji.

eWinner grafika

Aby móc do niej przystąpić należy zagrać kupon z minimum dwoma zdarzeniami z piłki nożnej za dokładnie 49 złotych. Łączny kurs powinien wynieść 2.50, a oferta jest dostępna tylko w sobotę i niedzielę. Za każdy z tych dni do zgarnięcia są freebety o wartości 25 złotych. Otrzymane środki należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady SOLO lub AKO. W tym wypadku kurs minimalny to 1.50, a maksymalny 10.00. Z kolei jeżeli na kuponach znajdzie się TYLKO Premier League, to otrzymacie za każdym razem dodatkowe 5 złotych na freebet.

W eWinner bonus jest też dostępny z naszym kodem promocyjnym 655PLN. Podając go podczas rejestracji zgarniecie:

  • 155 złotych zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze