Śląsk Wrocław vs Pogoń Szczecin – czy w tym meczu może wydarzyć się coś innego, niż wygrana gospodarzy? Portowcy nie wygrali w stolicy Dolnego Śląska od 2001 roku. Łącznie 11 meczach zdobyli osiem bramek, z czego aż cztery w tej pamiętnej wygranej. Przeglądamy ofertę LV BET opinie przed ostatnim spotkaniem V kolejki w LOTTO Ekstraklasie.

LV BET opinie – sprawdź najlepsze typy na Ekstraklasę!

Śląsk Wrocław vs Pogoń Szczecin: analiza meczu i kursy główne LV BET opinie

Wrocławianie w poprzednim sezonie ligowym byli drużyną, na którą stawiło wielu graczów przy okazji meczów domowych. W całych rozgrywkach zanotowali tylko dwie porażki. Nową kampanię przed własną publicznością rozpoczęli od wygranej z Cracovią i porażki z Lechem Poznań. Gra zespołu Tadeusza Pawłowskiego wygląda obiecująco, jednak w dwóch ostatnich meczach kończyli bez punktu na koncie. Mimo wszystko, Pogoń Szczecin ma jeszcze większe powody do narzekania. Portowcy przegrali trzy pierwsze mecze w sezonie. Dopiero w IV kolejce spotkań wywalczyli pierwszy punkt oraz zdobyli debiutanckiego gola. Oba zespoły w ligowej tabeli dzielą cztery punkty. Portowcy nie wygrali w stolicy Dolnego Śląska od 2001 roku. Śląsk w dwóch ostatnich meczach pokonał tego przeciwnika we Wrocławiu, nie tracąc przy tym gola. Jaki te wszystkie okoliczności rzucają cień na ofertę główną LV BET opinie?

lv bet opinieLV BET:

1 – 2.45

0 – 3.3

2 – 2.8

Trzeba przyznać, że kursy na to spotkanie są zaskakujące. Za zwycięstwo gospodarzy otrzymujemy przelicznik 2.45, remis 3.3, a triumf gości 2.8. Śląsk Wrocław jest wyraźnym faworytem tego starcia. Gospodarze słyną z bardzo dobrej gry przed własną publicznością. Pogoń zmaga się z wieloma problemami, zarówno kadrowymi, jak i czysto boiskowymi. Myślę, że w tym przypadku LV BET opinie otwiera nam furtkę, z której warto skorzystać grając czystą jedynkę.

Najciekawsze zdarzenia dodatkowe w ofercie LV BET opinie

Biorąc pod uwagę statystyki historyczne, Pogoń zdobyła tylko osiem bramek na obiektach Śląska od 2001 roku. Łącznie oba zespoły rozegrały 11 meczów. Portowcy wygrali tylko raz, gdy zwyciężyli 4:0 – w tym meczu nabili 50% swoich strzelonych bramek w delegacjach do Wrocławia. W poprzednich dwóch wizytach w stolicy Dolnego Śląska nie potrafili trafić do siatki, dlatego też spójrzmy w stronę zdarzeń dodatkowych.

Wygra Śląsk Wrocław (Obie drużyny strzelą bramkę – nie) – 3.40

To zdarzenie z pewnością może przykuć uwagę. Portowcy w tym sezonie nie zdobyli ani jednej bramki w delegacji. Dodatkowo, jak wcześniej wspomnieliśmy, w dwóch ostatnich wizytach we Wrocławiu musieli uznać wyższość gospodarzy, nie zdobywając w tych meczach bramki.

lv bet opiniePatrząc szerzej na bezpośrednie rywalizacje tych drużyn, warto przeanalizować szansę na over lub under w tej rywalizacji. W 11 rozegranych spotkaniach osiem razy padł wynik -2,5 gola. Tylko w trzech przypadkach została pokryta linia overowa. Pogoń tylko raz w historii tych spotkań zdobyła więcej niż jedną bramkę. Faworyt tego meczu jest oczywisty, jednak jeśli ktoś szuka zdarzeń dodatkowych to z pewnością warto zwrócić uwagę na over/under w ofercie LV BET opinie.

– 2,5 gola – 1.78

+ 2,5 gola – 1.98

Statystyki odbijają się na kursach, ponieważ za under 2,5 bramki otrzymujemy przelicznik – 1.78, natomiast linia overowa 2,5 gola posiada kurs 1.98. Inną kuszącą opcją tej rywalizacji może być obstawienie wyniku bez BTTS’u. W ostatnich pięciu meczach tych ekip we Wrocławiu, tylko raz oba zespoły zdobyły gola. Pogoń ma problemy z trafieniem do siatki na wyjazdach i myślę, że warto to wykorzystać.