Zakłady sportowe – jak grać? Gdzie obstawiać zakłady sportowe?

zakłady bukmacherskie sportowe

Zakłady sportowe to najważniejsza sekcja, jaką znajdziesz u każdego bukmachera. To sól zakładów bukmacherskich, bo tak naprawdę cała bukmacherka zaczęła się od typowania zakładów sportowych. Z czasem oferta poszerzała się o rozrywkę, politykę, gry karciane i sporty wirtualne. Zakłady na sport to jednak najważniejsza funkcja każdego bukmachera w Polsce. Oferty wypełnione są kursami na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Zakłady sportowe obstawiane mogą być na te znane konkurencje, jak i mniej znane. W każdym przypadku trzeba po prostu poprawnie przewidzieć wynik lub inne zdarzenie, które zdecydowałeś się wytypować.

Zakłady sportowe

Typowanie kuponów bukmacherskich wiąże się przede wszystkim z próbą przewidywania boiskowych wydarzeń w takich sportach jak piłka nożna, koszykówka, tenis ziemny, MMA, hokej na lodzie lub piłka ręczna. Zakłady sportowe to konfrontacja na linii typer – bukmacher. Gracz zakłada się z bukmacherem o jakieś zdarzenie, a następnie gra określoną stawkę. Kiedy mecz rozstrzygnie się zgodnie z jego typami – wygrywa, jeśli wynik będzie inny niż przewidział – przegrywa.

Zakłady sportowe to jedna z odmian gier hazardowych. Typowanie sportu u bukmachera, to nie aż tak duża losowość, jak ruletka, automaty czy zdrapki. Mimo wszystko zakłady sportowe klasyfikowane są do grupy gier hazardowych, które mogą uzależniać. Wiele zależy jednak od podejścia gracza, bo jeśli odpowiednio analizuje mecze i zarządza budżetem, to nie grożą mu negatywne skutki hazardu. Dlatego na Zagranie promujemy odpowiedzialną i bezpieczną grę zakładów sportowych.

Typy Euro 2020 – sprawdź, jak obstawiamy piłkarskie Mistrzostwa Europy!

Zakłady sportowe online

Początki zakładów sportowych oczywiście sięgają długich lat przed erą internetu. Kiedy jednak internet stał się powszechny, to z miejsca wykorzystały to zakłady sportowe. Bukmacherzy wkroczyli do sieci i właśnie tam rozpoczęli prężny rozwój. Oferta online pozwoliła oferować zakłady sportowe przez całą dobę. A co więcej, zakłady sportowe mogły dotyczyć nie tylko ofert przedmeczowej, ale też “na żywo”.

Zakłady sportowe online oferowane są przez bukmacherów, którzy udostępniają do typowania stronę internetową i mobilną aplikację. Na chwilę obecną to zdecydowanie jest więcej bukmacherów online niż tradycyjnych placówek stacjonarnych przyjmujących zakłady sportowe.

W ofercie online na zakłady sportowe można liczyć na imponującą ilość typów przedmeczowych i “na żywo”. Internet daje spore możliwości bukmacherom – zakłady dotyczą około 30 dyscyplin sportowych. Co więcej, sama piłka nożna to kilkadziesiąt lig począwszy od Premier League a skończywszy na 2. lidze w Chinach. Zakłady sportowe online dają niesamowite możliwości typowania zdarzeń – to nie tylko zakłady na wynik, ale też wiele innych opcji!

Bukmacherskie zakłady sportowe

Bukmacherskie zakłady sportowe w Polsce są regulowane ustawą hazardową. A co to oznacza? To że korzystanie z tego rodzaju rozrywki musi być robione u operatorów z licencję Ministerstwa Finansów. Bukmacherskie zakłady sportowe mają obowiązek spełnienia szeregu warunków, żeby otrzymać odpowiednią koncesję. Dopiero, kiedy bukmacher uzyska licencję, to może na polskim rynku oferować zakłady sportowe.

Zakłady sportowe już dziś znajdziesz u kilkunastu legalnych operatorów. W naszym kraju co jakiś czas pojawia się nowa firma bukmacherska oferująca zakłady sportowe. To efekt działania ustawy hazardowej na mocy której są koncesjonowane kolejne podmioty spełniające wszystkie kwalifikacje.

Gdzie obstawisz bukmacherskie zakłady sportowe? Oto aktualna lista online: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, forBET, Superbet, eWinner, Etoto, Totolotek, PZBUK, LVBET, Totalbet, Noblebet, Fuksiarz.

Jak skutecznie obstawiać zakłady sportowe?

Złoty środek na skuteczne obstawianie zakładów sportowych nie istnieje, ale jest kilka sposobów, które pomagają w lepszym ogrywaniu bukmacherów. Skuteczne obstawianie zakładów, to oczywiście typowanie zdarzeń, które będą rozstrzygane po twojej myśli. Co w takiej sytuacji pomaga? Oczywiście głęboka analiza meczowe. To klucz w skutecznym obstawianiu, więc przed graniem zakładów sportowych nigdy o niej nie zapominaj.

Tutaj znajdziesz nasze analizy i typy na piłkę nożną: https://zagranie.com/analizy-pilka-nozna/.

Gracze chcący poprawiać swoje wyniki w zakładach sportowych na pewno powinny zapoznać się z terminem valuebetu. To rodzaj zakładu, który ma wyższy kurs niż faktycznie powinien mieć. Korzystasz wtedy z błędnej oceny bukmachera, a to daje ci większe szansę na zwycięstwo.

Jeśli chcesz grać skutecznie zakłady sportowe, to polecamy generalnie granie kuponów pojedynczych. Ewentualnie akumulatora złożone z dwóch lub trzech zdarzeń.

Zakłady sportowe – jak grać?

Zakłady sportowe zagrasz online i w tradycyjnym punkcie np. STS lub Fortuna. Jak grać? W przypadku bukmacherów online to wcześniej przed wytypowaniem kuponu należy zarejestrować konto u takiego operatora. Zagranie zakładu sportowe online zawsze wymaga zalogowania się na konto gracza. W takiej sytuacji też oczywiście musisz wybrać bukmachera, u którego chcesz zagrać zakłady sportowe.

zakłady sportowe jak grać

W Polsce podczas gry zakładów online możesz tworzyć kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe. Oferty bukmacherów składają się z zakładów na sport w trybie pre-match i live. W przypadku wyboru zakładu przedmeczowego to musisz go obstawić przed rozpoczęciem się wydarzenia. Natomiast, jeśli wybierasz zakłady live, to możesz je grać w trakcie toczonej sportowej rywalizacji.

Jak grać, żeby wygrać na zakładach?

Już wyżej wspominaliśmy, że na pewno trzeba grać zakłady po analizie, opatrzone valuebetem i raczej kierować się w stronę kuponów pojedynczych. Co jeszcze możemy doradzić? Na pewno warto korzystać z systemu bukmacherskiego. Rolą systemu jest właśnie to, żeby gracz w dłuższej perspektywie odnosił wygrane w zakładach sportowych. Jak widzisz system to bardzo istotna sprawa.

Jeśli chodzi o wybór systemu, to tutaj można skorzystać z płaskiej stawki, progresji, ciągu Fibonacciego lub systemy Kelly. Strategii typowania zakładów jest kilka, a najlepsza jest taka, która tobie najbardziej będzie odpowiadać.
Wygrana rodzi się też w głowie, więc na pewno nie można kierować się emocjami w zakładach bukmacherskich. Odradza się gry, która ma na zasadzie chęć udowodnienia czegoś. Licząc na zwycięstwa, trzeba do zakładów sportowych podejść metodologicznie, a nie liczyć na chwilową passę, która zapewni duże zyski w krótkim czasie.

Zobacz nasz poradnik, jak obstawiać mecze: https://zagranie.com/jak-obstawiac-mecze-wskazowki-analizy-oraz-typy-dla-ciebie/.

Gdzie obstawiać zakłady sportowe?

Zakłady sportowe mogą być obstawiane tylko u licencjonowanych bukmacherów. W Polsce nie brakuje operatorów, którzy legalnie przyjmują zakłady online. U większości operatorów na start można odebrać bonusy, za które obstawisz darmowe zakłady lub zakłady bez ryzyka. Takie oferty zdarzają się przede wszystkim w zakładach online, więc zdecydowanie bardziej opłaca się typować u internetowego bukmachera. Granie online bywa też wygodniejsze, bo pełną ofertę “buka” masz na komputerze lub telefonie.

Polecanymi bukmacherami do obstawiania zakładów sportowych są STS i Fortuna. Nie zapominamy też o innych operatorach, bo oferta Betfan, Superbet i forBET również jest wysoko oceniana.

STS zakłady sportowe

Zakłady sportowe STS działają online i w lokalach naziemnych. To w Polsce najbardziej znany operator, który zajmuje się przyjmowanie zakładów bukmacherskich. STS w branży jest od lat 90. To długi staż, a w świadomości graczy funkcjonuje jako lider polskich zakładów sportowych.

sts zakłady

Zakłady STS mogą być typowane na stronie sts.pl i aplikacji mobile na iOS oraz Android. To bukmacher oferując długą listę sportów, które obstawisz przedmeczowo i “na żywo”. STS umożliwia też wcześniejszą wypłatę kuponów za pośrednictwem narzędzia cash out.

Nowi gracze zakładów sportowych STS online mogą skorzystać z naszego kodu promocyjnego: ZAGRANIE przy rejestracji i odebrać trzy bonusy. W przypadku bonusów sportowych chodzi o darmowy zakład 30 PLN, zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN.

Zakłady sportowe Fortuna

Oferta bukmachera Fortuny na zakłady sportowe nie ustępuje temu, co znajdziesz w STS. Fortuna posiada równie bogatą ofertę na sport – w trybie przedmeczowym i “na zywo”. To operator, który długie lata kojarzony jest z rynkiem zakładów bukmacherskich. Oczywiście Fortuna ma wszystkie wymagane licencje, więc działa online i w placówkach naziemnych.

zakłady live fortuna

Fortuna na zakłady udostępnia portal efortuna.pl i aplikację mobile. To operator z funkcją cashout i z możliwością grania zakładów akumulowanych bez podatku!

Bukmacher Fortuna dla nowych graczy oferuje kod promocyjny: 2230PLN, za który przyznawany jest freebet 20 PLN, cashback 210 PLN i bonus od wkłady 100% do 2000 PLN.

Lotto zakłady sportowe

Lotto na rynku zakładów sportowych nie działa, bo to operator, który skupia się przede wszystkim na grach liczbowych i zdrapkach. Lotto jest własnością Totalizatora Sportowego i organizuje regularnie losowanie liczbowe, w którym można nawet kilka milionów złotych. Zakłady Lotto wytypujesz online i w placówkach tego operatora. Podobnie wygląda sytuacja ze zdrapkami Lotto, które również dostępne są w internecie.

Lotto często mylone jest z Totolotkiem. Ten drugi to legalny bukmacher, który od wielu lat przyjmuje zakłady sportowe. Oferta Totolotka to zakłady pre-match i live. Bukmacher ten znajduje się w gronie legalnych operatorów.

Zakłady sportowe – co jeszcze warto wiedzieć?

Warto wiedzieć, że operatorzy oferujący zakłady sportowe regularnie oferują też bonusy bukmacherskie. To promocje, gdzie za typowanie zakładów lub rejestrację konta można odebrać bonus w formie darmowego zakładu lub zakładu bez ryzyka.

Od strony formalnej trzeba pamiętać, że w Polsce z zakładów sportowych mogą korzystać tylko pełnoletnie osoby, które ukończyły 18 lat. Rejestracja konta u bukmachera online wymaga od klienta podania imienia, nazwiska, numeru PESEL, a na dalszym etapie gry – również dodatkowych danych weryfikujących tożśamość użytkownika.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze