fbpx
https://zagranie.com 2017-06-10 14:53:10 2019-11-12 12:25:41

Najlepsze oferty bukmacherskie: LISTOPAD 2019


Kod rejestracyjny: 2120PLN
Kod rejestracyjny: 1259PLN
Kod rejestracyjny: 600PLN
Kod rejestracyjny: 1500PLN

Typy piłkarskie, typy na dziś piłka nożna na sezon 2018/19 – Zagranie

Analizy i typy piłkarskie na dziś znajdziesz w tej zakładce. Wszyscy kibice chcą najlepiej wytypować wydarzenia piłkarskie. Codziennie analizy ze świata piłki nożnej.

Typy piłkarskie – gdzie obstawiać?

Po przeanalizowaniu sytuacji na rynku bukmacherów w Polsce wybraliśmy trzech najlepszych bukmacherów, u których polecamy obstawianie piłki nożnej.

Totolotek to zakłady bukmacherskie działające również stacjonarnie. Posiada szeroką ofertę na piłkę nożną. Typy piłkarskie zamieszczane na stronie z pewnością będą do obstawienia u tego bukmachera.

Bonus powitalny od depozytu dla czytelników Zagranie wynosi aż 1120 PLN. Każda wpłata do 1120 PLN będzie więc podwojona. Co więcej, bukmacher oferuje freebet w wysokości 25 PLN!

Kod promocyjny:  1145PLN

 

LVBet to bukmacher dynamicznie inwestujący w Polski sport. Z pewnością będzie walczył o dominację w naszym kraju. Bukmacher online posiada dużo alternatywnych pozycji, które będziemy dobierać dla naszych użytkowników. Typy piłkarskie z naszej strony będą miały wysokie kursy na stronie LV BET.

LV BET posiada bonus powitalny na rynku wynoszący aż do 1500 PLN, a do tego dorzuca freebet 20 PLN.

Kod rejestracyjny: 1500PLN

 

forBET to ciągle rozwijający się bukmacher internetowy, który posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów w 2016 roku. Jest to w pełni legalny podmiot, który zapewnia bardzo dobry bonus powitalny – aż do 2120PLN. Dodatkowo posiada świetną ofertę do typów piłkarskich, większość kursów na naszej stronie będzie ze strony forBET.

Kod rejestracyjny: 2120PLN

 

Typy piłkarskie

Piłka nożna to najbardziej popularny sport w Polsce, a jednocześnie budzący największe emocje na całym świecie. Stąd nie może dziwić, iż najwięcej zakładów jest zawieranych właśnie na mecze piłkarskie. Warto dowiedzieć się o żelaznych zasadach dotyczących obstawiania tej dyscypliny oraz poznać jej cechy szczególne. W tym tekście dowiesz się jakie są najlepsze typy piłkarskie i poznasz typy piłki nożnej na dziś.

Co obstawiać w meczach piłkarskich?

Jak wiadomo, piłka jest jedna, a bramki są dwie. Zawodników biegających po boisku piłkarskim w trakcie meczu jest 22 – po 11 w każdej z drużyn. Wynik meczu piłki nożnej może zakończyć się: zwycięstwem gospodarzy, remisem lub zwycięstwem gości.

Typy piłkarskie 1/x/2

Pierwszą i najbardziej popularną formą obstawiania meczów piłkarskich jest 1/x/2, a więc wytypowanie, która z drużyn wygra spotkanie, bądź czy zakończy się ono remisem.

Mecze piłki nożnej trwają 90 minut – spotkanie może skończyć się bezbramkowym remisem albo zwycięstwem jednej z drużyn po wielobramkowej potyczce. Typy piłkarskie można więc rozłożyć również na obstawienie tego ile padnie goli w danym spotkaniu. Popularnie nazywane przez graczy under/over. To, ile drużyny strzelą bramek w danym spotkaniu jest zależne od wielu czynników. W takim przypadku najlepiej analizować formę strzelecką obu drużyn, poszczególnych piłkarzy w obu ekipach oraz ogólnie statystyki bramkowej w całych rozgrywkach.

Typy piłka nożna under/over

Najczęściej występujący under/over to -/+ 2,5 bramki. Obstawiając -2,5 wygrywamy kiedy w meczu padną maksymalnie dwa gole. Przy odwrotnym typie piłkarskim musimy liczyć na minimum trzy strzelone bramki w całym meczu.

Ważne: gdy formuła rozgrywek przewiduje dogrywkę liczy się tylko regulaminowy czas gry, a więc 90 minut + czas, który doliczy sędzia. Jeśli obstawimy np. +2,5 bramki i w regulaminowym czasie gry padną dwa gole, a w dogrywce jeden – przegrywamy.

Piłkarskie typy na strzelca bramki

Jeśli już mowa o analizowaniu formy strzeleckiej zawodników, to warto wspomnieć, iż można również obstawiać strzelca bramki w danym zdarzeniu. Najmniejsze kursy są oczywiście wystawiane na napastników, ponieważ istnieje największe prawdopodobieństwo na strzelenia gola przez zawodnika z tej pozycji. Jeśli chcemy złapać większy kurs to możemy pokusić się o ryzykowny typ piłkarski i obstawić, że gola strzeli, któryś z obrońców. Ciekawą postacią do grania na tego typu zakład jest Sergio Ramos, który w sezonie 16/17 strzelił sporo bramek, grając na pozycji stopera.

Typy piłkarskie na awans

Kolejnym aspektem są formy rozgrywek, w których dopuszczalna jest dogrywka jak np. faza pucharowa Ligi Mistrzów. Dzięki formule tych prestiżowych zawodów piłki nożnej możemy typować na awans danej drużyny. Nasz typ piłkarski będzie wtedy liczył się przez 90 minut regulaminowej gry, dogrywkę i potencje rzuty karne.

Typy piłkarskie do połowy

Ciekawą propozycją typerską w piłce nożnej jest również obstawianie wyników meczów do połowy. W tym przypadku polecamy analizowanie formy drużyn do pierwszych 45 minut i sprawdzanie jak sobie radzą w tym przedziale czasowym. Wpływ na wynik w pierwszej połowie może mieć też zmęczenie danego zespołu. Drużyna grająca mecze co kilka dni może mieć siły tylko w pierwszej połowie, a drugą przegrać przez braki kondycyjne. Warto też analizować odległość jaką musiała przebyć dana ekipa przed odbyciem spotkania (w przypadku drużyn gości).

Piłka nożna typy na handicap

W sytuacji gdy nie mamy pojęcia kto może wygrać dany mecz, ale mamy pewność, że będzie to zacięty pojedynek, warto typować handicap bramkowy. Polega to na tym, że bukmacher dodaje, bądź odejmuje jednej z drużyn bramki w ramach handicapu. Kursy ulegają wtedy oczywiście zmianie. Drużyna z dodanym handicapem ma obniżony kurs, wzrasta natomiast przelicznik na jej oponenta. Handicap można również wykorzystać na podwyższenie kursu faworytowi. To zastosowanie typu piłkarskiego będzie idealne, gdy przeczuwamy, iż faworyt wygra mecz różnicą bramek większą niż np. jedna lub dwie.

Typy piłkarskie na dokładny wynik

Jest to zdecydowanie najtrudniejsza możliwość do wytypowania. W tej sytuacji musimy przewidzieć dokładny wynik danego spotkania. Do obstawiania w ten sposób są potrzebne bardzo szczegółowe analizy H2H (bezpośrednie pojedynki obu drużyn), oddzielne starcia obu ekip, czy aktualna forma. Żeby choć w małym stopniu przewidzieć dokładny rezultat danego meczu piłki nożnej należy się czasem cofnąć o kilka lat wstecz. Z czystym sumieniem można jednak stwierdzić, że w przypadku takiego typu piłkarskiego liczy się ogromne szczęście. Jeśli już uda się trafić taką pozycję to możemy liczyć na mnożnik w wysokości minimum 2.00. Im większe ryzyko, tym większe kursy, a co za tym idzie też większe wygrane. Typy piłki nożnej na dokładny wynik polecamy grać w formie single, akumulatory z dokładnymi wynikami mają bardzo małe szanse powodzenia.

Rodzaje zakładów w typach piłkarskich

Typy piłkarskie w zakładach live

Jedną z najbardziej popularnych form zakładów bukmacherskich są zakłady live. Typy piłkarskie również są prognozowane na tą formę obstawiania, należy tu przewidywać na żywo. Wielokrotnie w sezonie 16/17 byliśmy świadkami kiedy faworyci danych spotkań tracili bramki z teoretycznie słabszym zespołem w pierwszych minutach meczu. Jest to doskonała okazja na złapanie wyższego kursu na drużynę, za której zwycięstwo przed meczem otrzymywaliśmy niski przelicznik. Warto śledzić takie zdarzenia i szybko reagować. Należy jednak pamiętać, aby zbyt łatwo nie porywać się na rosnące kursy. Emocje nie są dobrym doradcą przy obstawianiu piłki nożnej.

Jak dobrze obstawiać piłkę nożną?

Na skuteczne typowanie piłki nożnej składa się wiele wymienionych już wyżej czynników. Najważniejsze z nich to:

  1. Analiza statystyk – drużyny mają swoje style gry, schematy, które przekładają się na wyniki.
  2. Śledzić bieżące wydarzenia – problemy komunikacyjne czy opóźnienia lotów – wszystko ma wpływ na wynik. Często również możemy dowiedzieć się z mediów o złej atmosferze w szatni danej drużyny, co w sposób oczywisty wpływa na typy piłkarskie.
  3. Znać składy – czasami trenerzy decydują się na wystawienie składu rezerwowego, z reguły możemy o tym przeczytać w mediach. Taka analiza również jest niezbędne.
  4. Warunki klimatyczne, pogodowe – drużyna z Rosji, która jest przyzwyczajona do minusowych temperatur jedzie na mecz do Hiszpanii, gdzie przyjdzie jej grać przy 30 stopniowym upale. Tak, warunki pogodowe mają wpływ na zawodników. Szczególnie w kwestiach kondycyjnych.
  5. Czynniki szczególne – Juventus Turyn vs Torino, na pierwszy rzut oka faworyt jest jasny, jest nim Stara Dama. Należy jednak wziąć pod uwagę, że jest to mecz derbowy, w którym wszystko się może zdarzyć.
  6. Nie graj na ulubione drużyny – nikt z nas nie potrafi chłodno spojrzeć na mecz, w którym gra ukochany zespół. Lepiej ominąć takie zdarzenie i zostawić emocje na oglądanie spotkania, a nie jego obstawianie.
  7. Aktualna sytuacja zespołu – na boisku grają zawodnicy, ale liczy się również to, w jaki sposób klub jest zarządzany. Problemy finansowe czy spory zarządu z trenerem, zawodnikami to również czynnik, który wpływa na wynik.
  8. Nowy trener, nowe nadzieje – warto śledzić zmiany na ławkach trenerskich drużyn. Typy piłkarskie będą o wiele skuteczniejsze, gdy będziemy znać personalia zespołów.
  9. Moment sezonu – początki sezonów zawsze obfitują w wiele niespodzianek, drużyny nie są jeszcze w pełnym gazie. Końcówki kampanii, to już zimne kalkulacje zespołowych. Należy śledzić ligowe tabele, aby wiedzieć na czym zależy danej drużynie i czy ma jeszcze o co grać. To oczywiste, że zespół, który jest w środku tabeli, bezpiecznie czeka na koniec sezonu nie zagra na pełnych obrotach, tak, jak to zrobi zespół, który walczy do końca o mistrzostwo czy puchary.
  10. Własny stadion czyli twierdza – wielkie drużyny potrafią nie przegrać u siebie przez sezon i dłużej. Typy piłkarskie na gospodarzy są zawsze bezpieczniejsze.

Typy na dziś piłka nożna? Na naszym portalu to norma 😉

Typy piłkarskie, typy na dziś piłka nożna – sezon 2018/19
9.2 (91.54%) 26 głosów

PIŁKA NOŻNA

Zobacz wszystkie newsy
Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu