Zakłady bukmacherskie online NIE dla mniejszych turniejów tenisowych!

zakłady bukmacherskie online

Tenis ziemny jest bardzo popularnym sportem do obstawiania. Wielu kibiców tej dyscypliny jest zdania, że w porównaniu do konkurencji drużynowych jest łatwiej wytypować zwycięzcę. Niestety, dochodzi również do ustawionych przebiegów spotkań, dlatego też Rada Nadzorcza Międzynarodowej Federacji Tenisowej (ITF) i Tennis Integrity Unit (TIU), zakazała przy mniejszych wydarzeniach gromadzenia danych na żywo. Po więcej informacji zapraszam do tekstu!

Skutki decyzji Rady Nadzorczej

Z tej decyzji z pewnością nie są zadowoleni bukmacherzy. Aż 80% rynków tenisowych członków IBIA i ponad 95% wydarzeń ITF stanowią zakłady na żywo. Zakaz gromadzenia danych meczów o wartości 25 000 $ może zwiększyć uczciwość, jak i komercyjność. W historii tej dyscypliny już nie raz pojawiała się korupcja, którą należy zwalczać. W tym też celu rynki wydarzeń ITF będą dokładnie monitorowane, a ścisła współpraca z dostawcami danych oraz operatorami zakładów ma pomóc w zwalczaniu tego problemu. Jak sugerują dane z IBIA, te działania mogą być skuteczne, ponieważ liczba podejrzanych alertów spadła o 40%.

Zakłady bukmacherskie online – opinie

Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, co na to zakłady bukmacherskie online? Czy na skutek tej decyzji stracą masowo swoich użytkowników? Jedno jest pewne, korupcja w sporcie istnieje i należy podjąć działania, aby ją zminimalizować? Uda się to w tenisie ziemnym?