Zakłady bukmacherskie online na turniej esportowy!

Zakłady bukmacherskie online- LVBET

Na horyzoncie pojawia się kolejny turniej esportowy, tym razem to bukmacher LVBET zaprasza do wzięcia w nim udziału. Typując rywalizacje CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft i King of Glory można otrzymywać punkty, które będą zaliczane do ogólnej klasyfikacji. Zakłady bukmacherskie online stawiają na esport? Jak wziąć udział w tej promocji? Wszystko dowiecie się w tym tekście zapraszam do lektury!

Zasady turnieju esportowego

Najważniejsza informacja to termin: trwa od 15 listopada do 15 grudnia. Aby wziąć w nim udział, należy obstawiać zakłady na wydarzenia esportowe za minimum 10 PLN. Jak będą naliczane punkty?

  • Za każdy wygrany zakład: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Za każdy przegrany zakład: stawka x ilość selekcji

Jak możemy zauważyć, również przegrane kupony wliczają się do promocji, co jest bardzo dobrą informacją. Zakłady muszą jednak składać się jedynie z selekcji zdarzeń esportowych.

Jakie są nagrody?

Dla najlepszej osoby przewidziana jest nagroda o wartości 5499 PLN. Jest to komputer G4M3R 500 i5. Do wygrania są również Monitor Samsung C24FG73FQUX Curved, czy też Klawiatura Razer Black Widow z myszką RazerDeathAdder. Inne drobniejsze upominki również są przewidziane dla dalszych miejsc.

Zakłady bukmacherskie online stawiają na esport!

To już kolejna taka promocja przygotowana przez bukmachera, która bezpośrednio związana jest z esportem. Czy popularność tego rodzaju rozrywki będzie stale rosła? Z pewnością tak i tego rodzaju wydarzenia również będą ją promować.