Nadeszła środa, a wraz z nią… Zagranie Bez Ryzyka na NBA! Co musicie zrobić? To bardzo proste, obstawiacie mój kupon za dokładnie 69PLN. Jeśli nie wejdzie to forBET zwróci Wam te środki w postaci bonusu. Chyba nie muszę mówić, co stanie się, jeśli wygracie? Zapraszam do lektury.

Kod rejestracyjny: 1250

Skuteczność typów Adama na NBA w marcu: 4/8

Profit/Strata na NBA w marcu: -300 PLN

Wyjątkowa noc za nami. Mateusz w debiucie trafia swój kupon, a Russel Westbrook zostaje drugim graczem w historii NBA z triple-double na poziomie powyżej 20 we wszystkich statystykach. Ręce same składają się do oklasków, gdy patrzę na 20 pkt, 20 zbiórek i 21 asyst przeciwko Lakers. Ktoś powie, żaden to wyczyn jak Lakersi grali bez swojego optymalnego składu, ale kto za rok będzie pamiętał, w jakim składzie grali Jeziorowcy. Liczy się wynik!

Zdarzenie: Suma punktów w meczu Denver Nuggets – San Antonio Spurs
Typ: Suma punktów (włącznie z dogrywką) Poniżej 218,5
Kurs: 1,51

Z obu stron spodziewam się bardzo mozolnego grania. Obie drużyny dzisiejszej nocy rozegrały swoje spotkania. San Antonio Spurs pokonali u siebie Atlante Hawks 117:111, dzięki czemu cały czas znajdują się nad Oklahoma City Thunder. Mimo że DeRozan zdobył 29 punktów, to Ostrogi nie miały lekko. Na szczęście w ostatniej kwarcie, co tu dużo mówić, kolejny raz wygrała defensywa.
Niestety drużyna Michaela Malone nie może powiedzieć o dobrym rezultacie. Nuggets zostali zdominowani przez mistrzów NBA 116:102 tym samym dając szanse Houston Rockets na dogonienie w tabeli.Jako że drużyny grają dzień po dniu, zdecydowałem się zagrać under punktowy w całym meczu. Liderzy Spurs, DeRozan i Aldridge zagrali odpowiednio po 36 i 38 minut, a w Denver jedynie Murray i Jokic zagrali po 28 minut. Na moje oko to będzie miało duży wpływ na przebieg tej rozgrywki.
Jeżeli spojrzymy na ilość punktów obu ekip w ostatnich spotkaniach, to na ostatnie pięć potyczek, tylko raz padł over 218, a gospodarze na swojej hali nie pozwalają na zbyt wiele swoim rywalom.

Zdarzenie: Suma punktów w meczu Los Angeles Clippers – Houston Rockets
Typ: Suma punktów(włącznie z dogrywką) Powyżej 223,5
Kurs: 1,52

Tak jak już wcześniej wspomniałem, przegrana Denver dała możliwość Rakietom na dogonienie swoich rywali. Zwiastuję, że zobaczymy ciekawą rywalizację tej nocy, dlatego że Clippersi również rywalizują o wyższą lokatę, tylko że z Utah Jazz. Czy brodacz, a mowa tu oczywiście o Jamesie Hardenie wykręci znowu jakąś kosmiczną liczbę punktów? Zobaczymy, bo dla Houston i Hardena to będzie mecz rozgrywany dzień po dniu. Dlaczego więc zdecydowałem się pograć over? Już wyjaśniam, mecze back-to-back mają z reguły to do siebie, że minuty wpływają na grę defensywną ekipy. Tak też myślę, będzie i dziś. Co prawda goście nie zagrali z Sacramento Kings jakiejś wielce męczącej batalii jak wczoraj Tychy z Cracovią, gdzie mecz hokejowy trwał ponad 4 i pół godziny, ale jednak trochę minut w nogach będą mieli. Inaczej wygląda kwestia gospodarzy, którzy po trzech dniach regeneracji przystępują wypoczęci i dobrze nastawieni do tej rywalizacji. Ostatni bezpośredni pojedynek zakończył się overem 245 punktów, bez grającego lidera rakietek. Strach pomyśleć co będzie teraz.

Zdarzenie: Suma punktów Orlando Magic – New York Knicks
Typ: Orlando Magic powyżej 112,5 punktów
Kurs: 1,80

Na koniec naszego tripla także poszedłem w over, lecz tym razem tylko jednej ekipy. Orlando Magic ciągle bije się z Miami o miejsce w play-offach, więc nie pozostaje im inna możliwości jak wygrać i to wysoko. Początkowo chciałem wybrać handicap w meczu, ale uznałem, że lepszą opcją może być over gospodarzy, którzy na swoim podwórku przeciwko paczce z Nowego Yorku potrafią to robić. Obie drużyny swoje spotkania rozgrywały 2 kwietnia, lecz tylko jednej z nich udało się wygrać. New York Knicks będące na dnie tabeli zdołało pokonać Chicago Bulls 113:105. Dobre statystyki zanotowali Luke Kornet i Kevin Knox rzucając po 24 i 19 punktów. Jednak był to domowy mecz ze składem na podobnym poziomie. Teraz czeka ich o wiele większe wyzwanie.