W sobotę o godzinie 17:30 rozpocznie się spotkanie Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa. Goście niewątpliwie są faworytami w tym spotkaniu, ale to wcale nie oznacza, że mogą tutaj zlekceważyć rywali, ponieważ to może się dla nich fatalnie skończyć. Warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom, a więcej o tym, gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa przeczytasz w poniższym tekście!

eWinner baner na canal+ online

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, gdzie oglądać

Dzisiaj w Ekstraklasie czeka nas spotkanie Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, czyli starcie z udziałem wicelidera Ekstraklasy. Raków ostatnio zgubił punkty, przez co może stracić mistrzostwo, ale wcale tak też nie musi być. Z całą pewnością będzie to dobre widowisko, więc warto je obejrzeć. O tym, gdzie oglądać mecz Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa więcej przeczytasz niżej, bo dokładnie o tym piszemy!

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, transmisja na żywo w TV

Mecz Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa rozpocznie się o godzinie 17:30. Będzie to interesujące starcie, więc warto wcześniej sprawdzić, jak oglądać je za darmo, żeby nie musieć tego ogarniać na szybko przed samym spotkaniem. Rywalizację tych ekip odpalisz za free w Canal+ Online (o tym piszemy niżej), a w TV będzie puszczona w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, transmisja na żywo za darmo

Sporo osób zastanawia się wciąż, gdzie będzie za darmo transmisja z meczu Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa. To starcie zostanie pokazane w Canal+ Online. Co masz zrobić, jeżeli nie posiadasz dostępu do tej platformy? Wtedy możesz skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem i odebrać voucher na 30 dni. Warto się tym zainteresować, bo nie musisz płacić abonamentu sportowego!
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon i zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online
Pamiętaj, że za rejestrację w eWinner jest bonus na start, z którym możesz obstawić to spotkanie i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy Lechią, a Wartą!

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, transmisja online

Transmisja online z meczu Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa będzie pokazana w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a wyżej pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy.

Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Zagłębia Lubin z Rakowem Częstochowa, to zobacz jeszcze, jakie są kursy dostępne u bukmacherów. W ich ofercie można znaleźć ciekawe zakłady ze sporym value, o czym więcej piszemy niżej!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:56.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Zagłębie - Raków?

Starcie Zagłębia z Rakowem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Zagłębie zagra z Rakowem?

Zagłębie zmierzy się z Rakowem już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze