Wczoraj, po serii 2 trafionych kuponów, dobra passa została przerwana. Zabrakło zaledwie 1 gola. Dziś jednak jest nowy dzień i czas na kolejne granie. Mam nadzieję, że Was nie zawiodę. Przygotowałem analizę spotkań Wyszejszaja Liha Rezerwa, a konkretnie Isłacza Mińsk 2 z Eniergietykiem-BDU 2 oraz FK Witebsk 2 z Dinamem Mińsk 2. Jakie są moje przewidywania? Tego dowiecie się w trakcie lektury! 

Skorzystaj z kodu 1259PLN dla STS od Zagranie i odbierz 100% do 1200 zł od depozytu
30 zł bez ryzyka + 29 zł freebet

tylko na

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 30 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1225 zł, a z naszym kodem: 1259 zł

Kod rejestracyjny
1259PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 30 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: 1259PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Isłacz Mińsk 2 – Eniergkietyk-BDU 2 (godz. 13:00)

Drużyna Isłacza 2 jest zespołem należącym do ligowej czołówki. Po fatalnym początku i 2 porażkach z rzędu na starcie sezonu nie ma już śladu. Jednak należy pamiętać, iż obie przegrane miały miejsce przed własną publicznością. Od tamtego czasu dzisiejsi gospodarze odnieśli aż 6 zwycięstw z rzędu oraz zanotowali 1 remis. Na dodatek w trakcie tych 7 ostatnich kolejek, piłkarze z Mińska tylko w 3 starciach pozwolili rywalom trafić do ich bramki. W reszcie przypadków defensywa Isłacza 2 pozostała niepokonana. Warto także nadmienić, że ostatni podział punktów, to potyczka z liderem, czyli Dinamem 2 Mińsk. Fakt, iż nawet pierwsza drużyna w stawce nie była w stanie pokonać rezerw Isłacza, dowodzi o ich bardzo dobrej dyspozycji.

Goście nieźle, ale nie aż tak dobrze jak ich dzisiejsi przeciwnicy, poczynają sobie w ligowych zmaganiach. Piłkarze Eniergietyku-BDU 2 wygrali swoje ostatnie 2 mecze. Ich początek sezonu również nie należał do najlepszych. Fani drużyny z Mińska czekali aż do 4 kolejki na zwycięstwo swoich zawodników. Trzeba przyznać, że Energietyk-BDU 2 jak na razie punktuje ze słabszymi od siebie rywalami, natomiast zupełnie nie radzi sobie starciach z czołówką. Zespół dzisiejszych gości wywalczył zaledwie 1 punkt z ekipami sklasyfikowanymi wyżej od nich, a takich potyczek było już 5. Ciekawie wygląda kwestia BTTS-u w spotkaniach tej drużyny. W 9 meczach, 6-krotnie obie drużyny strzelały gola.

Bezpośrednie starcia

Historia bezpośrednich spotkań tych drużyn jest stosunkowo krótka, bowiem sięga tylko poprzedniego sezonu. Obie ekipy spotkały się 2 razy i 2-krotnie górą byli piłkarze Eniergietyku-BDU 2. Najpierw dzisiejsi goście tryumfowali 3:2 na stadionie Isłacza 2, by następnie pokonać go przed własną publicznością 3:0.

Statystyki

 • Isłacz Mińsk 2 zajmuje 4 miejsce w tabeli
 • Stołeczny zespół odniósł jedyne 2 porażki przed własną publicznością
 • Piłkarze z Mińska są niepokonani od 7 kolejek i mieli serię 6 zwycięstw z rzędu
 • 4 ostatnie mecze na stadionie Isłacza 2 to tryumfy gospodarzy
 • Wraz z liderem, Isłacz 2 ma najwięcej bramek strzelonych – 23
 • Średnia goli w spotkaniach tego zespołu wynosi 3,66, a w starciach domowych 2,2
 • Eniergietyk-BDU 2 zajmuje 10 pozycję w tabeli
 • Goście wygrali w 2 ostatnich kolejkach
 • W 4 delegacjach piłkarze Eniergietyku-BDU 2 odnieśli 1 zwycięstwo i wywalczyli 4 punkty
 • Do 5 kolejki zespół gości pozostawał bez ligowej wygranej
 • Średnia bramek w meczach tej drużyny wynosi 2,66 a w starciach wyjazdowych 2,25

Co obstawić?

Z pewnością kandydatem do zwycięstwa jest ekipa gospodarzy, ale dobrą formę złapali z kolei piłkarze gości. Sądzę, że zobaczymy kilka bramek, ale nie będą to więcej niż 4 trafienia. Spotkania obu ekip w tym sezonie dosyć obfitują w golę, jednak każda seria ma swój koniec. Sądzę, że w derbowym starciu każda z drużyn postara się o rozważną grę, gdyż szczególnie Eniegrgietyk 2 jeśli strzela to też sporo traci. 4 bramki to i tak dosyć duża, a raczej ta liczba nie powinna zostać przekroczona.

Mój typ: under 4,5 gola

Kurs: 1,45

Grupa typerska

FK Witebsk 2 – Dinamo Mińsk 2 (godz. 13:00)

Zespół z Witebska jak na razie prezentuje się na trójkę, bowiem ma na swoim koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki. Należy podkreślić, że wszystkie 3 przegrane, zostały odniesione z zespołami z czołówki: Nemanem 2, FK Smalawiczy 2 oraz Isłaczem Mińsk 2. Co ciekawe, w każdym z tych starć dzisiejsi gospodarze stracili 4 gole. M.in. przez to FK Witebsk 2 ma ujemny bilans bramkowy. Piłkarze tej drużyny jak dotąd zanotowali 17 trafień, a 21-krotnie to rywale pakowali im piłkę do bramki. FK 2 jest ekipą, której zdecydowanie lepiej wiedzie się na własnym terenie. W Mińsku piłkarze rezerw Witebska zgromadzili 10 punktów przy tylko 2 oczkach wywalczonych na wyjeździe. Jednak dziś z wizytą wpada do nich przeciwnik z górnej półki.

W roli przyjezdnych wystąpi Dinano Mińsk 2, czyli rywal zza miedzy. Piłkarze Dinama 2 dosyć wygodnie usadowili się w fotelu lidera. W 9 kolejkach odnieśli aż 7 zwycięstw i tylko 2-krotnie remisowali, ani razu nie oddając zwycięstwa przeciwnikom. Ich świetną postawę podkreśla bardzo dobrze wyglądający bilans bramkowy. Zawodnicy z Mińska zdobyli 23 bramki, tracąc zaledwie 4. Tylko w 3 meczach tego sezonu zespół Dinama 2 nie zachował czystego konta.

Bezpośrednie starcia

Oba zespoły zagrały przeciwko sobie 10-krotnie. W tej rywalizacji statystyki Dinama 2 biją na głowę osiągnięcia ekipy z Witebska. Stołeczna drużyna aż 8 raz tryumfowała, natomiast piłkarze FK 2 górą byli tylko 1 raz. Również tylko w 1 przypadku miał miejsce podział punktów. Co za tym idzie, znacznie więcej bramek na swoim koncie mają zawodnicy Dinama 2, którzy zanotowali 35 trafień, przy 7 golach dzisiejszych gospodarzy. Na stadionie w Witebsku FK 2 nigdy nie wygrało z ekipą z Mińska, natomiast udało im się wywalczyć zaledwie 1 punkt. Było to jednak w 2015 roku…

Statystyki

 • FK Witebsk 2 zajmuje 10 miejsce w tabeli
 • Piłkarze z Witebska mają ujemny bilans bramkowy, który wynosi – 4
 • Drużyna z Witebska jest niepokonana na własnym stadionie w tym sezonie i ogólnie nie przegrała u siebie od 5 spotkań
 • Średnia bramek w meczach tej drużyny wynosi 4,22, a w starciach u siebie 3,25
 • Dinamo Mińsk 2 jest liderem rozgrywek Wyszejszajej Lihi Rezerwa
 • Zawodnicy stołecznej drużyny nie przegrali w tym sezonie
 • Dinamo 2 wygrało aż 7 z 9 rozegranych spotkań
 • Ich defensywa pozwoliła sobie na stratę 4 bramek w tym 3 na wyjeździe 4,0
 • Średnia goli w meczach tego zespołu wynosi 3,0, a na wyjazdach

Co obstawić?

Faworytem tego meczu jest Dinamo Mińsk 2. Kurs na ich tryumf jest jednak niezbyt atrakcyjny. Piłkarze z Witebska dosyć dobrze radzą sobie u siebie, bowiem jeszcze ani razu nie przegrali. M.in. to wpłynęło na mój typ, którym jest BTTS. Sądzę, że nie tak łatwe zadanie czeka zawodników ze stolicy, a ofensywa FK 2 strzeliła w ostatnich 3 meczach 7 bramek. Liczę na podtrzymanie formy z ich strony oraz dobrą grę gości. 

Mój typ: BTTS

Kurs: 1,60

Wyszejszaja Liha Rezerewa Kupon

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!