Rozpoczynamy cs_summit 6 w Ameryce! Wczoraj wieczorem Liquid i 100 Thieves zmiażdżyli swoich przeciwników, dziś do walki wkraczają Furia oraz Evil Geniuses. Ostatnio ich starcie dostarczyło wiele emocji i zakończyło się niespodziewanym zwycięstwem ekipy Stanislawa. Czy dziś znowu będziemy świadkami wielkiej niespodzianki? Na to spotkanie Betfan przygotował specjalnie dla nas łączony zakład! Do tego spotkania dorzucamy jeszcze analizę spotkania NaVi, dzięki czemu uzyskujemy korzystny dubel!

 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Natus Vincere – Gambit Youngsters
25.06.2020 r. Godz. 18:00

 

Zaczynamy jednak od wcześniejszego spotkania, pomiędzy NaVi a Gambit Youngsters w ramach decydującego spotkania grupy B w turnieju WePlay! Clutch Island. W pierwszym grupowym starciu pomiędzy tymi zespołami górą byli zawodnicy Gambit, co zresztą było ogromną niespodzianką. Zwyciężyli oni wtedy wynikiem 2-1 po naprawdę wyrównanym spotkaniu. Moim zdaniem była to jednak jedynie wpadka NaVi, spowodowana zlekceważeniem przeciwnika. Stawka dzisiejszego spotkania, jak i całego turnieju jest znacząca, ponieważ na szali leżą punkty kwalifikacyjne do majora. Drużyna S1mple z pewnością wie, że kolejna porażka z Gambit byłaby blamażem totalnym i z pewnością nie dopuści do takiego zdarzenia.

Pod względem map prawdopodobnie zobaczymy zbliżoną pulę do tego, co mogliśmy oglądać w poprzednim starciu. Pojawi się Overpass, prawdopodobnie Train albo Inferno, w ramach trzeciej mapy będziemy mogli zobaczyć Dusta 2. Istnieje możliwość, że tym razem zespół NaVi przełoży Inferno nad Dusta, ponieważ na tej drugiej mapie notują serię czterech przegranych, co może być związane z niedawnymi zmianami na tej mapie. To jednak nie mapy, a nastawienie zawodników i ich przyłożenie się do tego spotkania naprawdę się liczy. Pula map obydwu drużyn jest podobna, jak to zresztą często bywa z drużynami z regionu Cis, a wątpię, żeby  drużyna Gambit miała większy potencjał taktyczny od NaVi. Tym razem mamy przed sobą decydujące starcie, spotkanie pod presją. Doświadczenie graczy może być kluczowym czynnikiem w tym pojedynku, a to faworyzuje NaVi.

S1mple i Electronic. Obecnie chyba najlepszy duet w profesjonalnym świecie counter strike’a. Indywidualnie, gdy są oni w szczytowej formie, nie ma innych graczy, którzy mogliby z nimi rywalizować, a z pewnością nie w ekipie Gambit Youngsters. Tam świetnie prezentuje się Sh1ro czy Ax1le, jednak niezaprzeczalnie stoją oni półkę niżej od duetu NaVi. Doświadczenie, umiejętności i ranga zespołów to coś, co nie pozwala mi uwierzyć w drugi upadek NaVi. Pierwsza porażka zadziałała na nich jak zimny prysznic, teraz stoją przed prawdziwym testem. Jeśli podejdą do tego spotkania na poważnie, z pełnym przygotowaniem i świadomością odpadnięcia z turnieju w razie porażki, wtedy nie widzę szans dla zespołu Gambit Youngsters. Ciekawie prezentuje się kurs na zwycięstwo NaVi 2:0, jednak do mojego dubla pobieram jedynie czyste zwycięstwo tego zespołu.

 

Natus Vincere – Gambit Youngsters
25.06.2020 r. Godz. 18:00
Typ: NaVi wygra
Kurs: 1.27

 

Grupa Facebook

 

Evil Geniuses – Furia
25.06.2020 r. Godz. 21:00

 

Przechodzimy do naszej wisienki na torcie, czyli spotkania pomiędzy EG a Furią w ramach cs_summit 6! Faworytem tego spotkania jest Furia, a dzięki specjalnemu typowi od Betfan, udało się uzyskać bardzo ciekawy kurs na to spotkanie. Tutaj również ostatnie spotkanie tych drużyn budzi wątpliwości, jednak po raz kolejny wierzę, że nic nie dzieje się dwa razy! Dlaczego Furia jest faworytem? Zacznijmy może od analizy ich poprzedniego spotkania z EG.

W ostatnim starciu tych drużyn, nic nie zapowiadało porażki Furii. Byli oni faworytami przed meczem, wygrali swoją mapę, a na mapie przeciwnika wygrywali już 14-11. Wtedy jednak stało się coś niespodziewanego, przegrali pięć rund z rzędu i rozgrywka przeniosła się na trzecią mapę, gdzie górą byli już przeciwnicy. Warto zauważyć, że fenomenalny mecz rozegrał Stanislaw, zdobywając 60 eliminacji na trzech mapach, co jest naprawdę niesamowitym wynikiem, patrząc na to jak, do tej pory radził sobie ten gracz. Dlaczego więc myślę, że dziś będzie inaczej?

Przede wszystkim, cały czas uważam, że Furia jest lepszą drużyną. Pod względem indywidualnym jak i taktycznym, w obecnej formie grają po prostu lepiej od drużyny przeciwnej. Po drugie, nie wierzę w to, żeby po raz kolejny Stanislaw zagrał tak wybitny mecz, a to głównie jego wzrost formy przyczynił się do zwycięstwa EG w poprzednim meczu. Po trzecie, w trakcie obecnie trwającego turnieju stawką są punkty eliminacyjne do majora, a to jeszcze bardziej zwiększy motywację Furii. Po czwarte zwykła chęć zemsty i odegrania się na rywalach. To wszystko tworzy w mojej głowie obraz, w którym Furia doskonale zdaje sobie sprawę, gdzie popełniła błędy oraz jak je skorygować. Jest to bardzo podobny przypadek co w meczu NaVi, jednak tutaj rywal jest o wiele lepszy, przez co też kursy o wiele wyższe.

Dlaczego jestem pewny, że Furia wygra swoją mapę? Spójrzmy na dostępny map pool, oraz na statystyki obydwu drużyn na konkretnych mapach. Furia zwykle jako pierwszą mapę wybiera Vertigo, na co zresztą zdecydowali się w poprzednim spotkaniu, następnie wygrywając na niej 16:14. Jest to ich mocna mapa, wygrywają na niej 67% swoich spotkań, natomiast EG notuje tam serię czterech porażek, co nie rokuje dla nich dobrze. Gdyby zdecydowali się wykluczyć tę mapę, wtedy Furia prawdopodobnie wybierze Mirage, gdzie notują serię 13 wygranych spotkań!! Furia ma więcej do dyspozycji przynajmniej dwie fenomenalne mapy i wygranie swojego wyboru wydaje się być formalnością.

Pozostaje jeszcze kwestia zwycięstwa w całym spotkaniu, ale jak już pisałem, uważam, że Furia powinna wygrać ten mecz. Ostatnio wygrana uciekła im z rąk i nie sądzę, żeby dopuścili do tego ponownie. W świetnej formie jest Yuurih oraz Hen1, a Kscerato trzyma swój stabilny poziom. Tak jak mówiłem, stawka tego spotkania jest wysoka i zawodnicy podejdą do tego starcia na najwyższym skupieniu. W bezpośrednim straciu, według mnie to Furia ma więcej argumentów do wygranej, a chęć zemsty dodatkowo motywuje zawodników. Wybieram specjalny typ tylko w Betfan, który łączy ze sobą wygranie swojej mapy przez Furię, oraz wygranie przez nią całego spotkania.

 

Evil Geniuses – Furia
25.06.2020 r. Godz. 21:00
Typ: Furia wygra mapę wybraną przez siebie oraz cały mecz
Kurs: 2.00

 

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Kupon esport

Zaloguj się aby dodawać komentarze