Granie zakładów bukmacherskich online wymaga od gracza internetowych transakcji finansowych. Obstawiając u bukmacherów na stronie internetowej lub mobilnej aplikacji trzeba doładować konto depozytowe, a więc zrobić wpłatę. Następstwem tego może być chęć wypłaty pieniędzy, jeśli twoje typy będą trafione i wygrasz u bukmachera. Wpłaty i wypłaty to istotny element korzystania z zakładów sportowych. Jak to zrobić? O tym dowiesz się w tym artykule!

Wpłaty i wypłaty u bukmacherów

Metody płatności u bukmacherów

Wybierając swojego bukmachera online – rejestrujesz u niego konto, na którym są przechowywane twoje środki finansowe. Pisząc środki finansowe, chodzi o odebrane przez ciebie bonusy, dokonane wpłaty i kwoty, które wygrałeś. Najczęściej w zakładach online jest tak, że trzeba wpłacić własne pieniądze, żeby obstawić kupon. Czasami działają jednak bonusy bez depozytu, które gwarantują darmowe zakłady bez dokonywania depozytu.

Systemy płatności u legalnych bukmacherów są zbliżone do płacenia za zakupy online, czy kupowania PPV na KSW. W opcjach depozytowych u polskich bukmacherów można trafić na metody wpłaty znane z Allegro, eBuya czy innego serwisu do zakupów przez internet. To dobra wiadomość, bo wiadomo, że każdy chce, jak najlepiej zatroszczyć się o własne pieniądze. A dokonując wpłaty i wypłaty sprawdzoną funkcją – wiesz, że twoje finanse są bezpieczne.

Jakie są wpłaty i wypłaty u bukmacherów? Kontynuuj czytanie naszego artykułu, a wszystkiego się dowiesz!

Rodzaje wpłat u bukmacherów

Na pierwszy ogień zajmijmy się wpłatami u bukmacherów. To naturalne, że jeśli chce się coś zarobić u bukmachera, to najpierw trzeba zainwestować. Tutaj tą inwestycją jest depozyt. Jakie są sposoby wpłaty pieniędzy do bukmachera?

U bukmacherów online wpłata może być wynagradzana dodatkowym bonusem. W firmach takich jak STS, Fortuna czy Betfan – po rejestracji od depozytów przyznawane są bonusy. Jakie? To zakłady bez ryzyka i promocje 100% od wpłaty. W przypadku nowych klientów pierwszy depozyt może być pretekstem do zyskania bonusu bukmacherskiego.

Jak dokonuje się wpłaty u bukmachera? Z reguły wszystko wygląda podobnie. Jeśli jesteś zalogowany u jakiegoś legalnego bukmachera, to trzeba nacisną przycisk “wpłać”, “depozyt” lub “wpłata”. To skieruje cię na specjalną podstronę, w której wpisujesz kwotę wpłaty oraz decydujesz, z którego rodzaju płatności skorzystasz. Jakie rodzaje wpłaty są do wyboru? Sprawdź:

BLIK

Któż z nas w dzisiejszych czasach nie korzystał z BLIK-a? To błyskawiczny przelew elektroniczny za pośrednictwem wygenerowanego kodu (6 cyfr). BLIK działa za pośrednictwem mobilnej aplikacji i jest pośrednikiem pomiędzy twoim kontem bankowym a bukmacherem. Środki przelane za pośrednictwem BLIK-a na twoim koncie bukmacherskim znajdą się dosłownie w kilka/kilkanaście sekund.

Wpłaty za pośrednictwem aplikacji BLIK działają w STS, Fortunie, Betfan i eWinner.

BLIK i opinie o Betfanie

Tutaj znajdziesz systemy wpłaty i wypłat w Betfan!

PayU

PayU to znany od lat system płatności online. Na jakiej zasadzie działa? To menedżer płatności, który współpracując z twoim bankiem dokonuje przedpłaty na konto do bukmachera. W ten sposób masz pieniądze od razu po dokonaniu depozytu i nie musisz czekać na sesje wychodzące ze swojego banku itd.

PayU wszelkie formalności realizuje za ciebie, a ty co musisz zrobić to po prostu potwierdzić tylko przelew. To system, który działa codziennie całodobowo.

Płatności za pośrednictwem PayU są realizowane w STS, Fortunie, LVBET, forBET.

Dotpay

Dotpay działa na takiej samej zasadzie, co PayU oraz serwis Przelewy 24. To pośrednik transakcji pomiędzy kupującym a sprzedającym. Przekładając to na zakłady bukmacherskie: dotpay od razu doładowuje twoje konto u bukmachera, a następnie otrzymuje płatność z twojego konta bankowego. To metoda płatności znana z zakupów przez internet.

Za pośrednictwem dotpay można płacić bezpośrednio z twojego rachunku bankowego lub wprowadzając dane karty VISA/MasterCard. Po stronie użytkownika leży w zasadzie wybranie kwoty i autoryzowanie płatności.

metody płatności forbet

Pay Pal

Pay Pal jest portfelem elektronicznym, który od razu jest podpięty z twoim kontem bankowym lub kartą kredytową/debetową. Posiadając środki na koncie PayPal możesz przelać je do bukmachera w Polsce. Kto przyjmuje depozyty za pośrednictwem Pay Pal? Wśród legalnych bukmacherów takim operatorem jest STS.

Skrill

Skrill to kolejny z portfeli elektronicznych. Wielu graczy zakładów bukmacherskich posiada właśnie konto na Skrill i z niego dokonuje wpłat. Skrill można połączyć ze swoim kontem bankowym, ale wcale nie trzeba tego robić, żeby korzystać z tej metody płatności. Posiadając konto w Skrill można zaopatrzyć się w kartę płatniczą Visa lub Mastercard, która będzie podpięta do twojego rachunku w Skrill.

Płatność Skrill u legalnego bukmachera

Depozyty do bukmacherów za pośrednictwem Skrill trafiają błyskawicznie. Innym popularnym portfelem na wzór Skrill jest Neteller. Obie te metody wpłaty oferuje bukmacher STS.

Wpłaty w lokalach

Jak wiadomo w Polsce są bukmacherzy online, a także firmy działające stacjonarnie. W przypadku takich operatorów jak STS, Fortuna czy forBET, to marki te pokrywają się w sieci i w terenie. To sprawia, że lokalach tych bukmacherów możesz doładować swoje konto internetowe.

Opcja wpłaty w lokalu działa m.in. w STS i Fortunie. Dla przykładu w każdym punkcie stacjonarnym Fortuny możesz wpłacić środki na swoje konto online w efortuna.pl. Jak to zrobić? Wystarczy podejść do obsługi, a następnie zrealizować płatność. Minimalna kwota, jaką wpłacisz w lokalu Fortuny to 1 PLN. Wszystko to podobnie działa w zakładach bukmacherskich STS.

W jaki sposób jeszcze wpłacisz pieniądze do bukmachera? Oczywiście można skorzystać z tradycyjnego przelewu, aplikacji Revolut (działa w Betfan) oraz serwisu Przelewy 24. Opcjonalnie u polskich bukmacherów pojawia się również metoda Paysafecard.

Wypłaty u bukmacherów

Wpłaty omówione, więc teraz skupmy się na wypłatach u bukmacherów. Jak to się prezentuje? Wypłaty pieniądzy od legalnego bukmachera są regulowane w ustawie hazardowej. Tam są zawarte wszystkie wytyczne dotyczące tego, gdzie bukmacherzy mogą wypłacać wygrane swoim klientom. Jak to wygląda w przypadku zakładów online?

Bukmacherzy internetowi w Polsce pieniądze swoim graczom przelewają na rachunek bankowy. Musi to być konto przypisane imieniem i nazwiskiem, tak żeby pokrywało się z danymi konta u bukmachera. Jak widzisz metod wpłat jest sporo, ale w przypadku wypłat to istnieje tylko jedna możliwość: twoje konto bankowe.

Przed wypłatą pieniędzy od bukmachera – trzeba zweryfikować konto.

Bukmacherzy mają limity dotyczące minimalnej wypłaty, ale zazwyczaj zaczyna się ona już od 2 PLN. W ramach indywidualnych systemów płatniczych np. STS Pay lub szybkie wypłaty w Betfan bukmacherzy mają zdolności robienia wypłat z takim efektem, że wygrana na twoim koncie bankowym może pojawić się nawet w ciągu 30 minut! W przypadku standardowych wypłat to może to potrwać nawet trzy dni robocze.

Sprawdź wpłaty i wypłaty w forBET!

Wpłaty i wypłaty bukmacherzy

Do jakich bukmacherów w Polsce możesz robić wpłaty i wypłaty? Prawo w tym przypadku jest jasne i mówi, że płatności możliwe są tylko u legalnych bukmacherów. Które to firmy? To wszyscy ci operatorzy w Polsce, którzy otrzymali zgodę na działalność (licencję) od Ministerstwa Finansów.

Przypomnijmy listę legalnych bukmacherów, do których wpłacisz legalnie pieniądze, a następnie wypłacisz wygrane bez konfliktu z prawem:

 • STS,
 • Betfan,
 • Fortuna,
 • forBET,
 • Betclic,
 • Superbet,
 • Totolotek,
 • eWinner,
 • PZBUK,
 • LVBET,
 • Etoto,
 • Totalbet,
 • Noblebet,
 • BetX.

U którego bukmachera najlepiej wpłacać?

Liderem na rynku, jeśli chodzi o ilość oferowanych metod wpłat jest bukmacher STS! Na stronie sts.pl i aplikacji mobile można znaleźć opcje wpłat od systemów elektronicznych przez portfele online aż po depozyty w lokalu. STS oferuje szerokie spektrum dokonywania płatności, co sprawia, że pod tym kątem to naprawdę wygodny bukmacher. Po prostu z wielu miejsc można wpłacić do niego pieniądze.

sts zakłady bukmacherskie paypal

Wszystkie metody wpłaty w STS:

BLIK, PayU, dotpay, VISA, Mastercard, Pay Pal, tpay, Skrill, Neteller.

Wybierając wpłaty w STS jako nowy gracz możesz użyć kod promocyjny: ZAGRANIE. W zamian za to możesz uzyskać od STS dwa bonusy po zrobieniu pierwszej wpłaty: zakład bez ryzyka 230 PLN i bonus 100% do 1200 PLN. A co więcej, w STS z naszym kodem promocyjnym otrzymasz też freebet bez depozytu 30 PLN.

Więcej informacji o bonusach STS znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Który bukmacher najszybciej wypłaca wygrane?

Jeśli chodzi o szybkość wypłat, również wyróżnimy STS. Wszystko za sprawą STS Pay, które wypłaca pieniądze nawet w 15 minut do 12 banków w Polsce. Jeśli masz konto w: mBank, ING, PKO BP, Milennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, PEKAO, Getin Bank, Noble Bank, BGZ Paribas, to odbierzesz wypłatę od STS w ciągu kwadransa.
STS Pay działa codziennie przez 24 godziny na dobę!

Płatności u bukmacherów – podsumowanie

Ważne, że bukmacherzy w Polsce w swoich usługach płatniczych korzystają tylko z wiarygodnych metod wpłaty. Nie ma ryzyka, że twoje środki finansowe nie trafią do bukmachera, tylko znikną w niewyjaśnionych okolicznościach. Depozyty przy wykorzystaniu dotpay, BLIK, PayU czy Skrill są naprawdę gwarantem bezpieczeństwa.

W przypadku wypłat trzeba pochwalić takich bukmacherów jak STS, Betfan czy LVBET, którzy dzięki indywidualnym systemom wypłat osiągają bardzo dobre rezultaty, a ich klienci nie muszą długo czekać na wygrane.

Jakie są metody wpłaty u bukmacherów?

Opcja wpłaty w zakładach online to: BLIK, dotpay, PayU, Przlewy 24, tpay, Skrill, PayPal, Revolut, karty VISA/Mastercard.

Gdzie otrzymam bonus za wpłatę u bukmachera?

Jako nowy klient bonus za wpłatę otrzymasz w STS, Fortunie, Betfan, Superbet, forBET, Betclic, Totolotek, PZBUK, eWinner i LVBET.

Gdzie można wypłacić pieniądze od bukmachera?

Środki finansowe od bukmachera wypłacisz na swoje konto bankowe.