Jak wpłacić pieniądze do forBET, a następnie wypłacić wygraną? To ważne czynności, ponieważ dotyczą naszych pieniędzy, więc warto zarządzać nimi w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. forBET to legalny bukmacher z wiarygodnymi płatnościami, co sprawia, że pieniądze na koncie tej firmy są bezpieczne, a wypłata środków odbywa się bez problemów. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy: jak wpłacić i wypłacić środki finansowe w forBET!

Rejestrując się w forBET możesz otrzymać już na start bonusy powitalne. Nasz kod promocyjny: 2400PLN daje zakład bez ryzyka 120 PLN, bonus 100% do 2080 PLN oraz Maxizysk 200 PLN. Aby jednak skorzystać z bonusów forBET – trzeba zrobić wpłatę własnych pieniędzy. Także na późniejszym etapie korzystania z usług tego bukmachera obstawianie zakładów będzie możliwe, jeśli twoje saldo depozytowe będzie doładowane przelewem. Więcej o tym, jak odebrać bonusy od forBET za rejestrację i zrobienie wpłaty przeczytasz w tym miejscu: https://zagranie.com/forbet-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Poniżej najpierw zaprezentujemy metody wpłaty, a w dalszej części tego wpisu zobaczysz: jak zrobić wypłatę z konta forBET.

forBET wpłaty – jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

Żeby pojawiła się możliwość zrobienia depozytu w forBET to najpierw trzeba zarejestrować konto i zalogować się. Później po zalogowaniu wystarczy przejść do zakładki “wpłata” i przystąpić do realizacji zlecenia. Jak to wygląda? Zostaniesz poproszony o to, aby ustalić kwotę wpłaty np. 100 PLN, a następnie wybierzesz metodę, którą chcesz zrobić depozyt. Wszystko jest bardzo intuicyjne i naprawdę działa bez zarzutu.

W jaki sposób możesz wpłacić swoje pieniądze na konto forBET? Bukmacher współpracuje z kilkoma wiodącymi podmiotami na rynku płatności online. Po zapoznaniu się z dostępnymi metodami – wybierz tą, która tobie najbardziej odpowiada, a w dalszej części postępuj zgodnie z instrukcją od operatora płatności. Tak działają wpłaty nie tylko u bukmacherów, ale także w zakupach online itd.

Co możesz wybrać z listy wpłat w forBET? Sprawdź:

 • PayU
 • Dotpay
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Sky Cash
 • Karta Visa/MasterCard

Najmniejsza kwota, jaką możesz wpłacić to 1 złotych. Czy są jakieś dodatkowe opłaty za depozyt? Nie! forBET, a także firma robiąca depozyt nie pobierze z twojego konta dodatkowej opłaty – bez względu na to, który sposób wybierzesz.
W jakim czasi pojawi się depozyt u ciebie na koncie forBET? Wszystkie te metody to błyskawiczne płatności, które doładowują od razu konto bukmacherskie. Wpłaty te działają o każdej porze dnia i nocy przez cały tydzień!
Depozyty w forBET zrobisz za pośrednictwem strony internetowej i mobilnej aplikacji.

Jeśli czegoś brakuje w depozytach forBET to portfeli elektronicznych takich jak Skrill, Neteller, a także płatności mobile przez BLIK.

forBET wypłaty – jak odebrać wygraną?

Jeśli uda ci się obrócić bonus lub będziesz obstawiał zwycięskie zakłady, to w każdej chwili będziesz mógł wypłacić środki finansowe ze swojego konta forBET. Bukmacher zrealizuje twoją wypłatę na rachunek bankowy, jaki trzeba podać już w momencie rejestracji konta. Wskazane konto bankowe na które chcesz odbierać wypłaty od forBET musi należeć do ciebie, a więc być założone na twoje imię i nazwisko.

Wypłatę z forBET możesz zrobić po wejściu w zakładkę “wypłaty” na stronie iforbet.pl lub w mobilnej aplikacji. Wszystko odbywa się przez specjalnie przygotowany system płatności Quick Pay. Ustalasz kwotę, jaką chcesz wypłacić, a następnie zaznaczasz wymagane zgody. Ile możesz pobrać z konta forBET? Minimalne wypłaty rozpoczynają się od 1 PLN.

quick pay

forBET wypłaca pieniądze w każdym dniu tygodnia (także w sobotę i niedzielę) w godzinach 9:00 – 23:00. To czas, w którym bukmacher zleci twoją wypłatę na rachunek bankowy. Oczywiście wypłatę możesz zrobić np. o 8:00, ale forBET przyjmie ją do zlecenia dopiero od 9:00.

Dzięki metodzie wypłat Quick Pay czas oczekiwania na wypłacone pieniądze od forBET wynosi tylko 30 minut. A więc np. jeśli zlecasz płatność o 12:00, to już około 12:30 możesz mieć te środki na swoim rachunku bankowym! To naprawdę błyskawiczny system realizowania wypłat! Wybierając Quick Pay minimalna kwota, jaką możesz odebrać to 100 złotych. System Quick Pay działa w takich bankach jak:

 • BNP PARIBAS
 • mBank
 • PKO BP
 • Santander
 • Millennium
 • ING
 • Credit Agricole Bank
 • Alior Bank
 • Pekao S.A.
 • Getin Noble Bank

Oczywiście może zdarzyć się tak, że posiadasz konto w innym banku niżej wyżej wymienione firmy. Jednak bez obaw – pieniądze także trafią na twój rachunek, ale czas oczekiwania może się nieco wydłużyć np. o jeden lub dwa dni.

Robiąc wpłatę nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych. Podobnie jest wypłacając środki z konta forBET – tutaj także bukmacher i bank nie pobierają prowizji. Zdarza się także taka sytuacja, że po zleceniu wypłaty możesz się rozmyślić i chcieć anulować płatność. Czy można wycofać wypłatę? Tak, ale pod jednym warunkiem, że forBET jeszcze nie zdążył jej wykonać. Jeśli zlecona wypłata będzie miała status “wykonana” to niestety nie uda ci się jej anulować. W przypadku chęci anulowania wypłaty zgłoś to na adres e-mail: pomoc@iforbet.pl lub za pośrednictwem czatu “na żywo”.

forBET to firma dbająca o bezpieczeństwo i od czasu wejścia na polski rynek (2016 rok) nie spotkaliśmy się z problemami przy realizacji płatności: wpłat i wypłat. To bukmacher dbający o regulamin i zachowujący się fair w stosunku do klientów.

Sprawdź także jak robić wpłaty i wypłaty u innego legalnego bukmachera:

Zaloguj się aby dodawać komentarze