„Szybkie wpłaty, ale też szybkie wypłaty” – takie zdanie widnieje na oficjalnej stronie BETFAN. Legalny bukmacher, który na pierwszym miejscu stawia potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Oferuje bezpieczne wypłaty bukmacherskie, realizowane przez cały tydzień od 7:00 do 23:00 do ponad 97% kont bankowych w naszym kraju.

Już teraz zapoznaj się z działem „wypłaty BETFAN” i wybierz odpowiednią dla siebie!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wypłaty BETFAN – sprawdź najlepsze metody płatności

Metody i szybkości wypłat są niezwykle ważne dla graczy zakładów bukmacherskich. W końcu wypłata wygranej stanowi najprzyjemniejszą część tej formy rozrywki. Dlatego kluczowym elementem jest, by forma wypłacania gotówki nie stanowiła problemu i przebiegała ekspresowo.

Wypłata środków pieniężnych w BETFAN (Prezlewy24) trwa średnio do 15 minut. Gwarantujemy, że jest w 100% bezpieczna. Szybka wypłata przelewana jest do 19 banków: mBank, Inteligo, PKO, Santander, ING, Bank Pekao, ALIOR BANK, Millenium, Credit Agricole, BOŚ, BNP PARIBAS, getinbank, Eurobank, Raiffeiden BANK, Bank Pocztowy, IdeaBank, Nest BANK, Volkswagen Bank oraz Toyota Bank.

wypłaty betfan

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań strona internetowa BETFAN umożliwia skontaktowanie się z obsługą klienta, która na czacie live odpowie na nasze pytania przez 7 dni w tygodniu (w godzinach 9:00-23:00). Każdy gracz może skorzystać również z kontaktu mailowego (bog@betfan.pl) oraz telefonicznie (+48 22 125 50 50).

 

Jak dokonać wypłaty BETFAN?

Jeśli chcesz wypłacić wygrane środki pieniężne ze swojego prywatnego konta bukmacherskiego, wystarczy wejść na profil i kliknąć zakładkę „WYPŁAĆ”. Realizacja zleconej wypłaty trwa zazwyczaj do 15 minut, jednak należy pamiętać, że czas wypłaty gotówki, jest uzależniony od pracy banków.

wypłaty betfan

Przelewy24 to gwarancja szybkich wypłat pieniężnych, których przelew znajdzie się na Twoim koncie w zaledwie kilka minut. Wypłaty BETFAN realizowane są przez 7 dni w tygodniu od 07:00 do 23:00. W przypadku 97% kont w Polsce przelew zostanie zaksięgowany od razu! Pełną listę banków oferujących szybkie przelewy, znajdziesz na oficjalnej stronie BETFAN [TUTAJ].

Minimalna kwota pieniężna dla szybkich wypłat stanowi 10 zł. Z kolei maksymalne środki pieniężne, jakie można wypłacić to 4999 zł. Pamiętaj, że każdy gracz zakładów bukmacherskich może zrealizować do 3 szybkich wypłat dziennie. W BETFAN minimalna kwota wypłaty wynosi 1 zł, jednak taka stawka nie jest realizowana przez banki.

 

Prowadzenie BETkonta

Podczas rejestracji swojego profilu bukmacherskiego na stronie BETFAN, konieczne jest podanie prawidłowego numeru konta bankowego. Zostaje ono automatycznie przypisane do danego profilu. Jeśli istnieje taka konieczność, posiadamy możliwość zmiany konta przypisanego do BETkonta. W jaki sposób dokonać zmiany? Wystarczy doładować depozyt o kwotę 1 zł poprzez przelew z NOWEGO KONTA bankowego. Następnie napisać wiadomość do obsługi BETFAN na adres e-mail (bog@betfan.pl), załączając potwierdzenie przelewu wygenerowanego w systemie transakcyjnym nowego banku. Pamiętaj, że screenshot jest nieakceptowalny. Przesłać należy pobrany wyciąg z banku. Po sprawdzeniu wpłaty, zespół skontaktuje się w celu potwierdzenia zmian.

Jeśli obawiasz się, że bukmacher pobiera opłatę za wypłatę środków pieniężnych z konta, to jesteś w błędzie. Wypłaty BETFAN są całkowicie bezpłatne. To samo tyczy się prowadzenia BETkonta, które jest darmowe dla każdego gracza.

Każdy gracz decydujący się na założenie konta bukmacherskiego w BETFAN posiada jedno BETkonto. Nie ma możliwości wypłaty wygranych środków pieniężnych z jednego BETkonta na drugie. Wypłaty dokonywane są wyłącznie na prywatne konto bankowe właściciela.

 

Poznaj dwa przypadki, w których wypłaty BETFAN nie znajdą się na Twoim koncie

Wypłaty BETFAN może i są szybkie i proste, jednak przede wszystkim bezpieczne. Jeśli wypłacone środki pieniężne jeszcze nie trafiły na Twoje konto, oznacza to, że Twój bank nie znajduje się na liście szybkich wypłat. Bez obaw zlecenia w BETFAN są wykonywanie przynajmniej kilkanaście razy dziennie i nie ma możliwości, aby nie zostały przelane na konto bankowe gracza. W przypadku przelewu na konto nieposiadające szybkich wypłat, pieniądze dotrą z lekkim opóźnieniem (zazwyczaj 1-2 dni robocze). W wyjątkowych przypadkach może to potrwać do 7 dni roboczych, jednak jest to dość rzadka sytuacja.

Jeśli wypłata BETFAN została anulowana, wszystko wskazuje na to, że firma miała pewne zastrzeżenia co do uprawień osoby zlecającej wypłatę środków pieniężnych. W takiej sytuacji zespół BETFAN przeprowadza ponowną weryfikację konta lub prosi o dokument potwierdzający tożsamość posiadacza BETkonta. Po dostarczeniu odpowiednich dokumentów możliwe jest bezproblemowe wypłacenie środków pieniężnych.

Wszystkie zapytania dotyczące wpłat depozytu, wypłat gotówki i prowadzenia BETkonta można zadawać na adres bog@betfan.pl. Konsultanci operatora pomogą Wam w każdej sprawie, w wyznaczonych godzinach pracy.

 

Oferta promocyjna BETFAN – wykorzystaj bonus i wejdź do gry!

Bonus powitalny oferowany przez markę BETFAN składa się z dwóch mocnych promocji dla graczy. Pierwszą z nich jest zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN (ze zwrotem na konto główne, wypłacany bez wymogów obrotowych). Drugą ofertą jest bonus od depozytu aż do 3000 PLN. Taka kwota przysługuje przy wykorzystaniu kodu promocyjnego 3100PLN i przeznaczona jest dla czytelników naszego serwisu.

Jeszcze jedną ciekawą ofertę stanowi podwyższenie wygranej do +14%, innymi słowy bukmacher oddaje nam kwotę podatku i zwiększa zysk na naszym koncie. Promocja gry bez podatku jest jedną z najchętniej wybieranych przez graczy.

Skorzystaj z kodu promocyjnego i wejdź do gry jak prawdziwy VIP! 🙂

Zaloguj się aby dodawać komentarze