Gdzie oglądać spotkanie Włochy – Argentyna? Jeżeli się nad tym zastanawiasz, to niżej znajdziesz odpowiedź! Oprócz Ligi Narodów i kwalifikacji do mistrzostw świata czeka nas spotkanie najlepszych drużyn z Europy i Ameryki Południowej, czyli starcie Włochy – Argentyna. Kto je wygra i zdobędzie nowe trofeum po raz pierwszy w historii?
Fuksiarz, polsatbox
fot. fuksiarz

Włochy – Argentyna, gdzie oglądać

W środę rozegrane zostanie spotkanie w ramach nowego pucharu, w którym mistrzowie Europy i Ameryki Południowej zmierzą się ze sobą. Która z ekip po raz pierwszy sięgnie po nowe trofeum? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym wieczorem. Tak się składa, że to starcie będzie do obejrzenia w Polsat Box Go, a jeżeli nie masz dostępu do tej platformy, to niżej pokażemy Ci, jak możesz go zdobyć za darmo!

Włochy – Argentyna, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Włochy – Argentyna będzie puszczona w Polsat Box Go. Ta platforma internetowa pokazuje regularnie spotkania pierwszej ligi. Co zrobić, jeżeli nie masz do niej dostępu? To akurat jest bardzo proste, a dokładnie to tłumaczymy niżej, gdzie pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go.

Włochy – Argentyna, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Włochy – Argentyna? Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Polsat Box Go – to świetne rozwiązanie, bo dzięki temu nie musisz płacić za samą transmisję z tego starcia, a masz dostęp na aż 30 dni!
  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać minimum 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
W Fuksiarzu na start dostaniesz m.in. zakład bez ryzyka i grając razem z nim będziesz mógł zwiększyć swoje emocje z oglądania m.in. spotkania Włochy – Argentyna!

Włochy – Argentyna, transmisja online

Transmisja online z meczu Włochy – Argentyna będzie również transmitowana w wersji na telefony i telewizory od Polsat Box Go. Potrzebujesz po prostu urządzenia z systemem Android, albo iOS lub Smart TV. Jak więc widzisz, możliwości jest sporo i powinieneś znaleźć coś dla siebie.

Włochy – Argentyna, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie Włochy – Argentyna możesz jeszcze zerknąć na kursy bukmacherskie, które są wystawione na to starcie. W ofercie operatorów da się w końcu znaleźć interesujące zakłady, takie jak np. rynek 1X2.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:56.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Włochy - Argentyna?

Spotkanie Włoch z Argentyną będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go!

O której Włochy zagrają z Argentyną?

Włochy zagrają z Argentyną o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze