Gdzie oglądać mecz WKS – Sierra Leone? Jeżeli przeczytasz poniższy artykuł, to wszystkiego się dowiesz. Starcie Wybrzeża Kości Słoniowej ze Sierra Leone wcale nie powinno być nudne. Obie te ekipy dobrze się zaprezentowały w pierwszej kolejce. Jak im pójdzie tym razem? Czy WKS zapewni sobie awans do play-offów?

WKS – Sierra Leone – gdzie oglądać dzisiaj?

W pierwszym swoim meczu w Pucharze Narodów Afryki zawodnicy Wybrzeża Kości Słoniowej wygrali 1:0 z Gwineą Równikową. WKS nie miał jednak wcale łatwo, a teraz będzie musiał zmierzyć się ze Sierra Leone, która postawiła się Algierii. Na pewno będzie to interesujące spotkanie. Tym razem obejrzysz je m.in. w STS, a o szczegółach piszemy właśnie niżej. Za nim przejdziemy do tego, to zobacz jeszcze, gdzie oglądać Puchar Narodów Afryki.

WKS – Sierra Leone: za darmo w internecie

Gdzie będzie stream online z meczu WKS – Sierra Leone? Transmisja z meczu tych ekip zostanie pokazana m.in. w STS TV. Ten bukmacher jedyne, czego wymaga, to zagranego dowolnego kuponu w ostatnich 24 godzinach. Szczegóły tutaj:

  1. Zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote
  5. Oglądaj mecz
baner sts stream online
fot. sts

WKS – Sierra Leone: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu WKS – Sierra Leone będzie dostępna w Viaplay oraz w STS TV. W drugim z tych przypadków puść po prostu ją w aplikacji mobilnej i przerzuć obraz chromecastem na TV!

WKS – Sierra Leone: stream na żywo online

Gdzie oglądać stream online z WKS – Sierra Leone? Spotkanie tych ekip odpalisz także w aplikacji mobilnej od STS, którą pobierzesz ze sklepu Play lub odpowiednika na iOS. Do jej działania potrzebujesz jedynie sprawnego internetu.

WKS – Sierra Leone: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz WKS – Sierra Leone, to zobacz też, jakie są kursy od bukmacherów. Zagrać można ciekawe zakłady ze sporym value i przy okazji zwiększysz swoje emocje z oglądania meczów i kibicowania wybranym drużynom.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 06:17.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz WKS - Sierra Leone?

Spotkanie WKS - Sierra Leone obejrzysz m.in. w STS.

O której WKS zagra ze Sierra Leone?

Starcie tych ekip zaplanowane zostało na godzinę 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze