Gdzie oglądać mecz WKS – Egipt? Przeczytaj ten tekst, a wszystkiego się dowiesz. W środę WKS zmierzy się z Egiptem w 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki. Będzie to na pewno jedno z ciekawszych spotkań, jakie nas czekają w tym etapie zmagań. Wybrzeże Kości Słoniowej na pewno nie będzie miało prostej przeprawy, ale możemy oczekiwać dobrego widowiska.

WKS – Egipt – gdzie oglądać dzisiaj?

Gdzie oglądać mecz WKS – Egipt? Będziesz mógł to zrobić w STS, ale najpierw trzeba spełnić pewne warunki. O szczegółach więcej piszemy niżej, gdzie dowiesz się dokładnie, co zrobić. Wybrzeże Kości Słoniowej zagra z Egiptem w ramach 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki. Egipcjanie mają wiele argumentów po swojej stronie, ale na pewno nie będzie to proste starcie dla nich.

WKS – Egipt: za darmo w internecie

Gdzie będzie stream online z meczu WKS – Egipt? Jedną z opcji jest STS, o którym pisaliśmy wyżej. Aby skorzystać z transmisji u tego operatora, należy zarejestrować się z kodem ZAGRANIE, zalogować na konto i obstawić dowolny kupon za minimum 2 PLN.

 1. Zarejestruj swoje konto: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
 2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za co najmniej dwa złote
 5. Oglądaj mecz
sts tv, baner
fot. sts

WKS – Egipt: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz WKS – Egipt? Możesz za pomocą chromecasta przerzucić obraz na telewizor i w ten sposób zaoszczędzisz sporo kasy. Taką opcje da Ci zarówno STS TV, jak i Fortuna TV, do której właśnie teraz przejdziemy. Najpierw jednak zobacz jeszcze, jakie są proponowane przez nas typy dnia.

WKS – Egipt: stream na żywo online

Przed startem meczu WKS – Egipt zobacz też, jak skorzystać z Fortuna TV. Tutaj bukmacher wymaga już zagranego dowolnego kuponu za minimum 2 PLN, rozliczenia go oraz posiadania dodatniego salda na koncie.

 1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. Wpisz kod ZAGRANIE
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj dowolny kupon
 5. Poczekaj aż będzie rozliczony
 6. Miej dodatnie saldo na koncie
 7. Przejdź do TV
 8. Oglądaj mecz
Fortuna
Oglądaj PNA w Fortunie!

WKS – Egipt: zapowiedź meczu

Spotkanie WKS – Egipt zapowiada się na dość interesujące. Za nim rozpocznie się mecz zobacz jeszcze, jakie są kursy od bukmacherów. W ofercie operatorów znajdziesz kilka ciekawych zakładów ze sporym value.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 15:31.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz WKS - Egipt?

Starcie WKS - Egipt będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której WKS zagra z Egiptem?

WKS zmierzy się z Egiptem już o godzinie 17:00.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze