Czas na ostatni turniej, gdzie do zgarnięcia jest prawie 1000 punktów do rankingu! Dla panów, jak i dla pań, jest to ostatni tak ważny sprawdzian, który może nam sporo powiedzieć, przed nadchodzącym Roland Garrosem. Po tym turnieju niektórzy zawodnicy będą jeszcze sprawdzać swoje siły w turniejach o niższej randze, a poważniejsi kandydacie, czekać będą na losowanie do głównego turnieju. Co ważne, to fakt, że mączka w Romie jest zbliżona do tej, jaką zobaczymy w Paryżu. Kto dobrze wejdzie w majowe starcia na włoskich obiektach? Sprawdźcie, co przygotowaliśmy, a także zapraszam do założenia konta w Fortunie, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Barbora Krejcikova – Saisai Zheng

11.05.2021 r. – 10:00

Jako pierwsze starcie na nasz kupon, zaproponuje Wam mecz pań, który powinien mieć jedną faworytkę. Zwyciężczyni z gry podwójnej z Madrytu w parze z Kateriną Siniakovą powalczy teraz w grze pojedynczej. W pierwszej rundzie musi szybko zaaklimatyzować się z zupełnie inną nawierzchnią, jaka znajduje się w Rzymie. Czeszka pokazała, że ma spory bagaż umiejętności już podczas ostatnich turniejów, w których brała udział. Obecnie dużo poświęcała czasu na trening pod kątem singlowym, co od razu przynosi efekty. Spora przewaga serwisowa będzie po stronie reprezentantki Czech, która zdecydowanie bardziej ma przewodzące pierwsze podanie w porównaniu do rywalki z Chin. Barbora nie ma jakiegoś wybitnego aspektu poruszania się po korcie ziemnym, jednak jej zagrania są pressujące i często zmusza rywalki do gry defensywnej, co z pewnością nie będzie dzisiaj podobało się Zheng. Krejcikova ma bardzo duże umiejętności gry na siatce, co z pewnością jest zasługą jej częstych występów w meczach deblowych. Ma ona bardzo obszerny zamach, co pozwala jej na nabranie siły i stworzenie dużej prędkości

Chinka, jak większość zawodników i zawodniczek z Azji w tym sezonie, bardzo mizernie prezentują się na tenisowych kortach. Widać, że bardzo ciężko jest im się odnaleźć po przerwie turniejowej, spowodowanej światowym zatrzymaniem rozgrywek. Mogliśmy się jej przyjrzeć bardzo uważnie podczas turnieju w Madrycie, gdzie w pierwszej rundzie spotkała się nasza rodaczką Magdą Linette, a później z Simoną Halep. Słabe oba mecze, gdzie w przypadku pierwszego tylko dzięki słabej dyspozycji i niezdecydowaniu Polki, udało jej się wygrać. Halep także bez formy, a potrafiła wygrać set do zera. Duże znaczenie ma jej słaby drugi serwis, który nie sprawia żadnych problemów rywalkom, a będzie to zdecydowanie łatwy czynnik w grze dla Barbory, która powinna mocno returnować drugie podania rywalki. Chinka nie pokazała nic nadzwyczajnego, oprócz kilku dłuższych wymian, które wytrzymała w spotkaniu z Halep. Dawała się spychać do defensywy w meczu Magdą i Simoną, z czego nie zdobywała punktów. Sama gra na linii jest solidna, ale ciężko w jej grze o znalezienie jakiś momentów zwrotnych w grze, w których to ona chciałaby przejąć inicjatywę i prowadzić wymiany. Uważam ją za zupełnie poza formą, a czy w lepszej dyspozycji będzie rywalka, to okaże się w trakcie meczu.

Co obstawiać?

To spotkanie nie powinno opiewać w niesamowite zwroty akcji i raczej widzę tutaj przewagę zawodniczki z Czech, która w ostatnim czasie przykłada się do swoim pojedynczych występów. Mimo że mączka nie jest dominującą nawierzchnią dla reprezentantki Czech, to sądzę, że w dniu dzisiejszym powinna ze sporym zapasem pokonać rywalkę, która nie jest w wysokiej formie, a jej zagrania nie powinny przynosić wielu problemów Barborze. Gramy na win Czeszki! Dodatkowo zachęcam do założenia konta w Fortunie, gdzie możecie skorzystać z naszych kodów promocyjnych z bezpośredniego linku! 

Fortuna
1.45
Barbora Krejcikova -2,5 gemów handicap

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie

Miomir Kecmanovic – Aslan Karatsev

10.05.2021 r. – 12:00

Ciekawie zapowiadające się starcie, gdzie spotkają się zawodnicy o zupełnie odmiennych rodzajach gry i prezentacji na korcie. Miomir, który większość swoich meczów gra na pełnej dynamice i szybkości, a Aslan opiera się na twardej defensywie i ustawianiu sobie przeciwników pod własne dyktando. Serb nie może mówić o dobrym początku sezonu, który dużo lepiej spisywał się na czerwonej cegle w Ameryce Południowej, gdzie w turnieju w Buenos Aires dotarł do półfinału i musiał zaznać wyższość dopiero Diego Schwartzmana. Powrót do Europy nie był już tak udany, a jego gra jest mocno falująca i nie ma zbyt dużo czynników, które można by było zaliczyć do przeważających przy danym rywalu. Nie ma on atutu własnego serwisu, który nie jest tak niebezpieczny, jak u Rosjanina. W trakcie wymian trzeba zwrócić uwagę na jego dynamikę, jednak ona często przerasta dokładność przy tym elemencie gry. Zbyt dużo biegania, a za mało gry ekonomicznej, gdzie pokazywałby znaczną przewagę na korcie. Średnie występy nie napawają możliwością pozytywnych wyników w postaci jego osoby.

Z kolei rewelacja tego roku, czyli Aslan Karatsev z bardzo dobrej strony pokazał się w turnieju w Madrycie. Zawodnik, który jest już w pełni sezonu, pokazał nam się dużo lepiej na hardach, niż na cegle, jednak jego gra jest naprawdę godna podziwu. Ma on w swoim arsenale sporo zagrań, które dawają mu przewagę na korcie. Można by wymieniać ileż zagrań kończących sobie ustawia i robi to zupełnie świadomie, gdzie gra jest wtedy mocno kreowana przez niego samego. Do tego ma zdecydowanie większą broń w postaci serwisu. Dużo większy czynnik wygranego pierwszego podania, niż jest to przy nazwisku jego przeciwnika. Aslan ma w zwyczaju późno wchodzić w mecze i w turnieje. Jednak tacy zawodnicy, jak Miomir, wydawają się być idealnymi rywalami na rozgrzewkę. Zawodnicy nie spotkali się jeszcze nigdy w bezpośrednich starciach, ale liczę na premierową wygraną zawodnika z Rosji, który ma dużo więcej jakości i stylu, co powinno zaskutkować awansem do kolejnej rundy. Aslan jest kreowany, jako jeden z największych objawień tego sezonu, z czym bez wątpienia mogę się zgodzić. Jego gra często porywa w kwestiach sportowych, ale warto też podkreślić jego umiejętności mentalne, gdzie podczas meczu niemal nie pokazuje emocji. Nie wiadomo, co się dzieje w głowie, gdyż nie jest jeszcze na tyle doświadczonym graczem w dużych turniejach, ale sądzę, że przy takim progresie, jaki zrobił ten zawodnik, sfera psychologiczna także jest rozwijana i będzie w tym aspekcie coraz lepszy. Może w tym turnieju powalczyć o rozstawienie w Roland Garrosie, jednak potrzebowałby zainkasować bardzo dużą ilość punktów, przy słabszych występach rywali, znajdujących się przed nim w rankingu. Z pewnością będzie się chciał pokazać z dobrej strony, aby wzbudzić większe zainteresowanie i obawy przeciwników przed szlemem, ale pierwszym zadaniem do wypełnienia tych celów jest awans do kolejnej rundy i pokonanie młodszego Serba.

Co obstawiać?

To spotkanie stawiam jako ostatnie w naszym kuponie, gdzie idę w stronę Rosjanina. Aslan wydaje się, że lekko odpuścił poprzedni turniej, aby nabrać siły na ostatnie przygotowanie przed French Open, na mączce, które jest bardziej podobna niż ta w Madrycie. Co więcej, Miomir nie jest na tyle wszechstronnym zawodnikiem, aby mógł przeciwstawić się w defensywie przeciwko dzisiejszemu rywalowi. Gramy na win Rosjanina! Dzisiaj proponuje skorzystać z oferty Fortuny, gdzie stworzony jest kupon! 

Fortuna
1.40
Aslan Karatsev win

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Dubel 10.05.2021

W Fortunie macie możliwość dostać bonus i grę bez podatku, gdzie każde zdarzenie powinno zawierać kurs minimum 1.30! Sprawdźcie opinię na temat tego bukmachera!

fot. Bai Xuefei

Zaloguj się aby dodawać komentarze