Wisła Płock – Znicz Pruszków: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.11.2023

Piłkarz Wisły Płock faulujący rywala

Gdzie oglądać Wisła Płock – Znicz Pruszków? Aspirująca do powrotu na boiska Ekstraklasy drużyna z Płocka w ostatnich meczach wyglądała naprawdę przyzwoicie i z pewnością będzie chciała podtrzymać dobrą formę w starciu z beniaminkiem w osobie Znicza. Starcie to zainteresuje fanów Fortuna 1. Ligi, a ja w poniższym tekście udzielę informacji, gdzie i w jaki sposób mecz ten będzie można obejrzeć na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Wisła Płock – Znicz Pruszków na żywo w TV

Grająca w tym sezonie na drugim poziomie rozgrywkowym Wisła Płock nie ma ochoty zabawiać na zapleczu Ekstraklasy zbyt długo. Mająca nadzieję na awans drużyna ostatnimi czasy gra naprawdę dobrze i będzie również faworytem niedzielnej batalii z beniaminkiem z Pruszkowa. Mecz ten będzie drugim niedzielnym starciem Fortuna 1. Ligi i rozpocznie się 26. listopada 2023 roku punktualnie o godzinie 15:00. Jeżeli chodzi natomiast o możliwości obejrzenia tej batalii na żywo, to niestety nie znajdziemy nigdzie transmisji na żywo w TV. Polecam zerknąć jednak na kursy bukmacherskie dotyczące tego starcia i przechodzę już do kwestii streamów online!

Wisła Płock – Znicz Pruszków, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przejdźmy zatem do zapowiedzianego tematu streamów online, ponieważ w taki sposób będzie już można zobaczyć niedzielną rywalizację na Orlen Arena! W sezonie 2023/24 prawa do pokazywania meczów Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat i o ile nie wszystkie spotkania znajdziemy w TV, o tyle każde z nich można śledzić na żywo w formie transmisji internetowej, czyli streamu online. Trzeba jednak uczciwie zaznaczyć, że dostęp do platformy Polsat Box Go nie jest darmowy, bo zapłacić za subskrypcję należy realne pieniądze. Fanom polskiej piłki zapewne nie będzie to jednak specjalnie przeszkadzać!

Gdzie oglądać Wisła Płock – Znicz Pruszków?

Reasumując zatem treść tego krótkiego artykułu, z dostępem do meczu Wisła Płock – Znicz Pruszków nie będzie problemu, o ile jesteście w stanie wydać kilka groszy na dostęp do transmisji. W przypadku legalnego i bezpiecznego streamu online, musimy liczyć się z koniecznością zapłaty. Na sam koniec zachęcę jednak do sprawdzenia, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę w kontekście innych gier 16. kolejki. Powodzenia i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze