1. Liga gdzie oglądać? | transmisje TV na żywo Pierwsza Liga Polska

1. liga tranismisje

Gdzie oglądać Pierwszą Ligę? Rozgrywki 1. ligi, czyli zaplecza piłkarskiej Ekstraklasy mają szerokie grono odbiorców, ponieważ tam toczy się batalia o udział w elicie. Pierwsza liga posiada tytularnego sponsora, jakim jest bukmacher Fortuna, a także partnera telewizyjnego. To właśnie dzięki niemu można oglądać transmisje TV z meczów 1. ligi. Gdzie oglądać 1. ligę? Co zrobić, żeby była dostępna transmisja live ze spotkań pierwszoligowych drużyn? Sprawdź, jak oglądać 1. ligę “na żywo”!

fuksiarz polsat

1. Liga transmisje na żywo

Kibice piłkarscy pasjonują się transmisjami live z Ekstraklasy, Premier League i La Liga, ale wiadomo, że koszula bliższa ciału. W Polsce chętnie oglądane są też rozgrywki 1. ligi. To bezpośrednia walka o to, kto awansuje do Ekstraklasy. Oglądając pierwszą ligę ma się pewność, że ogląda się też mecze przyszłego ekstraklasowicza.

Włodarze 1. ligi kontynuują współpracę z telewizją Polsat. To partner TV do transmitowania meczów 1. ligi piłkarskiej w naszym kraju. Polsat oferuje transmisje online za pośrednictwem kanałów takich jak Polsat Sport i Polsat Sport Extra. To płatne stacje, ale dzięki ofercie Fuksiarz możesz mieć do nich dostęp zupełnie za darmo! Wystarczy zarejestrować się u tego bukmachera z naszego linka i wpłacić 50 zł, a otrzymasz 30-dniowy voucher na Polsat Box Go!

Pierwsza Liga 2021/2022 – kiedy są mecze?

Po typach na 1. ligę łatwo można sprawdzić, kiedy są mecze w tych rozgrywkach. Sezon w 1. lidze startuje w lipcu i trwa praktycznie do końca maja. Spotkania rozgrywane są przede wszystkim w weekendy, ale też nie brakuje kolejek, które odbywają się w środku tygodnia. Generalnie większość kolejek w 1. lidze rozpoczyna się w piątek, a kończy w poniedziałek. To podobny model kalendarza, który obowiązuje w Ekstraklasie.

Wymogi licencyjne PZPN obligują kluby do posiadania sztucznego oświetlenia. To oznacza, że mecze 1. ligi mogą odbywać się też w godzinach wieczornych. Telewizja Polsat transmituje “na żywo” 1. ligę o różnych porach. Stacja wybiera do relacji spotkanie, które jej zdaniem jest najciekawsze. Jeśli polujesz na transmisje ze wszystkich meczów 1. ligi – to powinieneś wybrać Polsat Box GO.

Fuksiarz voucher

Gdzie oglądać 1. Ligę 2021/22?

Mecze “na żywo” w internecie, jak i w TV sprawiają, że coraz łatwiej o dostęp z interesującego nas zdarzenia sportowego. Tak też jest z rozgrywkami 1. ligi. Zaplecze Ekstraklasy można śledzić na kanałach Polsatu, który dostępny jest w telewizji cyfrowej i online. Stacje takie jak Polsat Sport i Polsat Sport Extra uruchomisz przez internet i dekoder telewizji satelitarnej. W ten sposób każdy kibic powinien znaleźć wygodny sposób na oglądanie meczów 1. ligi ze swojego domu.

Lista kanałów, które transmitują “na żywo” 1. ligę:

  • Polsat Sport,
  • Polsat Sport Extra.

Kibice kojarzą Polsat z tego, że posiada on mecze Ligi Mistrzów, ale nie transmituje ich za pośrednictwem ogólnych kanałów sportowych. Czy podobnie jest z 1. ligą? Nie. W tym przypadku Polsat nie oferuje transmisji live 1. ligi za dodatkową opłatą. Jeśli posiadasz dostęp do wyżej wymienionych kanałów, to będziesz mógł obejrzeć rozgrywki 1. ligi.

Pierwsza Liga – gdzie oglądać za darmo?

Za darmo można oglądać m.in. mecze Bundesligi u polskich bukmacherów takich jak STS i Superbet. A co z 1. ligą? Bukmacherzy online nie mają praw do transmisji tych rozgrywek, dlatego kibic musi posiłkować się tylko abonamentem Polsatu. Stacje Polsat Sport i Polsat Sport Extra w telewizji cyfrowej i online – są kodowane. Co to oznacza? To że trzeba posiadać abonament Polsatu lub aktywne konto w Polsat Box Go, żeby oglądać “na żywo” 1. ligę.

Jedyna darmowa opcja na mecze 1. ligi online, to nasz voucher, który oferuje bukmacher Fuksiarz. Dzięki niemu uzyskujesz miesięczny okres próbny do Polsat Box GO – to oznacza też dostęp do streamów online z 1. ligi. Co jeszcze? W tym pakiecie znajdziesz też wszystkie spotkania Ligi Mistrzów oraz pozostałe stacje sportowe: Eleven Sports, Canal+ Sport 3 i Eurosport.

1. Liga Transmisje Online i TV, mecze na żywo w Internecie

Telewizja Polsat posiada prawa do transmitowania meczów 1. ligi. To stacja, która zazwyczaj do relacji live wybiera jeden mecz w każdej kolejce. Komentatorzy Polsat prosto ze stadionu relacjonują boiskowe zdarzenia, co czyni widowisko bardzo atrakcyjnym. Odbiór tych meczów możliwy jest przez internet i TV. Co więcej, Polsat Box GO możesz zainstalować również na swój telefon, jako jedna z aplikacji iOS/Android.

Każdy z kanałów Polsatu, który odpowiada za transmisję 1. ligi – możesz znaleźć w formie telewizji satelitarnej i streamu online. Wszystko to jest możliwe dzięki pakietowi Polsat Box GO – to aplikacja mobile na Smart TV, która umożliwia odbiór wszystkich propozycji programowych za pośrednictwem relacji online. W Polsat Box Go online obejrzysz też Ligę Mistrzów i pozostałe wydarzenia sportowe.

Jakiś czas temu Polsat zmienił szyld telewizji cyfrowej na Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat). To wciąż jeden z liderów branży telewizyjnej, więc dostęp do wszystkich kanałów tej stacji możesz też mieć za pośrednictwem tradycyjnej TV.

1. Liga w telewizji [streamy online]

Rozgrywki 1. ligi w telewizji obejrzysz przy użyciu dekodera Polsat Box lub aplikacji w Smart TV. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, to musisz wykupić odpowiedni abonament od Polsatu, w którym będą znajdować się takie kanały jak Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Stream online z 1. ligi również dostępny jest przy użyciu telewizora. W tym przypadku w urządzeniu należy posiadać funkcje Smart, która umożliwia instalacje różnych aplikacji m.in. takich jak Polsat Box Go. Po założeniu konta na tej platformie i wykupieniu abonamentu “sport” – możesz oglądać wybrane transmisje z 1. ligi.

Pierwsza Liga w Internecie

Główny nadawca 1. ligi, a więc Polsat posiada model transmisji online, który pozwala na oglądanie tych rozgrywek w internecie. W jaki sposób? Możesz to zrobić w Smart TV, komputerze lub telefonie.

Do oglądania 1. ligi w internecie wystarczy posiadać konto w serwisie Polsat Box GO, a następnie kupić abonament. Miesięczny koszt takiej subskrypcji to 40 zł. W tej cenie otrzymujesz nie tylko transmisje live z 1. ligi, ale też Champions Leagie i m.in. mecze piłkarskiej reprezentacji.

Polsat Box Go uruchomisz w komputerze (bez pobierania aplikacji), a także telefonie i Smart TV.

Kliknij i odbierz miesięczny voucher od Fuksiarza na Polsat Box Go, dzięki któremu będziesz mógł oglądać 1. Ligę!

Voucher na 1. Ligę od bukmachera Fuksiarz

Poniżej w kilku krokach zdradzamy, jak przy naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz, możesz wygrać voucher na Polsat Box GO transmitujący 1. ligę:

  1. Zarejestruj się na fuksiarz.pl klikając w nasz link: https://zagranie.com/goto/fuksiarz-polsatbox
  2. Po zalogowaniu się na konto bukmachera – wpłać przynajmniej 50 złotych.
  3. Zostaniesz poinformowany o uzyskaniu vouchera na 30 dni do Polsat Box Go.
  4. Aktywuj voucher i oglądać Polsat Sport przez 30 dni za darmo!

Legalni bukmacherzy oferują też inne sposoby oglądania meczów “na żywo”. W tym miejscu znajdziesz ofertę poszczególnych streamów bukmacherskich: https://zagranie.com/transmisje-live-bukmacherzy/.

Pierwsza liga – transmisje Polsatu

Telewizja Polsat w TV nie obsługuje 1. ligi w tak szerokim ujęciu, jak Canal+ rozgrywki Ekstraklasy. W tym przypadku stacja skupia się na najważniejszych meczach i to właśnie je można oglądać “na żywo”. Wybór transmitowanego spotkania zależy już od decyzji Polsatu. Wszystkie mecze 1. ligi można oglądać natomiast w Polsat Box GO. Tam użytkownik samemu dokonuje wyboru, ponieważ znajduje się przekaz ze wszystkich stadionów 1. ligi.

W TV spotkania 1. ligi transmitowane są na Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Dokładny harmonogram transmisji uwarunkowany jest też pozostałymi zdarzeniami, które relacjonuje Polsat m.in. siatkarską Plus Ligą.

FAQ

Która telewizja transmituje mecze 1. ligi?

Mecze 1. ligi w Polsce "na żywo" można oglądać w stacji Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Gdzie oglądać 1. ligę online?

Rozgrywki 1. ligi online obejrzysz za pośrednictwem Polsat Box GO, do którego oferujemy darmowy voucher.

Zaloguj się aby dodawać komentarze