W sobotę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Wisły Płock z Lechem Poznań, które będzie ostatnim meczem tego dnia w naszej rodzimej lidze. Kolejorz ma większe szanse na zwycięstwo tutaj, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Na pewno warto będzie obejrzeć spotkanie tych drużyn, które zapowiada się na bardzo interesujące!

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Wisła Płock – Lech Poznań, gdzie oglądać

W sobotę w Ekstraklasie rozegranych zostanie łącznie pięć spotkań, a ostatnim z nich będzie starcie Wisły Płock z Lechem Poznań. Kolejorz jest w walce o mistrzostwo kraju, ale jeżeli chce je zdobyć, to musi dalej regularnie punktować i nie może tracić oczek w głupi sposób, co mu się zdarzało w ostatnim czasie. Czy Wiśle uda się zatrzymać Lecha? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, a o tym, gdzie je oglądać, piszemy niżej!

Wisła Płock – Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać w Wisła Płock – Lech Poznań, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość, gdyż Canal+ Sport pokaże to starcie na dwóch kanałach, a do tego możesz skorzystać także z Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Jeżeli chodzi o kanały telewizyjne, to spotkanie tych ekip obejrzysz w Canal+ 4K Ultra oraz Canal+ Sport.

Wisła Płock – Lech Poznań, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  4. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)

W eWinner kod promocyjny od nas zapewni Ci specjalne bonusy na start, z którymi możesz obstawić to spotkanie i w ten sposób zwiększysz emocje z jego oglądania!

Wisła Płock – Lech Poznań, transmisja online

Transmisja online z meczu Wisła Płock – Lech Poznań rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:30. Warto podkreślić, że starcie tych ekip będziesz mógł włączyć nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale także w wersji na telefony oraz w przeglądarce. Jeżeli chodzi o aplikację mobilną, to ta jest dedykowana na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Wisła Płock – Lech Poznań, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się mecz Wisła Płock – Lech Poznań warto bliżej przyjrzeć się także kursom, które są dostępne na to starcie. Zdaniem operatorów większe szanse mają goście, ale czy to się przełoży na spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:46.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wisła - Lech?

Spotkanie Wisły z Lechem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Wisła zagra z Lechem?

Spotkanie Wisły z Lechem zaplanowano na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze