Gdzie oglądać mecz Wisła Kraków – Warta Poznań? To spotkanie będzie pokazane w Canal+ Online, a niżej pokażemy Ci, jak to zrobić prawie za darmo. Starcie tych drużyn jest praktycznie o nic, bo Wisła już spadła, ale na pewno dobrze się je będzie oglądać. Kto tutaj zgarnie trzy punkty w ostatniej kolejce Ekstraklasy?

baner od ewinner na canal+ online

Wisła Kraków – Warta Poznań, gdzie oglądać

Dzisiaj czeka nas ciekawe spotkanie w ramach 34 kolejki Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się u siebie z Wartą Poznań. Biała Gwiazda podejdzie do tej rywalizacji dość mocno osłabiona, a do tego dopiero co spadła z ligi, więc nikt tam nie jest w dobrych nastrojach. Na pewno bezpośrednie starcie tych ekip będzie ciekawe i po prostu warto je obejrzeć, a więcej o tym, gdzie to zrobić piszemy niżej!

Wisła Kraków – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z meczu Wisła Kraków – Warta Poznań? To starcie zostanie pokazane w Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i w Canal+ Online, a więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeżeli nie masz dostępu do telewizji, to możesz skorzystać właśnie z ostatniej z tych opcji, która działa poprzez internet. Mamy też dla Ciebie voucher do C+, a niżej pokażemy Ci, jak możesz go wykorzystać.

Wisła Kraków – Warta Poznań, transmisja na żywo za darmo

Jak więc oglądać za darmo transmisję z meczu Wisła Kraków – Warta Poznań? Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnie przygotowanej instrukcji, gdzie pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do Canal+ Online:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon w ciągu siedmiu dni
  5. Zweryfikuj się w tym czasie
  6. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Wisła Kraków – Warta Poznań, transmisja online

Za rejestrację w eWinner jest bonus na start, który możesz wykorzystać, żeby zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji. Odbierzesz go razem z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE i w ten sposób zapewnisz sobie lepsze wrażenia z kibicowania wybranej ekipie. Sama transmisja online z kolei zostanie pokazana także w aplikacji na telefony, z której możesz skorzystać na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

Wisła Kraków – Warta Poznań, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie Wisła Kraków – Warta Poznań, to sprawdź jeszcze, jakie kursy na nie wystawili bukmacherzy. W ofercie operatorów można znaleźć ciekawe zakłady ze sporym value.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:02.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Wisła - Warta?

Spotkanie Wisły z Wartą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online i Canal+ Sport!

O której Wisła zagra z Wartą?

Wisła Kraków zmierzy się z Wartą Poznań już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze