Na Białorusi sport ma się dobrze i pomimo sytuacji, w jakiej znajduje się cały świat, rozgrywki w tym kraju normalnie się odbywają. Po piłce nożnej czas na hokej, a tutaj szósta już rywalizacja w półfinale Extraleague pomiędzy Szahtarem Soligorsk i Nemanem Grodno. Zazwyczaj brałem jeden typ z tej dyscypliny do AKO, ale tym razem stworzyłem oddzielny artykuł wraz z dwoma propozycjami na single. Liczę bardzo na zawodnika gospodarzy Yevgenia Dadonova, który będzie moim głównym bohaterem. Gramy dzisiaj w Fortunie, która na start oferuje zakład bez ryzyka do 125 PLN! Zapraszam do lektury.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1145PLN, aby otrzymać:
1000 PLN od depozytu + 125 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Szachtar Soligorsk

Gospodarze to trzecia drużyna sezonu zasadniczego w lidze. Na Białorusi jest ciekawy system rozgrywek, ponieważ przed fazą play-off odbywa się jeszcze runda zwycięzców, w którym to klub z Soligorska wypadł bardzo blado. Przegrał większość meczów i jeżeli spojrzymy na punktacje to byli daleko w tyle za Nemanem Grodno oraz Yunostem Mińsk. Nie to się jednak liczy, ale faza pucharowa. W pierwszej rundzie bardzo gładko pokonali szósty Zhlobin w czterech spotkaniach i mogli skupić się na odwiecznym rywalu, który również nie pozostawił złudzeń Mogilevowi. Aktualnie w serii mamy stan 3:2 dla Szachtara i dzisiejsza wygrana pozwoli im się mierzyć w finale ze stołeczną drużyną. Gospodarze to klub partnerski występującego w KHL Dynama Mińsk. Ich współpraca ma się bardzo dobrze i gdy potrzebni są zawodnicy do ogrania lub po prostu występuje zbyt wiele kontuzji w zespole, to wysyłani są niektórzy zawodnicy do danego klubu. Jednym z nich jest właśnie Yevgeni Dadonov, o którym więcej poniżej. Czy ten hokeista będzie kluczowy w walce o mistrzostwo?

Neman Grodno

Gospodarze to druga siła sezonu zasadniczego i w tej klasyfikacji ulegli jedynie aktualnemu mistrzowi Extraleague. Neman to najbardziej utytułowana ekipa w tej lidze, z czteroma tytułami zdecydowanie wyprzedzają swoich przeciwników w tym zestawieniu. Tak jak ich dzisiejszy rywal nie mieli problemów w pierwszej rundzie play-off i pewnie w czterech spotkaniach pokonali Mogilev 4:0. To pozwoliło im na oszczędzanie sił przed najważniejszymi starciami tej kampanii, ale niestety po pierwszym niezłym meczu z Szachtarem przyszło załamanie formy. Dwa razy przegrali 0:4 i dopiero wygrana w dogrywce w czwartej odsłonie pokazało, że na ten moment to klub z Soligorska jest lepszym zespołem. Ich rywale potwierdzili to w piątym spotkaniu, kontrolując od początku do końca przebieg tego starcia i teraz każdy mecz to pojedynek o życie i pozostanie w grze o mistrzostwo. Czy ta presja nie zje dzisiaj gości?

Co obstawiać?

Zacznijmy może od wyższego kursu i proponuje tutaj cztery bramki gospodarzy. Dlaczego tak? Jestem zdania, że jest to lepszy zespół na ten moment, widać tutaj zrozumienie oraz zgranie i ich słabe wyniki w rundzie zwycięzców to była zasłona dymna. W fazie play-off idą jak burza i niewykluczone, że po ewentualnym awansie do finału na poważnie postawią się Yunostowi Mińsk. 2, 4, 4, 3, 3, to dobytek bramkowy Szachtara w meczach pucharowych z Nemanem. Widzimy, że napastnicy są w formie i nie raz przekroczyli lub byli blisko przekroczenia proponowanej liczby goli. Do tego jest jeszcze spora szansa na szybki empty net ze strony gości, ponieważ może to być ostatni mecz w tej serii i gdy goście będą przegrywać 0:2, 0:3 szybko zdejmą bramkarza, nawet 5 min przed końcem, bo wtedy trzeba grać już na ryzyku. Jestem zdania, że kurs na cztery trafienia klubu z Soligorska w tych okolicznościach to value i go też zaproponuje.

Zdarzenie: Szachtar Soligorsk vs Neman Grodno

Typ: Szachtar Soligorsk powyżej 3.5 bramek

Kurs: 3.5

Teraz przejdziemy do naszego strzelca, a kto inny może nim być, jak nie nasz bohater tego artykułu, a więc Yevgeni Dadonov. Zawodnik ten większość sezonu spędził w Dynamie Mińsk i jako wielki fan KHL miałem go okazję oglądać w wielu spotkaniach. Niestety jego drużyna nie była po raz kolejny w stanie awansować do play-off, dlatego zdecydowano, że przed ostatnim starciem z Dynamem Moskwa zostanie odesłany do Szachtaru, aby tam pomóc w osiąganiu najwyższych celów. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony jego postawą w fazie pucharowej Extraleague. Na ten moment zdobył sześć goli i zanotował dwie asysty. W klasyfikacji kanadyjskiej znajduje się na siódmej pozycji, ale pod względem samych bramek jest liderem z innymi dwoma zawodnikami. Hokeista ten bardzo długo znajduje się na lodzie i przede wszystkim w PP jest bardzo groźny. Swojemu byłemu klubowi, a więc Nemanowi Grodno zdobył dwa gole, ostatnie cztery dni temu, a więc dzisiaj jest czas na kolejne trafienia. Do tego spodziewam się kilku bramek po stronie gospodarzy, może również podczas empty net, a jest to bardzo ważne starcie, które może zamknąć tę rywalizację, dlatego też liczę na lidera Soligorska. Gramy w Fortunie, a więc jego ewentualne trafienie w dogrywce również będzie się liczyło.

Zdarzenie: Szachtar Soligorsk vs Neman Grodno

Typ: Yevgeni Dadonov strzeli gola (wraz z dogrywką)

Kurs: 3.0

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 125 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze