Widzew Łódź – Korona Kielce: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream online na żywo (26.04.2022)

zawodnik korony kielce w meczu esa

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Korona Kielce? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W piątek w pierwszej lidze dojdzie do starcia Widzewa z Koroną. Spotkanie tych drużyn na papierze wygląda na bardzo ciekawe, a kibice, którzy zdecydują się je obejrzeć, nie powinni się nudzić!

fuksiarz, baner, polsatbox

Widzew Łódź – Korona Kielce, gdzie oglądać

Widzew Łódź we wtorek podejmie Koronę Kielce na własnym stadionie, a start meczu zaplanowano na godzinę 20:30. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale zdecydowanie nie można powiedzieć, że Korona jest bez szans. Będzie to spotkanie drugiej z czwartą ekipą, więc możemy spodziewać się dobrego show. Gdzie oglądać spotkanie Widzew Łódź – Korona Kielce? O tym piszemy niżej!

Widzew Łódź – Korona Kielce, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Widzew Łódź – Korona Kielce? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Box Go, gdzie potrzebujesz mieć wykupiony pakiet sportowy, aby móc korzystać z transmisji z pierwszej ligi. Razem z Fuksiarzem mamy jednak dla Ciebie świetne rozwiązanie w postaci voucheru do Polsat Box Go, o czym więcej piszemy niżej.

Widzew Łódź – Korona Kielce, transmisja TV

W tym miejscu pokażemy Ci, w jaki sposób możesz odebrać voucher do Polsat Box Go i oglądać transmisję online z meczu Widzew Łódź – Korona Kielce za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat, czy haczyków. Wystarczy, że będziesz postępował według naszej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
Przy okazji sprawdź nasze typy piłkarskie, które możesz obstawić w Fuksiarzu i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy Widzewem, a Koroną.

Widzew Łódź – Korona Kielce, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Widzew Łódź – Korona Kielce, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Starcie tych ekip będzie do obejrzenia na telefonie, o ile masz urządzenie z systemem Android lub iOS.

Widzew Łódź – Korona Kielce, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Widzew Łódź – Korona Kielce warto będzie zerknąć np. na kursy bukmacherskie, bo obstawiając u bukmacherów możesz zwiększyć emocje z oglądania. Zdaniem operatorów większe szanse na zwycięstwo mają goście!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 03:03, 2 grudnia 2022 03:03.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie Widzew - Korona?

Mecz Widzewa z Koroną będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Widzew zagra z Koroną?

Starcie tych drużyn zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze