Dzisiaj czekają nas mecze w ramach 29 kolejki Premier League, gdzie dojdzie m.in. do meczu West Ham – Aston Villa. Gospodarze zdaniem bukmacherów są faworytami, ale czy uda się im wygrać? Sam fakt, że zagrają na swoim stadionie daje im już pewien komfort. WHU ma w nogach trudne starcie z Sevillą, co też należy mieć na uwadze.

canal+ online, ewinner
fot. ewinner

West Ham – Aston Villa, gdzie oglądać

West Ham podejdzie do starcia z Aston Villą jako faworyt, na co wskazują m.in. kursy u bukmacherów. Młoty po 28 kolejkach są na szóstym miejscu w tabeli i walczą o europejskie puchary, ale to wcale nie będzie proste.

Aston Villa dotychczas radziła sobie dość średnio, bo zwycięstwa przeplatała z porażkami, ale finalnie okupuje dziewiąte miejsce w tabeli. Jeżeli chce jeszcze myśleć o walce o TOP 6, to musi tutaj wygrać, a to wcale nie będzie proste.

West Ham – Aston Villa, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu West Ham – Aston Villa będzie puszczona jedynie w Canal+ Family. Dostęp ma każdy, kto posiada wykupiony pakiet sportowy w Canal+. Warto jednak podkreślić, że telewizja nie jest jedynym sposobem na obejrzenie tego starcia, ale o tym więcej piszemy niżej. Przy okazji możesz skorzystać z bonusów w eWinner i odebrać voucher do Canal+ Online!

West Ham – Aston Villa, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać mecz West Ham – Aston Villa? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Całość jest bardzo prosta, a sam proces powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut. Tutaj wszystko tłumaczymy:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANI
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

West Ham – Aston Villa, transmisja online

Transmisja online z meczu West Ham – Aston Villa będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. To świetne rozwiązanie np. dla osób, które są w podróży!

West Ham – Aston Villa, szanse na zwycięstwo

Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na to, że to West Ham tutaj będzie faworytem. Warto jednak podkreślić, że AV na pewno poszuka swoich szans, bo tę ekipę stać na dobry wynik tutaj!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 23:14.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz West Ham - Aston Villa?

Starcie West Ham - Aston Villa będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której West Ham zagra z Aston Villą?

WHU zmierzy się z AV już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze