Węgry – Włochy: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.09.2022

Węgry - Włochy gdzie oglądać

Węgry – Włochy: gdzie oglądać mecz i kto oferuje stream live? W ostatnich spotkaniach grupy 3 w najwyższej dywizji czeka nas niezwykle ciekawe spotkanie. Węgrzy są niekwestionowaną niespodzianką rozgrywek i prowadzą w grupie śmierci. Czy Włosi będą kolejną ich ofiarą? Jeśli nie wiesz, gdzie oglądać Węgry – Włochy, to z poniższego artykułu wszystkiego się dowiesz.

Węgry – Włochy gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać pojedynek Węgry – Włochy zupełnie za darmo? Pojedynki Ligi Narodów dostępne są przede wszystkim w Polsacie. Tak naprawdę to jedno z nielicznych miejsc, ponieważ żaden bukmacher nie posiada dostępu do streamów live ze spotkań międzynarodowych. Dobrze skrojoną ofertę posiada jednak Fuksiarz, który oferuje voucher do Polsat Box Go. To właśnie tam obejrzysz najciekawsze pojedynki reprezentacyjne, a dzięki wspomnianemu bukmacherowi pierwszy miesiąc będziesz miał darmowy. Poniżej natomiast znajdziesz najważniejsze informacje, na temat tego, co trzeba zrobić, aby obejrzeć mecz Węgry – Włochy:

  1. Załóż konto z następującego linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto maksymalnie w przeciągu siedmiu dni i obstaw dowolny kupon
  3. Skorzystaj z czatu dla gracza i napisz o dostęp do Polsat Box Go
  4. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu i oglądaj spotkania Ligi Narodów w tym chociażby Węgry – Włochy

Węgry – Włochy, transmisja na żywo w TV

Starcie Węgry – Włochy dostępne będzie jedynie na kanałach Polsatu. Jeżeli więc jesteś fanem rozgrywek międzynarodowych i często oglądasz mecze reprezentacyjne, to warto rozważyć wykupienie abonamentu. Należy jednak pamiętać, że dostęp do kanałów będziesz miał jedynie wtedy, gdy co miesiąc zapłacisz za dostęp do tychże kanałów. 

Fuksiarz transmisje

Węgry – Włochy: transmisja i stream online za darmo

Tak naprawdę, transmisje u bukmacherów są praktycznie niedostępne podczas spotkań międzynarodowych. To jednak nic straconego, ponieważ dzięki Fuksiarzowi zobaczysz mnóstwo meczów zupełnie za darmo. Jeżeli założysz i aktywujesz tam konto, to otrzymasz voucher do Polsat Box Go, dzięki któremu obejrzysz mecz Węgry – Włochy i nie tylko – bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Gdzie oglądać Węgry – Włochy?

A skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Węgry – Włochy, to warto pochylić się jeszcze nad bonusami powitalnymi. W końcu każda z firm bukmacherskich oferuje coś ciekawego na start. W Fuksiarzu poza voucherem otrzymasz także zwrot 50% wpłaty do 500 PLN w zakładzie bez ryzyka.

Gdzie znajdę transmisję live z meczu Węgry - Włochy?

Stream live z tego spotkania zobaczysz dzięki Fuksiarzowi!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze