Wczoraj 4/5 trafionych typów! Dzisiaj liczymy na liderów w Czechach z AKO 2.25

Czechy Tomasek

Całkiem udany poniedziałek za nami i do pełni szczęścia zabrakło jedynie underu w meczu Anglii z Iranem. Dzisiaj oprócz Mistrzostw Świata w piłce nożnej skupiam się też na czeskim hokeju, gdzie przed nami interesujące rywalizacje. Trzyniec podejmie u siebie Ołomuniec a niepokonane w Ostrawie Vitkovice zmierzy się z liderem Extraligi Pardubice. Skupiłem się na zawodnikach poszczególnych ekip, zapraszam do lektury!

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

Trzyniec – Ołomuniec: typy i kursy bukmacherskie (22.11.2022)

Gospodarze zdecydowanie odżyli w ostatnim czasie. Jeszcze niedawno klub spod polskiej granicy prezentował się poniżej swoich umiejętności, a teraz sięgają regularnie po zwycięstwa. Efektem są cztery wygrane z rzędu i Mistrz Extraligi pnie się w górę tabeli. Coraz lepszą formę prezentuje nasz rodak Aron Chmielewski, który popisał się trafieniem w starciu z Mountfield i poprawia swoje statystyki z tej kampanii. Oby tak dalej, bo Polak jest ważną postacią naszej reprezentacji i jego sukcesy cieszą również nas. Rywalem gospodarzy będzie Ołomuniec, który w pewnym sensie jest jedną z rewelacji tych rozgrywek. Mało kto spodziewał się, że na tym etapie sezonu przyjezdni będą znajdować się tak wysoko. Silną stroną gości jest defensywa, która zdobywa sporo punktów dla outsidera. Niestety spotkania wyjazdowe nie są najlepsze w wykonaniu Ołomuńca. Dzisiaj czeka ich bardzo wymagająca przeprawa. Czy na tafli Mistrza uda się sprawić niespodziankę?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Trzyńca w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Mountfield
 • Trzyniec znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 36 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Ołomuńca w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Libercem
 • Ołomuniec znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 36 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 5 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Ołomuńca 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Trzyńcu, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jestem zdania, że nie będzie to łatwa przeprawa dla gospodarzy. Jasne forma jest i przede wszystkim atut własnej tafli, ale z Ołomuńcem w tej kampanii gra się ciężko. Jest to niewygodny rywal, który postawił się Pardubicom czy Sparcie Praga. Zdecydowałem się na cele strzały lidera Mistrza Extraligi, a więc Martina Ruzicki. W ostatnim starciu z Mountfield nie popisał się ani golem, ani asystą i dzisiaj będzie głodny, aby zapunktować. Linia 2.5 uderzeń w światło bramki jest kusząca i ją pobieram. Jakie są liczby tego doświadczonego napastnika w niedawnych rywalizacjach? 1, 7, 4, 4, 2. Mam nadzieję, że w ten wtorek stanie na wysokości zadania i szczególnie w PP popisze się strzałami. Sprawdź bonusy w Fortunie!

Martin Ruzicka powyżej 2.5 celnych strzałów

Zagranie hokej

Vitkovice – Pardubice: typy i kursy bukmacherskie (22.11.2022)

Przenosimy się do Ostrawy, gdzie Vitkovice podejmą Pardubice. Gospodarze świetnie prezentują się w tej kampanii i pozycja wicelidera jest w pełni zasłużona. Można rzec, że hokeiści tego klubu w pełni wykorzystali słabsze momenty Trzyńca i Sparty Praga. Jeszcze sporo czasu, zanim sezon zasadniczy się zakończy, ale możemy śmiało powiedzieć, ze jest to jeden z kandydatów do finału play-off. Duet Dominik Lakatos oraz Peter Krieger w dużej mierze tworzą grę ofensywną gospodarzy. Dzisiaj ich współpraca będzie bardzo istotna, ponieważ na taflę w Ostrawie przyjeżdża lider czeskiej ekstraklasy. Pardubice zbudowały sobie w przerwie letniej prawdziwy dream team i cel jest jeden, mistrzostwo kraju. Od bramkę, po defensywę i atak wszystko funkcjonuje, jak należy i 10 wygranych z rzędu potwierdza dobrą formę przyjezdnych. W ten wtorek goście postarają się zdobyć niepokonane u siebie Vitkovice. Czy faworyci wywiążą się ze swojej roli?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Vitkovic w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:0 z Ołomuńcem
 • Vitkovice znajdują się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 41 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw
 • Ostatnie spotkanie Pardubic w lidze zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Czeskimi Budziejowicami
 • Pardubice znajdują się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 47 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 8 zwycięstw i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Pardubic 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami na tafli w Ostrawie, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tutaj również nie jestem pewny wygranej faworyta, ponieważ Vitkovice u siebie są niepokonani i postawią się liderowi Extraligi. Mam nadzieję, że najlepiej punktujący zawodnik Pardubic nas nie zawiedzie i stawiam na jego punkt w kanadyjce. Mowa tutaj o Tomasie Zohorna, przez którego przechodzi większość akcji ofensywnych. Groźny w równowadze, ale również w PP wykorzystuje podania swoich kolegów, ale wiele sytuacji także tworzy. Liczę, że jego seria nie zostanie przerwana w Ostrawie i czwarte kolejne spotkanie zakończy z minimum jednym punktem. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie!

Tomas Zohorna powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Fortuna baner

Hokej Fortuna 22.11. Czechy hokej

fot. Pressfocus

600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze