Pomimo ubogiej czwartkowej oferty w wydarzenia piłkarskie udało nam się z tego dnia wycisnąć maksimum i Skandynawia oraz Włochy nas nie zawiodły. Dzisiaj skupiam się już na Białorusi, gdzie odbędzie się hit tej serii gier. Szachcior Soligorsk podejmie na swoim obiekcie Dynamo Mińsk, które pragnie wrócić do ścisłej czołówki Wyszejszaja Liha. Czy stołeczni zrobią dzisiaj kolejny krok w tym kierunku? Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o LVBET!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Szachcior Soligorsk vs Dynamo Mińsk (21.05. godz. 17:15)

Mistrzowie białoruskiej ekstraklasy cały czas są niepokonani w tej kampanii Wyszejszaja Liha. Pewnie zajmują pozycję lidera i dziewięć zwycięstw na dziewięć rozegranych meczów robi wrażenie. Mało brakowało, a w Grodnie byłyby problemy z wygraną, ponieważ Nioman prezentował się szczególnie na początku tamtego spotkania świetnie i spokojnie mógł prowadzić nawet 2:0, gdyby rzut karny został wykorzystany przez Giorgi Kantaria. Tak się nie stało i dzisiejsi gospodarze pobudzili się tym zdarzeniem, doprowadzając szybko do remisu, a po przerwie gol zdobyty na 2:1 spowodował, że kolejny sukces stał się faktem. Nawet jak Górnikom nie idzie, to mają odpowiednio dużo charakteru, aby zmienić losy danego pojedynku. Dzisiaj przed nimi trudne zadanie, ale zasłużenie są faworytami w piątkowej rywalizacji. Czy wywiążą się z tej roli?

Dynamo powoli się odradza i pamiętamy przecież beznadziejną w ich wykonaniu kampanię 2020, gdzie nie zakwalifikowali się do eliminacji do europejskich pucharów. Taki jest cel stołecznych w każdym sezonie i jeżeli nie udaje się go spełnić, to można spisać te rozgrywki na straty. Jak na ten moment wygląda to całkiem obiecująco i potwierdza to zajmowana trzecia pozycja. Za ich plecami znajdują się ekipy z Brześcia oraz z Gomel i trzeba oglądać się za siebie, ponieważ rywale nie odpuszczą. Brakuje Dynamo czasem skuteczności. W ostatnim meczu z beniaminkiem ze Smorgonie bardzo długo się męczyli i pomimo tego, że oddali aż 12 strzałów celnych to tylko dwa znalazły drogę do siatki przeciwnika. Czy dzisiaj w Soligorsku będą lepiej nastawione celowniki?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 09:15.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Szachciora Soligorsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Niomanem Grodno
 • Szachcior Soligorsk znajduje się na 1. miejscu w lidze z dorobkiem 27 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 ze Smorgonie
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 3. miejscu w lidze z dorobkiem 20 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 zwycięstwa i 2 remisy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Dynama Mińsk 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Szachciora Soligorsk, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy, 2 remisami i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Muszę przyznać, że kusiło mnie iść w stronę mistrzów Wyszejszaja Liha, ale ich seria zwycięstw mnie przeraża i za chwilę może ona zostać przełamana. Szczególnie z takim rywalem jak ten z Mińska, który ewidentnie nie leży gospodarzom. Spodziewam się wyrównanego pojedynku i zaproponuję kornery, ponieważ linia i kurs są atrakcyjne. Korzystam z zakładów w LVBET i pobieram minimum dziewięć rzutów rożnych. Jestem zdania, że jak jedna z ekip wyjdzie na prowadzenie, to druga będzie napierać i tym samym pojawią się stałe fragmenty gry. Obyśmy oglądali ich jak najwięcej w Soligorsku.

LVbet
1.60
Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego od LVBET już dziś!

grupa

Sławija Mozyrz vs Gomel (21.05. godz. 19:10)

Przenosimy się już do Mozyru, gdzie miejscowy klub piłkarski podejmie beniaminka. Nie jest to udany sezon w wykonaniu Sławiji. Niestety wydaje się, że będą bić się o utrzymanie i bardzo ważne jest wygrywanie z rywalami, które są na podobnym lub niższym poziomie. Udało się pokonać Sputnik i Słuck, co spowodowało, że na ten moment znajdują się poza strefą zagrożenia. Dodatkowo urwanie oczek z Dynamem Brześć zawsze smakuje dobrze i takie małe sukcesy mogą zapewnić byt gospodarzy na kolejną kampanię Wyszejszaja Liha. Wiele jest do poprawy w grze Sławiji i o ile ofensywa wgląda całkiem nieźle, tak defensywa o wiele gorzej i 13 straconych bramek to tylko potwierdza. Czy zachowają czyste konto w pojedynku z beniaminkiem?

Przyjezdni nie popisali się w ostatnim spotkaniu w Brześciu. Pomimo wielu stworzonych dla siebie szans nie byli w stanie pokonać bramkarza Dynama. Pojawiło się kilka okazji, ale zawiodła skuteczność, która była znakiem firmowym ekipy z Gomel. Nic się nie stało i takie porażki trzeba kolokwialnie mówiąc, wziąć na klatę, ponieważ mało kto oczekiwał tak dobrego startu w wykonaniu gości, a oni biją się na ten moment o kwalifikacje do europejskich pucharów. Dzisiaj nadchodzi dobra szansa, aby ponownie cieszyć się z kompletu punktów. Sławija jest zdecydowanie z dolnej półki białoruskiej ekstraklasy i umiejętności, jak i forma są po stronie Gomel. Czy tym razem potwierdzą swoją wyższość nad rywalem? O tym przekonamy się późnym wieczorem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 09:15.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sławiji Mozyrz w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 ze Sputnikiem
 • Sławija Mozyrz znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Gomel w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Dynamem Brześć
 • Gomel znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Sławiji Mozyrz, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy, 1 remisem i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Nie ukrywam, że tutaj również myślałem nad rzutami rożnymi, ale zarówno linia, jak i kurs nie są wcale atrakcyjne. Bardzo zdziwiła mnie wysoka wartość na BTTS i w tym kierunku podążę. Jak dobrze wiecie z poprzednich opisów Gomel to zespół, który nie boi się nikogo. Pomimo tego, że jest to beniaminek, stara się przejmować inicjatywę i po prostu grać w piłkę. Nie chowa się za podwójną gardą i zapewne dzisiaj będzie rządził w Mozyrzu. Sławija ma jednak kilku szybkich piłkarzy skrojonych na kontrataki i jednym z nich jest Ghańczyk Francis Narh, który tylko czeka, aż otrzyma piłkę na dobieg. Strzelił dwie bramki w rywalizacji ze Sputnikiem i liczę na to, że jego skuteczność zostanie podtrzymana. Stawiam na BTTS w tym meczu i mam nadzieję, że obejrzymy ofensywne spotkanie w Mozyrzu.

LVbet
2.05

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

Białoruś LVBET na 21.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Alberto Gandolfo

Zaloguj się aby dodawać komentarze