Wczoraj 100% skuteczności! Ukraina kartkami stoi? Przekonajmy się o 307 PLN

Piłkarze Ukraina

Niedziela była bardzo udanym dniem, ponieważ dwa kupony z Ekstraklasy oraz Bundesligi się zazieleniły. Naturalnie czekamy już na Mundial, który zbliża się wielkimi krokami, ale część lig piłkarskich kontynuuje swoje zmagania. Tak jest na Ukrainie, gdzie tamtejsza Premier Liha nie wystartowała w zaplanowanym czasie z wiadomych względów. Przez okres posuchy będę bliżej przyglądał się zmaganiom u naszych sąsiadów. Zapraszam do lektury!

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 34 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

 

Metalist Charków – Kryvbas: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2022)

Metalist w przeszłości był utytułowanym klubem. Pamiętamy występy tego zespołu w europejskich pucharach. Posiadał też stadion, który był obiektem goszczącym piłkarzy na EURO 2012. Niestety czasy się zmieniają i to inne drużyny pną się do góry w Premier Liha. Co ciekawe ekipa z Charkowa jest beniaminkiem i wraz z dzisiejszym rywalem udało się w poprzedniej kampanii awansować do elity. Aktualna sytuacja formalnych gospodarzy nie jest najgorsza, ponieważ ósme miejsce daje pewien komfort przed kolejnymi tygodniami. Niestety od czterech spotkań brakuje zwycięstwa i wydaje się, że dzisiaj jest na to odpowiedni moment. Kryvbas również jest świeżym klubem na mapie ukraińskiej ekstraklasy, ale nie radzi sobie tak dobrze jak ich poniedziałkowy przeciwnik. Niemniej jednak ostatnia wygrana z Worskłą Połtawą może zmienić nieco nastawienie zawodników beniaminka i czas sprawdzić się na tle drużyny z podobnym potencjałem. Czy formalni goście pójdą za ciosem?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Metalista Charków w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Metalistem 1925
 • Metalist Charków znajduje się na 8. miejscu w lidze z dorobkiem 15 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 4 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie Kryvbas w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Worskłą Połtawą
 • Kryvbas znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Metalista Charków 5:0
 • Trzy spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi Metalista Charków i 1 remisem

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem w tytule, będziemy celować w kartki, ponieważ wiele pojawia się ich w ukraińskiej ekstraklasie. Celuje w wysoką linię 5.5. Jak wyglądają statystyki pod tym względem obu drużyn? Metalist 5, 2, 5, 5, 2 a Kryvbas 5, 2, 1, 1, 5. Jest to rywalizacja dwóch beniaminków, dlatego z reguły będzie ostro. Arbiter Andii Kovalenko sięgał do kieszonki 5, 1, 10, 6, 7 razy. Liczę na wiele upomnień. Skorzystaj z kodu promocyjnego w Superbet!

Powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)

Zagranie baner

Odessa – Lwów: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2022)

Godzinę później rozpocznie się starcie Czornomorca ze Lwowem. Formalni gospodarze znajduje się na samym dnie tabeli Premier Liha. Tylko sześć oczek zdobytych w przeciągu 11 kolejek jest bardzo negatywnym wynikiem i ekipa z Odessy zasłużenie okupuje ostatnią pozycję. Pojawiło się jednak światełko w tunelu i ostatnia wygrana z Minajem to pozytywna wiadomość dla wszystkich osób związanych z tym projektem. Warto pójść za ciosem, ponieważ strata do bezpiecznego gruntu wynosi jedynie trzy oczka. Dzisiejszym rywalem Czornomorca będzie drużyna ze Lwowa, która również nie może być zadowolona ze swoich występów. Wprawdzie wygrana w derbach z Ruchem osłodziła niepowodzenia w tych rozgrywkach, niemniej jednak nie wolno się zatrzymywać, ponieważ przeciwnicy nie śpią. Celem formalnych gości jest spokojne utrzymanie się w ukraińskiej ekstraklasie. Czy w ten poniedziałek zrobią kolejny krok w tym kierunku?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Chornomorca Odessa w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Minaj
 • Chornomorec Odessa znajduje się na 16. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie Lwowa w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Ruchem Lwów
 • Lwów znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi Chornomorca Odessa, 2 remisami i 1 zwycięstwem Lwowa

Co obstawiać?

Jak kartki, to kartki i tutaj również skuszę się na upomnienia. Oba zespoły okupują dół tabeli i jestem zdania, że walki nie zabraknie. Jak prezentują się statystyki? Odessa 5, 3, 2, 3, 0, Lwów 8, 3, 3, 1, 7. Arbitrem będzie Oleksandr Omelchenko z liczbami 4, 5, 7. Jest to dobra okazja, aby solidnie zapunktować i z tego sprawę zdają sobie zarówno formalni gospodarze, jak i formalni goście. Sprawdź bonusy w Superbet!

Powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)

Ruch Lwów – Minaj: typy i kursy bukmacherskie (14.11.2022)

Najpóźniej rozpocznie się starcie Ruchu z Minaj. Trenerem formalnych gospodarzy jest człowiek, którego znam z białoruskiej ekstraklasy. Wydawało się, że Leonid Kuchuk pozostanie w Dynamie Mińsk, ale otrzymał lepszą propozycję na Ukrainie i się na nią skusił. Oczekiwania są we Lwowie spore i niestety ostatnia kampania nie była do końca udana. Ten sezon ma być lepszy, ale jak na razie nie wygląda to najlepiej. Dodatkowo przegrana w derbach cztery dni temu zasiało ziarno niepewności u piłkarzy Ruchu. Czas wrócić na zielone tory i rywalem formalnych gospodarzy będzie Minaj. Wygląda na to, że outsider jest zmuszony do walki o utrzymanie w ukraińskiej ekstraklasie. Formalni goście notują negatywną serię trzech porażek z rzędu i ta ostatnia z Odessą potwierdziła słabą dyspozycję. Jeżeli nie jesteś w stanie sięgnąć po punkty z totalnym outsiderem ligi, to gdzie indziej je szukać? Minaj postara się dzisiaj przełamać.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Ruchu Lwów w lidze zakończyło się porażką 1:2 ze Lwowem
 • Ruch Lwów znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 11 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Minaj w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Chornomorcem Odessa
 • Minaj znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 2:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi Ruchu Lwów i 3 remisami

Co obstawiać?

Po raz kolejny skorzystam z kartek. Warto zerknąć w stronę statystyk obu klubów pod tym względem: Ruch Lwów 4, 5, 2, 4, 6, a Minaj 2, 0, 3, 2, 3. Arbiter Mykola Balakin chętnie sięga do kieszonki i jego liczby to 5, 1, 6, 6, 5. Uważam, że są spore szanse na upomnienia i nawet czerwień, która w Superbet liczy się podwójnie!

Powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)

Superbet Ukraina 14.11.

fot. Pressfocus

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 34 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze