Gdzie oglądać mecz Watford – Everton? Na to pytanie odpowiedź znajdziesz niżej. W Anglii rozegrane zostaną dzisiaj dwa spotkania w ramach 33 kolejki. W niej Watford zagra z Evertonem, a więc kibice na pewno nie będą mogli narzekać na nudę. Czy Evertonowi uda się poprawić swoją sytuację w tabeli? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom!

canal+ online, ewinner
fot. ewinner

Watford – Everton, gdzie oglądać

W sobotę w angielskiej lidze dojdzie do spotkania Watford – Everton, które będzie jednym z ciekawszych, jakie tego dnia czekają nas w Anglii. Goście na papierze są underdogiem, co niespecjalnie nas dziwi, ponieważ nie radzą sobie w ostatnich tygodniach i w efekcie są w strefie spadkowej. Scenariusz, w którym spadają z ligi, jest więc dość realny i nie mogą sobie na to pozwolić. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Watford – Everton i zobacz, czy gościom uda się zdobyć ważne trzy punkty!

Watford – Everton, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Watford – Everton będzie puszczona jedynie w Canal+ Sport. Warto podkreślić, że to ostatni sezon, gdy można będzie oglądać spotkania angielskiej ligi w Canal+. Od przyszłego sezonu rozgrywki przejdą do Viaplay. Teraz jednak jeszcze możemy cieszyć się transmisją telewizyjną, a jak ktoś nie ma TV, to może skorzystać z Canal+ Online!

Watford – Everton, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać mecz Watford – Everton na transmisji na żywo online? Możesz to zrobić właśnie w Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem masz do odebrania voucher do Canal+ Online, gdzie odpalisz starcie pomiędzy tymi ekipami w wysokiej jakości. Jak odebrać taki voucher? To akurat jest bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANI
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

W eWinner jest bonus na start, z którym możesz grać i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania tej rywalizacji, a także innych spotkań.

Watford – Everton, transmisja online

Transmisja online z meczu Watford – Everton będzie dostępna w aplikacji na TV od Canal+ Online oraz wersji przeglądarkowej i aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS. Jak więc widzisz, możliwości jest sporo i każdy powinien znaleźć bez problemu tutaj coś dla siebie!

Watford – Everton, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Watford – Everton możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na nie wystawili polscy operatorzy. W ich ofercie da się znaleźć zakłady ze sporym value, jak np. te wymienione tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 01:39.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Watford - Everton?

Starcie Watford z Everton będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Watrford zagra z Evertonem?

Rywalizacja tych ekip rozpocznie się o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze