Warta Poznań – Radomiak: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.02.2024

Leonardo Rocha, Michał Kopczyński

Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Radomiak? W poniedziałek wieczorem rozegrany zostanie mecz Warty z Radomiakiem w ramach 22. kolejce Ekstraklasy. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego pojedynku.

Warta Poznań – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Wartą a Radomiakiem rozegrany zostanie w poniedziałek 26 lutego 2024 o 19:00. Zdaniem bukmacherów należy oczekiwać tutaj niezwykle wyrównanej rywalizacji. W pierwszych dwóch wiosennych meczach to jednak Warta prezentuje się zgoła lepiej. A jak będzie w bezpośrednim starciu tych drużyn? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, transmisję znajdziesz w Canal+ Sport 3. Zobacz też, gdzie oglądać Ekstraklasę w internecie.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Warta Poznań - Radomiak
Superbet
1
2,60
X
3,25
2
2,90
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Warta Poznań – Radomiak: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten obejrzysz w formie streamu w Canal+ Online. Serwis ten oferuje swoim klientom dostęp do wszystkich meczów Ekstraklasy. Jak go nabyć? Oto krótka instrukcja:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej i płać mniej przez 3 miesiące
  4. Wybierz interesujący Cię mecz i oglądaj!
Canal+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Warta Poznań – Radomiak?

Warta Poznań – Radomiak obejrzysz w Canal+ Online. W tym serwisie możesz śledzić nie tylko mecze Ekstraklasy, ale również pojedynki mecze La Ligi, Ligue 1 czy Premier League. Ogromną zaletą tej platformy jest fakt, że pozwala ona nie tylko na oglądanie meczów przez urządzeniach mobilnych, ale również telewizorach ze Smart TV, dzięki czemu może zastąpić klasyczne transmisje TV. Życzę przyjemnego oglądania!

Obrazek w tle: fot. Lukasz Laskowski / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze