Kibice Ekstraklasy na pewno nie mogą narzekać na nudę w sezonie 2021/2022. Regularnie jesteśmy świadkami wielu emocjonujących meczów i tak też powinno być dzisiaj. Na boisku bowiem zobaczymy m.in. graczy Warty Poznań i Lechii Gdańsk. Warto zainteresować się tym, gdzie obejrzeć ten mecz i sprawdzić też 

Warta Poznań – Lechia Gdańsk – gdzie oglądać dzisiaj?

Mecz Warty Poznań z Lechią Gdańsk na pewno będzie obfitował w wiele goli i powinien być po prostu ciekawy dla kibiców. Dlatego warto tutaj zastanowić się nad tym, gdzie obejrzeć mecz Warty Poznań z Lechią Gdańsk. Niżej to dokładnie tłumaczymy, bo dzięki współpracy z bukmacherem eWinner da się to zrobić za darmo. Pamiętaj jednak, żeby odebrać voucher w eWinner i oglądać bez opłat Ekstraklasę!

Warta Poznań – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać za darmo?

Mecz Warty Poznań z Lechią Gdańsk da się obejrzeć za darmo, bowiem eWinner rozdaje teraz voucher na 30 dni do Canal+ Online.

  • Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  • Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • Zaloguj się na konto
  • Zgłoś się po voucher do Canal+ Online

ewinner voucher canal sport

Warta Poznań – Lechia Gdańsk: dzisiaj, transmisja na żywo TV?

Spotkanie Warta Poznań – Lechia Gdańsk będzie pokazane także w telewizji. W TV ten mecz możesz też zobaczyć za darmo, wystarczy, że pobierzesz aplikację do Canal+ Online i będziesz postępował według instrukcji podanej wyżej.

Warta Poznań – Lechia Gdańsk: stream na żywo online

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie będzie stream na żywo online, to właśnie w wyżej podanym Canal+ Online. Pamiętaj jednak, żeby odebrać w eWinner voucher, bowiem razem z nim oglądasz za darmo!

Warta Poznań – Lechia Gdańsk: zapowiedź meczu

Z całą pewnością można stwierdzić, że spotkanie tych ekip zapowiada się na dość ciekawe. W Ekstraklasie w tym sezonie jest wiele atrakcyjnych spotkań. Obstawiając mecze zwiększasz emocje z oglądania, więc sprawdź najciekawsze kursy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 czerwca 2022 14:18.

Zdjęcie: Piotr Matusewicz / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Warty z Lechią?

Starcie tych drużyn zostanie pokazane w Canal+ Online!

O której Warta zagra z Lechią?

Mecz zaplanowano na godzinę 15:00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze