Warta Poznań – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 1.12.2023

transmisja live warta jagiellonia

Warta Poznań – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Bardzo ciekawe starcie czeka nas na inaugurację 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy w Grodzisku. Kiepska u siebie Warta podejmie przeciętną na wyjazdach Jagiellonię. Kto przełamie swój trend i zgarnie punkty? Sprawdź, gdzie obejrzysz mecz Warta – Jagiellonia!

Warta Poznań – Jagiellonia Białystok na żywo w TV

Canal+ pokaże to starcie w aż trzech kanałach telewizyjnych – to Canal+Family, Canal+Sport i Canal+Sport 3. Wydaje się, że to tylko dublowanie transmisji – nic bardziej mylnego! Każdy kanał znajduje się w innym pakiecie u tego nadawcy, a to oznacza, że pierwsze spotkanie 17. kolejki będzie dostępne szerzej niż pozostałe, bo np. nie każdy posiadający Canal+ interesuje się sportem, a ma w swoim pakiecie Canal+Family i być może to dziś jest ten dzień, w którym ktoś przekona się do Ekstraklasy? Sprawdź, co musisz zrobić, by oglądać bez problemów Ekstraklasę u siebie w domu:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Warta – Jagiellonia i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Warta Poznań – Jagiellonia Białystok gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Dla fanów streamingu Canal+ także przygotował furtkę w postaci platformy Canal+Online, gdzie możesz obejrzeć 100% Ekstraklasy, do tego magazyny poświęcone tej lidze, czy programy dostępne wyłącznie na tej platformie. Wiesz już jak się na niej zarejestrować, więc jeśli masz już wszystko czego potrzebujesz – mecz Warta – Jagiellonia jest już na wyciągnięcie ręki. Niestety, nie będzie transmisji live u bukmacherów z tego spotkania, tak jak i z innych spotkań Ekstraklasy.

Gdzie oglądać Warta Poznań – Jagiellonia Białystok?

Wiesz już, że spotkanie Warta Poznań – Jagiellonia Białystok obejrzysz w aż trzech kanałach telewizyjnych oraz w Canal+Online. Mecz zaplanowano na piątek 1 grudnia na godzinę 18:00, ale transmisja wystartuje już 20 minut wcześniej, by rozgrzać emocje przed 17. kolejką PKO BP Ekstraklasy. W przedmeczowym wstępie posłuchasz trenerów obu ekip (słyszałeś, że Dawid Szulczek i Adrian Siemieniec to dobrzy koledzy?), wypowiedzi ekspertów i komentatorów, którymi na stadionie w Grodzisku będą Michał Mitrut oraz Wojciech Jagoda.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze