Gdzie oglądać mecz Vikingur Reykjavik – Lech Poznań? O tym piszemy w poniższym artykule. Dzisiaj w kwalifikacjach do Ligi Konferencji czekają nas dwa spotkania. W jednym z nich Kolejorz zmierzy się z Vikingurem. Poznaniacy zagrają na wyjeździe i są faworytami, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie!

Vikingur Reykjavik – Lech Poznań, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Vikingur Reykjavik – Lech Poznań? Spotkanie mistrza Polski z Vikingurem będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT. Telewizja Polska nabyła prawa do pokazywania kwalifikacji do Ligi Konferencji w wykonaniu polskich drużyn. Kolejorz zmierzy się z Vikingurem już o godzinie 20:45, więc jeszcze masz trochę czasu, żeby zainteresować się tym, gdzie możesz obejrzeć to starcie.

Vikingur Reykjavik – Lech Poznań, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Vikingur Reykjavik – Lech Poznań? Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, to starcie będziesz mógł obejrzeć w TVP SPORT. Kolejorz dotychczas miał mocne wahania formy i dobre spotkania w eliminacjach do Ligi Konferencji przeplatał z fatalnymi występami w lidze, gdzie nie zdobył jeszcze ani jednego punktu. Bilans bramkowy 1:5 nie powala na kolana i w Poznaniu mają spory problem.

Vikingur Reykjavik – Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Transmisję na żywo w TV z meczu Vikingur Reykjavik – Lech Poznań obejrzysz w TVP SPORT. Ta stacja jest dostępna w płatnym pakiecie u dostawców telewizji, ale istnieje także inne rozwiązanie, bo jeżeli masz telewizor ze Smart TV, to możesz pobrać aplikację na TV od TVP SPORT. W niej także możesz obejrzeć tę rywalizację, a jedyne co jest wymagane, to stabilne podłączenie do internetu.

Vikingur Reykjavik – Lech Poznań, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Vikingur Reykjavik – Lech Poznań? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Jak więc widzisz, opcji jest sporo i wystarczy pobrać aplikację od TVP SPORT na swoje urządzenie oraz zapewnić mu dostęp do internetu. Przy okazji zobacz też, gdzie oglądać Ligę Konferencji i korzystaj z darmowych transmisji!

Vikingur Reykjavik – Lech Poznań, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Vikingur Reykjavik – Lech Poznań możesz jeszcze zerknąć na kursy bukmacherskie, które na to starcie wystawili operatorzy. Jakie zakłady warto wziąć na tapet? Jest to m.in. rynek 1X2:

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Vikingur - Lech?

Spotkanie Vikingura z Lechem będziesz mógł obejrzeć w TVP.

O której Vikingur zagra z Lechem?

Vikingur zmierzy się z Lechem już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze