Viaplay na 30 dni za 10 zł [OFERTA SPECJALNA] – oglądaj KSW 95

Już w najbliższy piątek odbędzie się kolejna, już 95. gala pod szyldem KSW! Przy tej okazji pojawiła się specjalna oferta bukmachera Fortuny, u którego zgarnąć można miesięczny dostęp do serwisu Viaplay i obejrzeć między innymi KSW 95 za jedyne 10 PLN! Wszystkie informacje na temat takiej promocji od Fortuny znajdziecie w poniższym tekście.

baner Fortuna pod KSW 95

Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta w Fortunie, a interesujecie się sportami walki, to właśnie teraz nadarza się doskonała okazja do rejestracji! W ramach najnowszej promocji od tego bukmachera zdobyć możecie 30-dniowy dostęp do Viaplay, gdzie puszczane jest KSW, za jedyne 10 PLN! Pełna instrukcja skorzystania z oferty pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna.
  2. Podczas zakładania konta zaznacz zgody marketingowe, oraz użyj koniecznie specjalnego kodu promocyjnego KSWKOD.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości minimum 15 PLN.
  4. Za minimum 10 PLN obstaw swój pierwszy kupon, na którym znajdą się przynajmniej 2 zakłady na galę KSW 95.
  5. Jeżeli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz od Fortuny kod na 30-dniowy dostęp do platformy Viaplay!
  6. Spiesz się, liczba kodów jest ograniczona!

Piątkowa gala KSW 95 zapowiada się znakomicie i zobaczymy podczas niej kilka długo wyczekiwanych pojedynków! Oczywiście wisienką na torcie będzie main-event, w którym Jakub Wikłacz zmierzy się z Sebastianem Przybyszem! Jeżeli zatem macie ochotę obejrzeć to i inne starcia, to polecam skorzystać z przedstawionej promocji od Fortuny. Powodzenia zatem życzę!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki promocji. Jeżeli masz wątpliwości co do jej działania, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze