Uzbekistan – Tajlandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.01.2024

Piłkarz Tajlandii w walce o piłkę

Gdzie oglądać Uzbekistan – Tajlandia? Wczoraj poznaliśmy pierwszych ćwierćfinalistów tegorocznego Pucharu Azji, a już we wtorek czekają nas kolejne 2 mecze tej imprezy. W następnym spotkaniu 1/8 finału mistrzostw tego kontynentu Uzbekistan zmierzy się z Tajlandią. W poniższym tekście znajdziecie informacje odnośnie tego, gdzie i jak obejrzeć tę batalię. Zapraszam więc do lektury.

Uzbekistan – Tajlandia na żywo w TV

Rywalizacja Uzbekistanu z Tajlandią zadecyduje o tym, która ekipa zamelduje się w najlepszej ósemce Pucharu Azji. Obydwa zespoły mają swoje cele i argumenty, by przejść do kolejnej fazy imprezy, a samo starcie powinno być zacięte i ciekawe! Rozpocznie się ono dość wcześnie, ponieważ ma rozpocząć się ono 30. stycznia 2024 roku, czyli w najbliższy wtorek o godzinie 12:30 naszego czasu. Niestety nie znajdziemy nigdzie transmisji w TV, jednak będzie można śledzić to starcie w inny sposób! O tym, gdzie oglądać Puchar Azji na żywo i legalnie już w kolejnym nagłówku!

Uzbekistan – Tajlandia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli mieliście już okazję oglądać na żywo spotkania Pucharu Azji, to najpewniej korzystaliście ze streamów online w Internecie! To właśnie w sieci można znaleźć legalne i co również istotne, darmowe transmisje z meczów tej imprezy. Rywalizacja Uzbekistanu z Tajlandią dostępna będzie do obejrzenia chociażby u najpopularniejszego bukmachera w kraju, a więc w STS TV! O tym jak skorzystać z takiej metody i zobaczyć wspomniane starcie na żywo w Internecie piszę pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Uzbekistan – Tajlandia i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Uzbekistan – Tajlandia?

Wychodzi zatem na to, że jedynym dostępnym rozwiązaniem jeśli chodzi o oglądanie meczu Uzbekistan – Tajlandia będzie stream online w Internecie. Co prawda nie tylko STS oferuje darmową transmisję z omawianego meczu, jednak w mojej opinii oferta tego operatora jest najciekawsza! Możecie również sprawdzić inne transmisje bukmacherów, bo ciekawych gier piłkarskich w najbliższych dniach nie zabraknie. Ja życzę jak największych emocji podczas wtorkowego meczu Uzbekistan – Tajlandia na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze