I tak o to przed nami ostatnia, czyli 3 kolejka fazy grupowej Złotego Pucharu CONCACAF. Za nami mecze w grupie D ostatniej nocy no i w zasadzie wiadomo już, Honduras dołączył do tego grona ekip  z awansem, a między Katarem i Panamą wszystko wyjaśni się w ostatniej kolejce. Będzie nieco matematyki, ale na pewno będzie bardzo ciekawie. Ten wieczór i poniedziałkowa noc to końcowe rozstrzygnięcia w grupach, walka o miejsca 1-2 i hity, na które czekaliśmy. Z grona 4 spotkań, jakie mamy do wyboru my wybieramy do grania 3 i tworzymy kupon u bukmachera Totolotek. Ciekawy wieczór się szykuje. Zapraszam do analizy.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 150PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Martynika – Haiti

18.07.2021r. 23:00

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 września 2021 19:03.

Toyota Stadium w mieście Frisco i spotkanie w grupie B Gold Cup. To jest jeden z tych meczów, który jest bez znaczenia dla losów turnieju, bowiem ani jedna ani druga ekipa nie wychodzi do kolejnej rundy. Martynika była moim zdaniem najsłabszą drużyną w tej grupie, aczkolwiek mocno ofensywne nastawienie spowodowało, że strzelała po golu w obu meczach, aczkolwiek łącznie straciła tych bramek aż 10, co na przestrzeni 2 kolejek jest najgorszym wynikiem spośród wszystkich 16 drużyn. Warto moim zdaniem teraz powalczyć o punkty, nie pojechać do domu z zerowym dorobkiem, spróbować strzelić jeszcze jakiegoś gola, tak więc wydaje mi się, że ta ekipa podejdzie do swojego meczu maksymalnie skoncentrowana i będzie chciała dać kibicom fajne widowisko okraszone jakąś bramką, może większą ich ilością.

Z przebiegu turnieju na pewno ekipa Haiti wyglądała lepiej od rywala. Po pierwsze wystarczy spojrzeć na liczby. O połowę mniej straconych bramek od rywala, aczkolwiek też o połowę mniej strzelonych. Nie prezentowali oni tak szalonego futbolu, ale gdy przyszło do zaatakowania, bo mecz po prostu trzeba było wygrać to pokazali, że i oni monolitu nie stanowią. Oczywiście stwarzali sobie sporo okazji, wspominałem o tym dobrym w ich wykonaniu meczu przeciwko Stanom Zjednoczonym, a przeciwko Kanadzie w końcówce grali w osłabieniu i sami sobie zepsuli sprawę, bo dali rywalowi aż 2 rzuty karne mogąc jeszcze spróbować doprowadzić do remisu. Teraz powinna być zabawa na sam koniec turnieju i podejście takie na luzie, aczkolwiek też i walka o jakieś punkty.

Co typować?

Długo myślałem, co tu może być najlepsze dla tego spotkania i uważam, że po pierwsze będziemy świadkami bramek, bo jedni i drudzy zaatakują, a błędy popełniają w defensywie, to wiadome i widać było po tych 2 meczach. Jednak większym potencjałem dysponuje Haiti, lepiej wygląda w defensywie i jeśli tylko nie będzie popełniać niepotrzebnych błędów, jak to czerwo ostatnio to jest w stanie ten mecz wygrać. Na ten mecz 2 propozycje. Jedna to zakład łączony po wysokim kursie, druga to typ na bramki w spotkaniu.

Totolotek
3.4
Haiti wygra i obie strzelą
Totolotek
1.8
3 lub więcej bramek

USA – Kanada

18.07.2021r. 23:00

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 września 2021 19:03.

Children’s Mercy Park w Kansas City i prawdopodobnie hit fazy grupowej Gold Cup. Starcie o 1 miejsce w grupie B ekip, które mają jak do tej pory komplet punktów. Amerykanie rozkręcają się z meczu na mecz. Potrafili zagrać na 0 z tyłu przeciwko Haiti, a ostatnio dali popis strzelecki przeciwko Martynice aplikując im aż 6 bramek. To rzecz jasna jak do tej pory najwyższa wygrana w tym turnieju. Mocno ofensywne podejście do tego spotkania, aczkolwiek umożliwienie rywalowi kontrowania i stwarzania sobie dogodnych okazji. Co ciekawe z 7 strzelonych łącznie bramek w turnieju tylko jeden zawodnik, konkretnie Daryl Dike ma więcej niż 1 gola na turnieju. Jest to bój o 1 miejsce no i Amerykanie nie chcąc trafić w fazie pucharowej na kogoś z 2 miejsca z grupy D muszą po prostu to spotkanie wygrać, bo na ten moment ustępują Kanadzie liczbą zdobytych bramek.

Ekipa spod znaku Klonowego Liścia jest na 1 miejscu w grupie i przed tym spotkaniem ma ten komfort, że do wygrania grupy wystarczy im remis. Tak do tego spotkania na pewno ani jedna ani druga ekipa nie podchodzą, bo to jest spotkanie o prestiż pomiędzy tymi dwoma wielkimi nacjami i tutaj powinna być walka o komplet punktów. Kanada do obu meczów przystępowała tak samo, czyli z nastawieniem na strzelanie bramek. Świetną formę pokazuje Cyle Larin, który ma na koncie 3 bramki i przewodzi obecnie w klasyfikacji strzelców. Teraz jednak przeciwko Amerykanom warto zaprezentować inną grę, nieco bardziej szczelną defensywę, bowiem dotychczasowi rywale do tej pory tych sytuacji stwarzali sobie mnóstwo.

Co typować?

Jeśli jedni i drudzy będą walczyć o punkty, a zwłaszcza Amerykanie, którym do wygrania grupy potrzebny jest komplet oczek to powinniśmy się nastawić na dobre, ofensywne widowisko. To jest turniej napastników aniżeli obrońców lub bramkarzy. Poza tym potencjał ofensywny po obu stronach jest na tyle duży, że obie ekipy są w stanie zdobyć po bramce. Jako, że gramy w USA to ta atmosfera może znacząco przeważyć za ekipą gospodarzy. Ci potrafią grać u siebie i są w stanie ten mecz wygrać. Na ten mecz również 2 typy. Pierwszy to wysoki kurs, dzięki temu mamy kupon na grupę B, naprawdę solidny, a druga propozycja to liczba rzutów rożnych w meczu, których musi być raptem 9. Warto do tych typów wykorzystać nasz kod promocyjny przy rejestracji.

Totolotek
3.95
USA wygra i obie strzelą
Totolotek
1.85
9 lub więcej rzutów rożnych
Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Meksyk – Salwador

19.07.2021r. 04:00

Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 września 2021 19:03.

Stadion Cotton Bowl w Dallas i pora wyłonić najlepszą nację w grupie A. 2 drużyny z kompletem punktów, tak więc zapowiada się dobre spotkanie zwłaszcza patrząc na dyspozycję jednej jak i drugiej ekipy w tym turnieju. Meksykanie kontynuują naprawdę dobrą robotę jeszcze sprzed turnieju, z okresu meczów towarzyskich, gdzie zapoczątkowali serię spotkań z czystym kontem. Łącznie to trwa już 5 meczów, a oni nie zamierzają chyba dalej na tym poprzestać. W tym okresie zdobyli aż 10 bramek. Pomimo braku Hirvinga Lozano mają się całkiem dobrze i powoli wydają się rozkręcać w tym turnieju. Ograli Gwatemalę 3:0 grając raczej tak na pół gwizdka, jednak dominując przez całe spotkanie. Teraz wiedząc, że zdobyli o gola mniej od rywala muszą po prostu mecz wygrać, by nie zagrać ze zwycięzcą grupy C, a tam przecież Kostaryka i Jamajka powalczą o miano najlepszej.

Kliknij i sprawdź bonusy w Totolotku!

Nacja Salwadoru w tym turnieju zaskakuje. Pewny awans do drugiej rundy, 2 czyste konta, dosyć dobra gra pod względem ofensywnym, ilości stworzonych sytuacji, jak i gry w defensywie, bo rywale nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w tych meczach. Poza tym mamy tu do czynienia z liderem grupy, aczkolwiek wiadomo, że gdyby Meksyk bardziej się postarał to miałby ze 3 razy więcej bramek niż ma. Mimo tego jest to w ten sposób mecz o stawkę, Salwador musi się bronić, jeśli chce utrzymać pozycję lidera. To jest ekipa w ostatnim czasie stworzona do meczów o punkty. Od marca i okresu eliminacji do MŚ zagrali 8 spotkań, w których zanotowali 7 czystych kont i wygrali również 7. Problem jednak w tym, że Meksyk to zdecydowanie największe wyzwanie dla nich.

Co typować?

Meksyk będzie chciał wygrać grupę tak, by nabrać rozpędu przed fazą pucharową. Z tym rywalem w ostatnich latach wygrywają dosyć pewnie, już 7 spotkań pod rząd byli lepsi od Salwadoru. Oczywiście rywal ma swoje atuty i naprawdę bardzo dobrze broni w tym turnieju, a sam Meksyk nie jest aż tak skuteczny. Wydaje mi się jednak, że ma na tyle potencjału, że jest w stanie wygrać, a także nie stracić i kontynuować swoją świetną serię. Tym samym kończę typowanie na dzisiaj. W Gold Cup mamy dzień przerwy od grania.

Totolotek
1.79
Meksyk wygra i obie NIE strzelą

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 250 PLN

 1. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
 2. Użytkownik może zostać objęty ofertą „Zakład bez ryzyka” tylko jeden raz, oferta dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu po dokonaniu pierwszego depozytu.
 3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 4. W przypadku pierwszej wpłaty powyżej 250 PLN użytkownik może otrzymać zwrot w postaci maksymalnego kodu bonusowego na kwotę 250 PLN pod warunkiem, że kwota stawki pierwszego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu.
 5. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
 6. W przypadku wygranej na konto gracza trafia wygrana.
 7. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 250 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 8. Zwrot stawki w Promocji przyznawany jest wyłącznie w przypadku rozliczonego i przegranego zakładu spełniającego warunki promocji.
 9. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
 10. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
 11. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się: zakłady systemowe, zakłady wypłacone poprzez Cashout, zakłady unieważnione i anulowane, zakłady które w wyniku rozliczenia posiadają choć jedno zdarzenie z kursem 1,00.
 13. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 11.07.2021 do godz. 23:59.
kupon Totolotek
kupon Totolotek
kupon Totolotek

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze