Ukraina – Islandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.03.2024

Oleksandr Zinchenko biegnący z piłką

Gdzie oglądać Ukraina – Islandia? We wtorek poznamy rozstrzygnięcia wszystkich meczów barażowych, które zadecydują o tym, jakie reprezentacje zagrają jeszcze na Euro 2024. O wyjazd na turniej zagrają Ukraińcy, jak i Islandczycy. W poniższym tekście znajdziecie informacje na temat tego, gdzie i jak legalnie obejrzeć Ukraina – Islandia na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Ukraina – Islandia żywo w TV

Spotkanie Ukrainy z Islandią, podobnie jak mecz Polski z Walią, zostanie rozegrany o awans na Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech. Obydwie ekipy przed kilkoma dniami pokazały się z dobrej strony i odprawiły z kwitkiem Bośnię i Hercegowinę, a także Izrael. Sama rywalizacja odbędzie się we Wrocławiu, a jej początek wyznaczony został na 26. marca 2024 roku i godzinę 20:45 polskiego czasu. Przechodząc już do szczegółów transmisji na żywo, mecz niestety nie będzie dostępny na żywo w TV. Odbędzie się on o identycznej porze, co rywalizacja Polaków z Walijczykami, a zatem polskie telewizje naturalnie postawiły na transmisję zmagań Biało-Czerwonych!

Ukraina – Islandia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie znajdziemy legalnej transmisji w TV, to może obejrzymy omawiane starcie w Internecie? Pomimo szczerych chęci i dłuższej chwili poszukiwań, niestety nie udało mi się nigdzie znaleźć informacji o streamie online, który byłby legalny i bezpieczny. Starcia Ukrainy z Islandią nie zobaczymy na internetowym serwisie żadnej z telewizji i najpewniej nie zostanie ono również pokazane przez polskich bukmacherów. Wszystko dlatego, że jednak 99% polskich kibiców wybierze mecz Polski z Walią, a zatem zainteresowanie rywalizacją we Wrocławiu będzie bardzo małe. Polecam sprawdzić same kursy bukmacherskie wystawione na opisywany pojedynek:

Ukraina
Mar 26, 2024
20:45
Islandia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17:52, 25 marca 2024 17:52.

Gdzie oglądać Ukraina – Islandia?

Przechodząc niejako do podsumowania tego krótkiego tekstu, niestety na chwilę obecną nie znajdziemy żadnej stacji telewizyjnej, czy bukmachera, który w swojej ofercie transmisyjnej miałby rywalizację Ukrainy z Islandią. Jak już wspomniałem, o identycznej godzinie rozegrany zostanie mecz Polaków w Walii, a zatem wszystkie największe stacje stawiają właśnie na spotkanie Biało-Czerwonych. Jeżeli chcecie jednak obejrzeć inne ciekawe mecze na żywo, to koniecznie zerknijcie na rozpiskę transmisji w Betclic TV. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze